Social

Suspectul de corupere sexuală a unor minori din Mănăștur REȚINUT pe 24 de ore - FOTO

  



 

UPDATE 2

 

Politistii clujeni au finalizat cercetarile legate de cazul barbatului de 36 de ani, din Cluj-Napoca cercetat sub aspectul comiterii infractiunii de corupere sexuala a minorilor.

 

In final, politistii au inceput urmarirea penala fata de acesta sub apectul comiterii a doua infractiuni, "corupere sexuala impotriva minorilor" si "ultraj contra bunelor moravuri"  si au dispus fata de acesta masura retinerii pentru 24 de ore, urmand ca la expirarea retinerii, barbatul sa fie prezentat in fata unui judecator de drepturi si libertati in vederea dispunerii unei masuri preventive”, anunță IPJ Cluj.

 

---------------------------------------------------------------

 

UPDATE

 

Poliția Cluj: Suspectul s-a prezentat personal pentru a da explicații. Cazul a fost preluat de un procuror care va audia profesorii, fetițele și pe bărbatul de 36 de ani, pentru a stabili vinovăția. 

 

-------------------------

 

Suspectul de corupere sexuală de minori este căutat de poliție se numește L.M.A. și are doi copii.

 

L.M.A. are 36 de ani și a studiat la Liceul Edmond Nicolau, din cartierul Mănăștur. El este căsătorit și tatăl a doi copii

 

L.M.A. a lucrat în străinătate, iar pe contul acestuia de Facebook apare și o imagine cu autoturismul reclamat de profesori de la Școala Iuliu Hațieganu.

 

 

L.M.A. a stat în acest autoturism în 18 și 19 aprilie, în zona școlii, și și-ar fi expus organele genitale unor fetițe. 

 

Cluj-Napoca: Pedofil în fața Școlii Iuliu Hațieganu / UPDATE: Poliția l-a identificat

coral1_1_1.jpg
24-4-2018, 14:07
178 vizualizări
30 comentarii
Iulia26-4-2018, 14:21
Pedofil sau exhibitionist? Sunt doua lucruri diferite!!!
liberal25-4-2018, 15:46
in curand pedofilii vor avea aceleasi libertati si drepturi ca homosexualii, eu il sfatuiesc sa mai astepte un pic
Neli25-4-2018, 23:11
votati unsorosii! satanistii aia globalisti abia asteapta sa calce pe cap tot ce e normal! in California va deveni lege care sa interzica orice combate propaganda homosexuala aka lgbt

in curand mizeri asta umana ne va pisa in cap ca noi suntem anormali ca nu dorim sa futem copii.
in ziua cand vor impune asa ceva in Romania, e ziua cand vom iesi in strada sa ii linsam pe acesti monstrii satanici!
Ioi te 25-4-2018, 15:35
Sper ca judecatorul sa nu o vada pe nevasta-sa că o sa-i acorde circumstante atenuante :)))))
Iulia25-4-2018, 19:07
Ce are nevasta-sa??? N-am inteles!!!
Ioi te 25-4-2018, 19:40
Uita-te pe profilul lui de facebook si o sa-ntelegi
REZIST25-4-2018, 6:00
Un nu hotarat discriminarii sexuale, noi lesbienii, hermafroditii, bulangii si pedofili dorim sa ne casatorim cu partenerii nostrii, sa adoptam copii si sa-i educam asa cum stim noi, sa stea pe langa scoli si sa-si expuna puta la fete. REZISTAM si cerem mentinerea DNA si a doamnei Codruta.
nashpa !25-4-2018, 6:20
Sustii doctrina USR. Mereti toti in partidul lui soros.
@REZISTA_IN_MACIUCA25-4-2018, 11:00
esti cumva de la asociatia pt Vanilie?:)) ca aia mai au mintea atat de odihnita:)
@nashpa 25-4-2018, 14:31
Omul era arogand... dorea sa demonstreze opusul.... dar nu e prea multa minte acolo unde sunteti voi... DIn pacate sunt prea multi pro gay in usr si de aceea are f mult de pierdut
ha ha ha ! ha ha ha !25-4-2018, 1:45
Hahaha, acum menajeria piticului este completa! Astia mai lipseau in cluj. Pe cand autorizeaza piticul un nou festival al curcubeului? Este cert ca taranii mocani s-au emancipat.
Calin24-4-2018, 16:26
SARMMISEGETUSE!
Evoluție, 2000ani, cacu--ma pe ea cu pe ei cu tot !
mda...25-4-2018, 2:01
GRUPUL de la CLUJ este mai vechi ca sarmisegetuza. Astia au dus faima clujului in toata tara.
SANYI25-4-2018, 7:24
1100 : 100
Alex24-4-2018, 16:07
Numai sa fie el faptasul. Daca informatia e eronata tipul asta poate avea de suferit pana la proba contrarie.
flo24-4-2018, 15:58
ai sa.mi bag p.la....amu realizez ca inca n.am vazut ungur pedofil pana amu`.....premiera..::)))
Iulia26-4-2018, 14:16
Tu ocupa-te de Pomohaci si ceilalti ortodocsi!
Eu24-4-2018, 15:24
Dar vai de mine ce minciuni.. nu se poate asa ceva.. ungurul e painea lui Dumnezeu civilizat nu ca ciobanii de romani.. is rai romanii si scriu minciuni despre ungur, ungurul civilizat si superior e clar discriminat de ciobanii romani necivilizati :)))
TTT24-4-2018, 15:03
B O Z G O R imputit!
Aiurea !25-4-2018, 2:16
Poate ca este, dar e clujean de-al bocului. Taranushul a distrus o fosta frumoasa urbe.
Carlos24-4-2018, 14:20
Ungur borat ;))))
Eu24-4-2018, 14:33
Sunt muuuuuuuuuuuuuuulti!
@carlos24-4-2018, 14:39
Ma io nu-s ungur dar pana acuma am vazut cu totii pe la stiri sute de cazuri asemanatoare si toti au fost romani. Deci, daca ai un IQ mic o sa crezi ca numai ungurii sunt pedofili, daca esti cat de cat destept o sa tragi niste concluzii....
@@carlos24-4-2018, 14:49
Spune drept, când ti-ai pierdut vederea?
Ai tembelizor in chirie?
@→@@carlos24-4-2018, 15:02
Singura mea legatura cu "chiria" e ca am cinci apartamente date in chirie. Locuiesc la o viluta cu un etaj doar. Mai am si o piscina in curte, etc, etc...
Ioi24-4-2018, 15:44
Vezi sa nu racesti cand faci baie in piscina :))))))
Darius24-4-2018, 16:20
Pisica ai?

Ca nevasta ciuciu.
....24-4-2018, 17:47
Am o iubita oficiala si uneori inca una de care nu tre sa stie oficiala. Ai dreptate fraierica aici, nu am sotie. Mai astept, dupa 40 poate,,,,
@....24-4-2018, 17:59
Ai dreptate, fraierica, iti trebuie si sculaaaaaaaaaaaaaa, sa ai nevasta, restul e bine si limbaaaaaaaaaaa.
Carlos25-4-2018, 8:12
Un latrau la.bar ce mai...