Social

Șoferul care a amenințat cu bâta o femeie pe Corneliu Coposu, a accidentat acum un bărbat în Mănăștur

  



 

Șoferul din Baia Mare care acum două luni a urmărit și amenințat în trafic o șoferiță a accidentat un bărbat pe strada Primăverii din Cluj-Napoca.

 

Accidentul de pe strada Primăverii, de miercuri, provocat de către Cătălin Dan Bindea, a avut loc în jurul orei 13:45. Bindea circula pe sensul de urcare a străzii Primăverii, lângă podul Calvaria, și nu i-a acordat prioritate de trecere bărbatului care se afla în traversarea regulamentară a străzii. Bărbatul accidentat a fost proiectat la aproximativ 15 metri de locul impactului, arată cercetările de la fața locului.

 

Victima are 70 de ani și are fracturi la membre și contuzii, conform ZIARUL CLUJEAN.

 

În urmă cu aproximativ două luni, același tânăr Cătălin Dan Bindea a urmărit în trafic o șoferiță, a blocat-o la un semafor de pe strada Corneliu Coposu și a amenințat-o cu o bâtă.

coral1_1_1.jpg
13-9-2017, 17:25
94 vizualizări
13 comentarii
JustMe14-9-2017, 13:49
Ain't life a bitch? :D Vacanta placuta la Gherla :p
NuConteaza14-9-2017, 9:46
din pacate nici o data acesti oameni nu se intalnesc cu cine trebuie :(
oxy14-9-2017, 9:01
S-a crezut Tarzan cand a amenintat o femeie, acum e zmeu ca a lovit un batran, doar e morosan.
nelu14-9-2017, 7:23
Nebuni astea trebuie bagat la parnaie cat mai repede.
soferu14-9-2017, 7:14
Alba nu mai e pe primul loc la bizonit in trafic, MM apoi BN sunt printre cele mai agresive si nesimtite specii de asa zisi soferi. Feriti-va!
Alex13-9-2017, 21:06
La varsta aia greu se mai reface.
...13-9-2017, 20:48
sper ca familia victimei sa-l dea in judecata si sa-l jupoaie :)
Cucu13-9-2017, 20:16
Si cand va tot zic de vinituri nu ma credeti,mereț' in pLUă...
haha13-9-2017, 20:28
Astia ridica nivelul de trai si cultura din Cluj. Marele student intrat la arhitectura (pe locurile cu plata). Om educat, cu facultate.
dan13-9-2017, 18:51
Bembe avea cocalarusul?
@dan13-9-2017, 19:40
@dan

E Volkswagen Lupo
Paul14-9-2017, 8:15
Avea Logan ca tine!!!
Ala13-9-2017, 18:50
Poate acum ramane ratatul fara permis....sa stea acasa si sa isi bage bota in kur.