Social

TRAGEDIE! Un clujean a murit în timp ce petrecea la o nuntă

  





Un clujean și-a găsit sfârșitul într-un mod tragic, chiar în timp ce se afla la o nuntă a unor rude.

Un barbat in varsta de 68 de ani a murit in timp ce era la o nunta in Iasi. Barbatul, originar din Cluj, era venit la rude cu ocazia unei nunti. In timpul petrecerii acesta a facut un stop cardiorespirator, scrie bzi.ro.

La fata locului s-a deplasat un echipaj de la Terapie Intensiva Mobila (TIM). Medicii l-au transportat de urgenta la Unitatea de Primire Urgente, iar dupa ce a fost resuscitat minute in sir, acestia au declarat decesul.

Trupul barbatului a fost transportat la medicina legala.

coral1_1_1.jpg
2-7-2018, 9:03
21220 vizualizări
6 comentarii
Ion A.2-7-2018, 13:09
am auzit ca unul a murit in spital, altul in patul lui samd; in ce consta utilitatea stirii?
Eu2-7-2018, 13:24
Ce mai , te-ai trezit!
Dan P. Ulea2-7-2018, 13:53
Asta a murit in Iasi. Nu ti se pare normal sa fie stire de senzatie in StiriDeCluj?
Ion Anal2-7-2018, 15:45
De femei nu , de UNTOLD nu, de trafic nu, de morți nu , de Boc , DA!
Ion A.2-7-2018, 19:56
.lasa #rezistule ca tot v-o luati voi peste bot in curand
Rezist2-7-2018, 20:47
Eventual ma-ta o ia mereu, ma confunzi cu ea sau cu muierea ta!