banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg

Social

Tineri afectați de ”căldură”: Stăteau inerți. Am crezut că au murit - VIDEO

  



 

Doi tineri afectați de ”căldură” au fost filmați de un clujean în, în cursul dimineții de vineri. 

 

Tinerii din imagini par afectați de aceeași ”maladie” care a îmbolnăvit Clujul în ultimele săptămâni și pentru care poliția nu are leac. 

 

Consumul de substanțe interzise este în creștere, iar fără o reacție rapidă vom asista la tragedii. 

coral1_1_1.jpg
2-6-2018, 12:42
43 vizualizări
65 comentarii
Georgiana5-6-2018, 13:55
Cea mai atractiva oportunitate! Nu cumparati si nu investiti nimic. Cautam urgent oameni care vor sa castige
SIGUR bani, intr-o activitate simpla, lansata in martie 2018. Trimiteti-mi mesajul VREAU MAI MULTE INFORMATII, la adresa de email: oprea_georgiana85@yahoo.com
Fery4-6-2018, 22:33
Fara suparare, dar politia nu isi face datoria! Ca e in uniforma sau de la Antidrog, nu se vad rezultate, nu-i deranjeaza nimeni pe consumatori, dara-mi-te pe distribuitori sau traficanti. Ca sa-i prinzi pe cei din urma, trebuie sa-ti cunosti consumatorii. Ce faceti fratilor? Mai existati ca sinteti platiti regeste din banii nostri!? As vrea sa trag un semnal de alarma, nu stiu, daca politia nu mai exista in acest sector de activitate, propun ca noi cetatenii sa identificam anumite persoane si sa le selectam pentru a face acest job si persoanele traficante duse la procuratura si apoi la zdup...nu se mai poate asa.
ALERTA MARASTI !!!5-6-2018, 0:24
De cand spun acelasi lucru!!!

NO GATA NO HAI!!!
dobre4-6-2018, 19:53
Va multumim tovarase iubit pt locul fruntas pe care ne-ati adus. Si la urmatoarele alegeri tot pe dvs va votam.Frati clujeni votati pe singurul, competentul, inegalabilul, Emilllllllllllll Booooooccccccc
Hank Rearden4-6-2018, 18:16
Poate erau epuizati dupa ce au invatat pentru examenul de capacitate si au iesit sa se odihneasca un pic la aer curat.

Trebuie redusa materia necesara pentru Capacitate, ca iata unde se ajunge!!
dairatani4-6-2018, 17:02
cica Dairatani fii de avocata sunt mari provideri de legale in cluj .... si Gabala din Manastur
Rusine4-6-2018, 14:52
astia trebuie castrati si bagati la puscarie pe viata , nu au ce cauta pe strazile noastre aceste gunoaie , boc de ce nu face nimic sa ii starpeasca? e cumva complice?
kkk4-6-2018, 14:13
Cel mai mare bou e ala care a filmat. Urmatorul pe lista e cel care a publicat "stirea".
Demonstrati ca sunteti oameni de kkt...daca ar fi copiii vostri in aceasi situatie la fel ati proceda? Sper sa nu ajungeti in situatia sa va puneti intrebarea asta.
Filmati dealer-ul cand le vinde otrava...mergeti in plm la vot si alegeti oameni care sa ne reprezinte si care pot lupta cu "boala" asta.
Ceea ce vedeti e lipsa de educatie...de discernamant...toti suntem vinovati pt situatia asta....parinti, profesori, conducatori de kkt, coruptie.
Doar ca unii se multumesc sa filmeze si sa publice pe net.
Ar trebui sa se filmeze si pe ei insisi....sunt la fel de bolnavi.
@kkkacat4-6-2018, 17:48
da-te-n chizda muma-tii
kkk4-6-2018, 18:46
Asta-i tot ce stii sa spui, retardatule, luati-ai mortii in pla.
Eu cred ca tu le-ai vandut otrava si apoi i-ai filmat.
Asa o sa ajungi si tu ca ei, lipit de trotuar, sobolanule...in lumea voastra de ghertoi intotdeauna apare un peste mai mare care sa-l manance pe ala mic.
@kkk4-6-2018, 20:21
Sa-l filmeze pe dealer cei de la Sectia 4, ca ei stiu cine e dealerul.
@kkkacat4-6-2018, 20:22
sa-mi suugi puula bai gunoiule :))
kkk4-6-2018, 22:10
Sa ti-o suga drogata de ma-ta :))
poov4-6-2018, 9:32
Cat v-a platit PSD sa nu puneti nimic de proteste?
cipri3-6-2018, 14:20
Hai mai, nu va mai luati de copiii astia. Au tras tare cu invatatul acum pe final de an scolar si sunt foarte obositi. Dorm pe unde apuca saracii intre 2 sesiuni de invatat. Nu e de la botanice, domle'!
Manasturul3-6-2018, 12:50
Toți locuitorii cartierului știu ca Sile se culca cu Boc, și se scoala cu ea in gura.
Sile are mustăți,
Moc. an i le sucește,
Bocila le rasuceste,
Eu ii casc gura
Și toți ii baga sula!
Murphfy3-6-2018, 13:46
Îl mai lăsam 5 minute, cum îl prindem iar îl futeeeeem.
dan3-6-2018, 15:07
fah proatelor,Sile va da replica la orice ora de va sar capacele,sclavele lui Boc:)dupa ce ca o luati prin batista de la Bocila acum credeti ca o iau si altii,deja sunti dependente dependente de scula lui Boc,de asta pomeniti acum de ea:))
Ha,ha,ha3-6-2018, 15:18
fa proatelor
deja sunti
dependente dependente

