Social

”Teroristul” din Mănăștur lovește din nou! A ajuns în spatele gratiilor după ce a făcut scandal pe stradă și într-un magazin

  
  




Polițiștii clujeni l-au reținut, din nou, pe tânărul cunoscut pentru problemele pe care le cauzează pe Aleea Gârbău, din Mănăștur, terorizându-și vecinii.

De această dată, tânărul a făcut scandal pe stradă și într-un magazin, unde a început să o amenințe pe vânzătoare și a agresat o clientă.

În fapt, în seara zilei de 5 ianuarie a.c., tânărul, în vârstă de 23 de ani, din Cluj-Napoca, ar fi tulburat ordinea și liniștea publică pe Aleea Gârbău, din Cluj-Napoca, manifestând agresivitate verbală și fizică față de mai multe persoane.

În același context, cel în cauză ar fi amenințat angajata unui magazin din zonă și ar fi bruscat și manifestat acte cu tentă sexuală asupra unei cliente”, informează IPJ Cluj.

La data comiterii faptelor, cel în cauză se afla sub control judiciar și avea ca obligație urmarea unui tratament medical.

Conform polițiștilor, la data de 6 ianuarie, în scopul asigurării bunei desfășurări a cercetării penale, dar și pentru prevenirea săvârșirii altor infracțiuni, polițiștii au dispus reținerea tânărului pentru 24 de ore.

De asemenea, judecătorul de drepturi și libertăți din cadrul Judecătoriei Cluj-Napoca a dispus față de acesta măsura arestării preventive pentru 30 de zile.

Tânărul care a terorizat locuitorii de pe Aleea Gârbău, a fost trimis în judecată în toamna anului trecut pentru faptele sale, el fiind pus de judecător sub control judiciar.

Vezi mai multe AICI - Teroristul din Mănăștur a fost trimis în judecată. Adrian Dragoş Costa e acuzat de mai multe fapte

coral1_1_1.jpg
9-1-2017, 12:17
97 vizualizări
14 comentarii
Burdujel11-1-2017, 7:12
Din cauza idiotilor care cer drepturi pentru puscariasi derbedeul asta nu poate fi biciuit in fata blocului.
I sa-l inchida cu "suspendare".
Mi-ar place sa cred ca suspendarea se face cu o sfoara in jurul gatului, dar nu e posibil din cauza idiotilor care vor drepturi pentru neoameni.
gore pasaris10-1-2017, 12:51
Vino bighidiule ca te asteptam, te desfundam pana in creier, avem cate 30 de bile per capitas.
jupan10-1-2017, 0:36
Pai uite ce fata are asta nu cred ca e prost , fata e de vina
bla-bla9-1-2017, 20:43
Foarte bine, sa-i dea medicatia fortat. Om intreg la cap sigur nu este.
Militia romana9-1-2017, 14:22
Militia de la ordine si liniste publica se preface ca e militie rutiera. Stau ascunsi in boschet sa prinda cate un sofer caruia nu ii merge un bec sau care a oprit in statia de autobuz noaptea la ora 2 ca sa isi cumpere tigari, in loc sa patruleze ca sa preintampine scandaluri, vandalizari, furturi, etc. Militia romana = jeguri dintotdeauna. Tot militia romana se mira de ce exista bancuri cu militieni si de ce cetatenii ii dispretuiesc.
Paul9-1-2017, 15:50
F.bine ai descris, si la trecerea de pietoni ai uitat sa mai mentionezi.In rest totul e ok , toata lumea traieste in pace si armonie.
...9-1-2017, 17:06
Corect. N-am mai vazut de luni bune vreo patrula noaptea.
garda 9-1-2017, 20:02
In afara sa stea la panda nu i-am vazut alceva sa faca . Multa m*** militienilor boschetari!!
Andrei9-1-2017, 14:10
Ziaristii lui peste, in acelasi articol il faceti si de 21 de ani si de 23 de ani. Nu ca ar fi relevant.

Relevant e salariul judecatorilor care ii dau drumul la asta cu control judiciar.
Militia9-1-2017, 12:46
M. U. I. E. Politia romana. Jeguri ordinare ce nu va faceti treaba? Daca stiti ca e dus cu pluta de ce nu trimiti mai des un echipaj in zona sa preintampinati astfel de probleme. Stati la caldurica...
@militia9-1-2017, 13:10
Cred ca trebuie sa stea si in zona in care locuiesti ca si tu esti cam dus cu pluta la ce gandire logica ai! D
napoca9-1-2017, 12:38
Drogurile i-au distrus creerul. Un drogat dus cu pluta.
TE ASTEPTAM IN CAMERA LA NOI9-1-2017, 13:05
mda,o alta fetita la gherla .vaselina oare are la ea PRUNA ASTA ?daca nu sa ceara la prima vizita la arest la IPJ CLUJ :)) o sa aiba mare nevoie.
lina vazelina9-1-2017, 14:09
nu ii trebuie lubrifiere, ii place direct pe uscat. a confirmat asta personal.