Social

ȘOCANT! Bătrână din Mănăștur, aruncată de la etajul zece de nepot

  



 

O femeie de 79 de ani a murit, după ce a căzut de la etajul 10 al unui bloc de pe strada Mehedinți.

 

Incidentul s-a produs în jurul orei 9.30, în Manastur, pe strada Mehedinti nr.42-44, blD8. 

 

Poliția face cercetări în acest caz, fiind prezente la locul incidentului și echipajele SMURD. În urma impactului, femeia a murit

-------------------

UPDATE

 

Conform unor surse din cadrul anchete, femeia de 79 de ani a fost aruncată de la etaj de nepotul ei. ”A fost o dispută verbală între femeie și nepotul ei, iar acest a împins-o peste balustrada balconului”, precizează sursa citată.

 

Suspectul este cercetat pentru omor de procurorii din cadrul Parchetului de pe lângă Tribunalul Cluj

coral1_1_1.jpg
16-3-2018, 10:46
228 vizualizări
15 comentarii
Bocila19-3-2018, 22:38
Vezi Bocete ce vorbești, ca te ia mama dracului si DNA-ul si-apoi nu mai ramân asa de prosti pe-aci.
USR19-3-2018, 16:55
o votat PSD
Conti18-3-2018, 19:58
Un pic pe langa, dar nu strica sa cititi asta, cam toti ...
https://pressone.ro/rezervatia-memoriei-pierdute/
nashpa !18-3-2018, 5:40
Clujul mokanului devine campion national la violatori si criminali. Bravo BOC!
psiho cucu18-3-2018, 8:58
In cazul de fata e vina medicilor si al parintilor acestui alienat, un om cu asemena tulburari psihice nu trebuie lasat in libertate. Schizofrenia paranioda rupe total bolnavul de realitate, un asemnea bolnav oricand poate face victime si in starda, asa cum ii dicteaza Vocile din cap. Am din pacate o cunostinta si e internata pe viata la Borsa. Dar mai exista sanatorii. unde acestia sunt sub medicatie si controlati.
?????????16-3-2018, 23:09
Mai frate, ce se intampla zilnic in parohia lui Boc??? Ati inceput sa speriati toata tara.
Boc isi bate joc17-3-2018, 0:10
Boc isi bate joc !..
Ion17-3-2018, 2:27
Esti un prost
Dada17-3-2018, 11:22
Poate nu ne mai aglomerati viniturilor
@Dada17-3-2018, 23:35
poate te iei de mana cu Boc si il lingi in alta parte
Bocian16-3-2018, 17:47
Astia doi de mai jos, sunteti bocificati total, la maduva, e jolnic!...
poov16-3-2018, 17:27
PSD are grija de tine! Te invata sa arunci bunicii pe geam! Oricum dau ei ceva legi sa te scape de puscarie!
@Emil16-3-2018, 23:13
iar limbutzele astea fine in dosul lui Boc?ce-ti mai place acolo:)
Bocete17-3-2018, 4:31
La-m vazut si ieu pe Alexia cum o pinjea pa batrinica de la etaju 10 sa puna mina pe apartamentu ala ca iel sta cu chirie prin ceva Vile prin Andrei Muresianu so vre s-al vanda apartamentu si s-asi faca casa si cu alti bani ce o ciordit prin santajuri si evaziuni
Bocian17-3-2018, 8:31
Putin ma-r mira sa nu fie mana piticului cosas si pe aici, de voi ce sa mai zic, sinteti aserviti, vanduti, bocificati total, sa va fie rusine!