Yoiiiii, ce prost estiiiiiii!
dan3-6-2018, 15:39
am scris in graba,dar Yoiiiii tau de taranca fericita dupa ce a muls vaca nu a fost in graba:))))
@dan3-6-2018, 18:15
Si-ncepe fraiere cu majuscula.Tot mai idiot esti pe zi ce trece.
@@dan3-6-2018, 18:32
esti una din prezervativele lui Boc,este?:)
@dan3-6-2018, 21:21
Pe care o ronțăie ma-ta, întreab-o,fraiere!
dan3-6-2018, 22:41
asta cu "fraiere" doar taranii mai zis,e fumata replica,mai baietzel cu funditza:)
Eu3-6-2018, 22:43
Nici nu STI vorbește bine românește, idiotule cu 2 clase.
dan4-6-2018, 10:21
corect,Manasturul are max. 2 clase
Eu4-6-2018, 15:08
Doar nu ești Dan Manastur?
Aloooo !3-6-2018, 7:28
Daca primarul este un neipravit si nu poate stopa flagelul impreuna cu politia corupta, atunci este obligatoriu ca guvernul sa interviana de urgenta. Tot raul se propaga din Cluj in toata Romania. In Cluj se vad "binefacerile" useristilor europeni ai lui seoreos si mai nou ai ciolosistilor toxici. Este cel mai pervertit oras.
Politistii de la Sectia 4 stiu de unde provin substantele astea.2-6-2018, 22:47
Politistii de la Sectia 4 stiu de unde provin substantele astea.
normalitate3-6-2018, 6:42
Dupa cat de mult se implica ori fi si militienii drogati. Orasul piticului analfabet se duce rapid la vale.
ALERTA MARASTI !!!3-6-2018, 20:42
@Politistii... : e foarte ciudata permisivitatea politiei pentru traficul si consumul de droguri sintetice (etnobotanice). Se consuma langa scoli, in grupuri de elevi, sunt elevi care vand altori elevi deja, tigani care distribuie, cate un t**** la fiecare zona, parca ar fi coordonati de undeva!

apeluri la 112, sesizari si plangeri, pentru munca pentru care sunt platiti, si tot nu o fac! trebuie sa facem noi filmulete ca na mai iau in seama ziarele ca fac clickuri dar Politia ce face?!

MAI EXISTA STATUL ROMAN?!?! sau a fost consumat de cancerul mafiei??

NU E CIUDAT CA ACOLO UNDE E SUA, (EX MEXIC) TRAFICUL DE DROGURI SI DE ARME EXPLODEAZA IAR STATELE RESPECTIVE SUNT INGHITITE DE MAFIE?!?!

