banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg

Social

Tânăr CĂSĂPIT în bătaie în centrul Dejului - VIDEO

  



 

Mai mulți tineri au fost reținuți după ce au snopit în bătaie un tânăr în centrul Dejului. 

 

Totul s-a intamplat vineri spre sambata noaptea, dupa ora 3, in fata unui local de pe strada George Cosbuc din Dej. Cinci tineri, cu varste cuprinse intre 21 si 31 de ani, s-au plimbat cu masina  prin oras. Trecand prin fata localului respectiv, trei dintre ei l-au vazut pe un alt dejean in varsta de 30 de ani, si fiind sub influenta alcoolului, si-au amintit de o neintelegere mai veche avuta cu el.

 

Victima a fost lovită cu pumnii și o bâtă, iar după agresiune a ajuns la spital, scrie Dejeanul.ro

 

Agresorii au fost identificați și au ajuns în arest, urmand a fi prezentati Parchetului de pe langa Judecatoria Dej pentru a se stabili ce masuri preventive vor fi luate in continuare.

coral1_1_1.jpg
17-4-2018, 8:28
34 vizualizări
5 comentarii
gunoieru17-4-2018, 11:25
atata treaba au si aia, ominizi patetici, toti si unu: victime!!!
....17-4-2018, 11:18
Cel care conducea nu era si beat? nu de alta... dar nu i-ar strica o pedeapsa in plus
asd17-4-2018, 10:55
E clar....in localul ala se aduna cocalarii manelisti din Dej si satele dimprejur !
///17-4-2018, 11:18
Asa e. La dej e plin de oameni de la sat
Hank Rearden17-4-2018, 9:15
Ala ce-o lovit dadea ca o pisda. Probabil la fel se va purta si la bulau. Sper ca-l fac mireasa colegii de celula.