Social

Șofer NESIMȚIT! A lovit un autoturism parcat și a plecat SENIN - VIDEO

  



 

Nu toți șoferii își asumă responsabilitatea în cazul în care, din greșeală, acroșează un autoturism parcat. 

 

În mod normal, asigurarea ar acoperi astfel de incidente, iar partea vătămată nu ar avea de suferit. Legea este prea permisivă cu cei care fac accidente minore și fug, în speranța că nimeni nu i-a văzut. 

 

În data de 5 iunie 2018, pe strada Emil Isac în apropierea facultatii Tehnice din Cluj-Napoca, un autoturism marca Opel Astra a acrosat o dubita care stationa. Dupa ce a acrosat dubita a fugit de la locul faptei”, a relatat un martor la tot incidentul.

 

Dacă ați surprins un incident care poate deveni și știre și ați vrea să fie sesizat autorităților sau v-a impresionat, ne puteți scrie pe adresa office@stiridecluj.com sau să ne trimiteți imagini prin rubrica ”Fii reporter!”. De asemenea, ne puteți contacta pe Facebook

coral1_1_1.jpg
6-6-2018, 11:43
77 vizualizări
25 comentarii
cluj7-6-2018, 6:31
Trece duba ,trece audi ,corsa nu mai incape .Vina o au in primul rand instructorul auto si militianul care au facut soferi pe banda rulanta chiar daca nu stapanesc masina
wtf7-6-2018, 8:53
Daca tu vezi o Corsa si mai ai si permis exista o singura varianta : l-ai luat / ti s-a prelungit valabilitatea in mod dubios, avand in vedere gravele probleme de vedere
drog napoka6-6-2018, 23:03
Asta este alt drogat. Scapati-va fraierilor de ei incepand cu tata lor!
Moc an6-6-2018, 17:25
Vinitura ... Votant de al Piticului Cosas
Moc6-6-2018, 17:50
Bai holoanghere, s-a inchis "santeru", ti-ai luat o ora liber sa o vizitezi pe mum-ta la spital? Si in loc sa faci asta, te apuci sa copiezi si sa lingi pe altii. Ceee deeee prostiiii laaaa Cluuujjjjjjjj, fara numaaarrrrrrr, !
Hopaaa6-6-2018, 18:13
Viniturile voteaza in satul natal trebuie buletin de cluj sa votezi boc!
eliS oglindit6-6-2018, 18:18

Moc fals, mai Moc fals, hoaspa defecata de angajatorul tau, Adulatul Reales, hot de nickuri, si slugoi obedient al lui Boc, cu ce drept ati pus voi stapanire pe Oras, vinituri aduse de te miri unde si facute oraseni, si care mai apoi binenteles aplicati stampila pe pitic? Clujul a ajuns bokist din cauza voastra, impreuna cu gunoile Rezist, inapoi de unde ati venit, Doamne da criza aia o data!!
Sile6-6-2018, 21:51
Ma dau bătut, noapte de noapte ma CULC CU BOC, coșmarul noptilor mele, si ma trezesc cu ea in gura, nu ca nu mi-ar placeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!
bavarez6-6-2018, 14:58
Nu poate sa fie BMW totusi Opelul ala ??
Alex6-6-2018, 14:38
A dreaq smartphone, nu te lasa nici sa conduci...
Irak6-6-2018, 14:32
Asa e cand ai boala pe vinituri :))) asa cum spuneti voi ...daca era cel ce a lovit cu nr. de Salaj si cel parcat cu nr. de Cluj era nebunie la comantarii. Creier zero ce aveti unii.
Number6-6-2018, 14:31
CJ 05 JLY
Nicutzu6-6-2018, 14:29
Io mi-am gasit masina indoita de un idiot de genul ala la polus si n-a venit nimeni sa isi ceara scuze sau sa imi repare portiera! Si pun pariu ca nici asta nu s-a intors sa lase macar un numar de telefon!!!
Carla6-6-2018, 13:00
Da, Dan Horea, stoarfa de mica-ta
gigi spaga6-6-2018, 13:27
aoleu, a sunat alarma in safe space? :))
instructor6-6-2018, 13:49
Carlo, sunteti Catastrofe, numai un rupt de beat sau o mui ere putea face asa ceva, 100% mai si vorbea la telefon, m-ati imbatranit cu 30 de ani.
@Carla6-6-2018, 15:00
Iti dai seama ce nefoutut e Horea ala...??::)))
Ion A.6-6-2018, 23:43
Carlo, esti soferita din aia care nu stie sa parcheze si incurca circulatia, asa-i?
Ion A.7-6-2018, 2:08
https://www.facebook.com/VaruSandelOficial/photos/a.664025213638361.1073741825.117764184931136/2178699725504228/?type=3&theater
poov6-6-2018, 12:20
30.09.2016

Sunteti penibili fratilor!
poov6-6-2018, 12:22
Acum am vazut ca era ceasul 22:xx deci e gresit ceasul pe bord al soferului cu camera.

Se intampla dinastea zilnic, daca nu e omul acolo multi pleaca linistiti pentru ca nu esti obligat sa ramai, esti obligat sa raportezi accidentul in 24 de ore.
@poov6-6-2018, 14:59
Intelijentule, din 10 camere de bord daca gasesti una setata corect..
Apropo, ai fost la parada gay...??
poov6-6-2018, 18:15
Am fost, umblam cu un morcov de 10m dupa mine. O parte o tineam in fund, cealalta in gura.
joker6-6-2018, 12:00
Ce draq sa faca...sa s eopreasca acolo? Poate a parcat la primarie in parking si s-a intors. Noi facem senzational din toate !
Dashbord6-6-2018, 18:31
Nu s-a intors. Era o soferita, poate s-a panicat.