FUCK USA!!! FUCK DRUGS!!! FUCK "DEMOCRACY"!!!
wow4-6-2018, 14:10
ok, dar democratia fara ghilimele o iubesti macar?
Kutya2-6-2018, 21:00
Poate ca erau numai beti. Si eu am adormit uneori in parcul central dupa 3-4 l de vin sau o sticla de Jager.
gigi2-6-2018, 17:17
Un clujean din Calatele................
lulu cluj2-6-2018, 19:41
sa ma s*** la munte sus ! jiji !
Curierul piticaniei2-6-2018, 16:45
Niste asa zisi clujeni, tot aia ce posteaza rahaturi, injura si ameninta pe cei critici, se dau in stamba criticand redactia ca de ce posteaza asa ceva. Dansi ar dori sa postati doar marete realizari gen Somesul navigabil, groapa ecologica Pata rat, metroul Cluj Gilau Jucu, centura metropolitana, tunelul de sub Cluj, pasajul T. Turcului, prospat modernizat si Podul Portelanul cu doua benzi, Aqua si jurasik parcul lui Boc. Sau mai simplu pentru ei, treceti la Curierul Primariei, acolo toate-s roz, totul e OK, Clujul e o floare invidiata si de elvetieni, francezi si americani , care stau non-stop la consulatele roamnesti sa-si faca cetatenie romana si sa se mute la Cluj. Sa nu ne miram ca o sa ajungem un fel de Kabul.
Pt sile2-6-2018, 17:27
Esti obsedat de BOC ?Hai mai swuge -ne si pla, postac obsedat
Sile2-6-2018, 17:38
Doar atata poti? Tot in sevraj? Asemenea urari sa le faci la mat.a care nu te-a educat, toxicoman nenorocit.
@2-6-2018, 17:41
ție îți apare Emil Boc primarul in vise ma omule,te scoli cu Boc dimineața, seara TE CULCI CU EL, cu Boc
Sile2-6-2018, 17:43
Nu am asemenea cosmaruri si ganduri!
@2-6-2018, 17:49
îți GARANTEZ că exact asta se întîmplă în SUBCONȘTIENTUL tău,TU TE CULCI CU EL,cu Boc
Sile2-6-2018, 18:14
Nici vorba, ma distrez de minune la cat patos pun unii in piticania care-i tromboneste , imi place fenomenul de fanatizare, multi m-ar ucide fara remuscari, apoi ador fenomenul de exorcizare numit Untold, zilele lui peste si carasul zglobiu cu par, sunt prezent acolo , mai gust si eu din produse si urmaresc fizionomii si manifestari, selphiii, cooollll si ma rad de ma tavalesc pe jos. ii stiu pe multi participanti si le stiu situatia materiala si mentala si stiu ce vorbesc. Nu cu el, cu Boc am eu treaba, sa fie sanatos, am treaba cu nenorocitii astia ce il voteaza pentru niste gainarii facute si nimic serios facut. Asa ca, asta e situatia, alta nefiiind.
@2-6-2018, 18:46
lasă vrăjeala,mă omule,că tu TE CULCI CU EL!! ,cu Boc!!!, TOT CLUJUL E MARTOR
@2-6-2018, 19:25
vrăjeala fix pix,tu TE CULCI CU BOC
LGBT2-6-2018, 19:54
Poate ar exista niste lesbieni din grupul nostru, care s-au coborat la fundul acela bombat si lucrat la sala, nu bagam mana-n foc dar nu-i sigur, altfel nu ajungeam sa ne adunam in locuri dos nice. Iar Sile si cu Boc = Love, nici nu ne-am mira, la cat e de intors totul cu Fundul in Sus, ioiiiii, si poate ii chiar Tarcea, under cover sau sa fie Surubarru, ca la asta si numele ii spune ca e infipt undeva. Sa va spuna Sile, daca recunoste asta, ca-i tare discret in treburi de astea, dos nice.
Sile2-6-2018, 20:04
Eu is jupan bai lesbienior, mie-mi place muierea mea, nu muierea lui Basescu si catastrofa Clujului, nu-mi iau pe cap un necaz mai mare ca doar nu oi duce pachete pe la pandaimos.
@2-6-2018, 20:33
lasă vrăjeala,Sile,tu TE CULCI CU BOC
Sile2-6-2018, 20:47
Acu' multa vreme, tanar fiind si chefliu in tinerete, am agatat o barnaca , bunuta ea dar nu am vazut tenul smead, dimineta am sters-o englezeste ca am vazut altfel aleasa, am luat tratementul si m-am vindecat. dar am aflat ca a ramas grea, ma tot cauta cu puradelul in brate, normal, parintii mei au alungat-o ca vorba aia, nu amestecam rasele pana acolo. Acu vad ca ai aparut tu, idiot sifilitic, insistent si obraznic. Ti-a dat hazaica de mat. a adresa mea, mai sifilis congenital, mai puroi pe uretera, tu sti cat am luat injectii sa scap de luesul lui mat.a? Ca nici nu stia de unde la recoltat, din satra, din vagoane, de pe la Groapa de gunoi.... Asa ca stai in mediul tau, acolo-ti sade tie bine, mai vine Untold, un portofel de englez, de helvetian, eu nu te recunosc de fiu, mai cac.a pisi.
@2-6-2018, 20:55
vrăjeală de doi lei cuie,Sile,TU TE CULCI CU BOC!!
aroande2-6-2018, 21:33
cuiele alea ti le bat in talpa, mai rahata de sifilitica, chisama-as pe cine te-o rahatit si pe neamul tau de viermi de hoit!
@2-6-2018, 21:44
Nevricalele,Sile,nevricalele astea îți vin de acolo,din adînc,de la faptul că TU TE CULCI CU BOC!!!
Observator neutru2-6-2018, 21:49
Yup, aceasi concluzie o am si eu. Sile are fantezii sexuale cu Boc. Vrea sa fie dominat de Boc. Saracu' de el.
Sile2-6-2018, 22:22
Bai putori sinecuriste, la cum arata orasul mi-ar fi rusine sa faca asemena comentarii, in cartiere e ghetou curat, nu avem starzi, centura, parcari, va mai arde de masacarii. Clujenii adevarti au sa vada ce porcarii insinuati, astia-s oamenii lui Boc, trupa de comado, gasca de derbedei, golani hraniti cu bonuri de masa si sinecuri admnistrative, iata pana unde merge faradelegea, iata ce inseamna levigatul BOC TISE si altii. Treziti-va si dati un picior in fund gastii ordinare!
Ion A.3-6-2018, 2:26
dupa plecarea jegoasei de LCK, sper ca DNA sa verifice contractele Primariei cu Diferit SRL; e strigator la cer, dar DNA pana acum n-a avut ochi
cash-caval2-6-2018, 16:36
ce tragedii?! Nu-s capabil sa sa deplaseze; astia-s inofensivi. In cel mai rau caz, vor intra in coma de la OD.
Electrobotanicele astea sunt in Cluj de mai bine de 10 ani. Se invart asa de multi bani incat nu vor disparea niciodata. Sunt substante home-made, trebuie analize de laborator, documentare, schimbarea legii substantelor interzise si abia apoi flagrant, suspecti, puscarii, etc. Cale lunga...
hopaa2-6-2018, 15:32
Ce aveti cu ei? Erau cosasii tzaranetului de la Rachitele, se odihneau dupa o zi grea de munca. Nu poate si bietul nostru primar sa-si mai aduca si consatenii la oras ca repede va luati de ei :)))
bulka2-6-2018, 14:34
s in Baia Mare se vede dupa numarul masinii parcate in zona.
dan2-6-2018, 14:00
Din nou o analiza toxicologica vizuala :)))
fakenews2-6-2018, 13:53
Daca erau stiri adevarate, publicau si altii nu doar voi care va considerati DUMNEZEII CLUJULUI !!! De exemplu citynews.ro, monitorulcj.ro si altele de ce nu publica asa ceva sistematic si organizat ?? DE PROSTI ?! Sau vreti sa ziceti ca si ei sunt niste DROGATI sau ca sunt de partea drogatilor si a drogurilor ?
Marius2-6-2018, 13:46
Voi alte activitati decat sa filmati si sa fotografiati saptamanal drogati, mai aveti !? Sau a devenit unica preocupare a voastra.....
Eu2-6-2018, 13:41
Eu cred ca aceste stiri sunt FABRICATE !! Pui 2-3 tineri sa stea ca niste drogati, ii filmezi sau fotografiezi, si gata a iesit stirea !!!
PE UNDE MAMA NAIBII II GASITI ?? Eu zilnic sunt prin oras si nu am vazut pe nicaieri asa zisii drograti, dar macar UNU sa vad din greseala.
CIUDATE ACESTE STIRI reale sau fabricate de stiridecluj.ro !!!
io2-6-2018, 14:18
corect
Petitionaru2-6-2018, 19:27
Si io am fost pe strada cu primaria Maior Petru si nu am vazut niciun drogat sau betiv ca Boc e anti droguri si beuturi mai ales alea de jinars de prune cati ia mintile pe loc si domne feri ca poti sa cazi jos sau sa te calce masina. restu ii minciuna decadenta ca numa in occident is de astia cu hypy sau cu blugi taiati si cu penteleu pe afara la cluj domnu boc face leje si ordine can serialu ala politienesc cal are si pe bontideanu alatauri ca asta o fost politer adevarat si mai ii ca o fost ajent sau cum ii spunea pe vremuri, plotonier si lo avansat la apelu galosilor comisionar săf acolo pe traian. Sa ne traiti domnu boc ca va votam cu familia ceo ramas, adica io, badea Ghorghe din Berind, ca restu so dus afara la munca ca asta ii.
RoReX2-6-2018, 13:03
Sarbatoreau si ei Ziua Copilului :)))))))
dancp2-6-2018, 15:54
or beut si ei un ceai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!