Social

Șmecheraș ”zboară” cu 150 km/h prin centrul Clujului - VIDEO

  



 

Un tânăr de pe Instagram face bravadă cu autoturismul pe care îl deține, filmându-se în timp ce rulează cu 150 km/h.

 

Filmul apare pe contul deținut de Ștefan Leca, iar Mercedesul pe care acesta îl conduce este ”vedeta” principală.

 

În unul dintre ultimele clipuri, autoturismul a rulat cu aproape 150 de km/h prin centrul Clujului. 

 

Video AICI.

coral1_1_1.jpg
4-12-2017, 16:41
18448 vizualizări
71 comentarii
@leca8-12-2017, 11:40
mah ratatule, nu cred ca ai raspuns la fiecare comment :)) branza proasta
Vlad8-12-2017, 8:05
Aveti mult timp liber mai baieti.Toti comentati,aveti pareri....va dedic o piesahttps://youtu.be/hNrmdUQcJMU.Va regasiti,este?
kurios8-12-2017, 1:06
Daca-i cu bemveul sigur este neam de kokalari . Nu el , doar tatane-su ! Asculta si manele ? Intreb doar .
Stefan Leca7-12-2017, 18:59
Va salut cu drag.. daca nu sunteti saraci evident.. acestea fiind spuse, ma vad nevoit sa imi iau ramas bun. #saracilor
hmmm7-12-2017, 1:06
Puradelul este clujean , dara ta-so si ma-sa sunt din rachitele . Bravo lor , au ungurii clujeni de cine rade !
Stefan Le a7-12-2017, 18:09
Pentru referinte la parinti ii cauti pe ei. Eu am profil public, daca te duce capul cat papagalul gasesti si numarul de telefon. In cazul in care ai dat de coaie eu sunt mai simplu de gasesit decat numarul de telefon.
Momo6-12-2017, 22:36
Bai,dacă ați comenta atâția și la știrile serioase.Consumatori ieftini de manele cu creier că nucă și drept de vot ...
Stefan Leca7-12-2017, 18:10
Superba exprimare. Te astept in echipa. Add facebook.
Bogdan6-12-2017, 22:21
Probleme grave cu interfata dintre scaun si volan......
Stefan Leca7-12-2017, 18:12
Te'ai trezit cu carti in mana Bogdanele. Smecher tu cu cuvinte cu alea. Pfff stai sa te vezi ce te agiti ca sifonul acum. Hauhauhau ramanem la anonimul Bogdanel de pe site sau ne intalnim? Pare ca ai multe sa imi spui chiar daca esti un mare nimeni.
alex8-12-2017, 16:37
Mai saracie, te-ai trezit tu sa ameninti si sa vorbesti de intalnit etc. hai ca ma intalnesc eu cu tine! Mi-ar face placere sa te calc pe cap...oricum nu prea mai ai par. Esti tu mare bogatas cu gunoiul tau de C Klass de 8000 euro... vai de tine, aschimodie.
anti-bmw 6-12-2017, 7:15
nu conteaza marca la masina conteaza spatiu dintre volan si speteaza de sus a scaunului stinga de pe fata sau pe dreapta daca este provenit din Anglia
Stefan Leca7-12-2017, 18:13
Poate la urmatorul video voi intelege ce incerci sa spui
Dinu6-12-2017, 6:51
Nu conteaza marca masinii,conteaza ca aceasta persoana este un pericol public si sunt o gramada ca el care nu se gandesc ca intr-o fractiune de secunda strica viitorul lui si a altuia!!!!
Stefan Leca7-12-2017, 18:16
Corect. Insa cativa, nu toti, sigur nu toti, o mica parte..sa zicem cativa - au istoric, placere, educatie si prind clujul gol la condus pe tru prima data in viata
AUDI QUATRO5-12-2017, 17:57
kp Germania ! !
.,.,6-12-2017, 7:19
bine fratele meu vorba dinaia adevarata ai spus
Stefan Leca7-12-2017, 18:21
E de bine - de rau; nu-mi dau seama; Infine, in smecheria ta lasa-ma sa te educ ca pari totusi prost, AUDI QUATTRO, nu quaTro (nu suntem in Marasti - eu nu - tu probabil)
...5-12-2017, 16:07
in filamrea se vede 70 km/h....
+++5-12-2017, 18:01
la dat ceasu dela mina degol :))))))))
Stefan Leca7-12-2017, 18:22
Ceasul imi spune cat e ceasul cand dau de papagali ca tine, mai multe nu are ce spune, de asta exist eu. Domnul "am coaiele la mama" - Iti poti lasa numele, daca vreau sa te gasesc te iau dupa IP - papaglule.
watson5-12-2017, 13:37
are magazin de detoxifiere: sucaria.ro/ sucaria lecca , cu doi C ca e mai cool.
scolit afara tanarul nostru5-12-2017, 13:42
http://catcostaclujul.ro/s-au-intors-de-peste-hotare-convinsi-ca-se-poate-face-business-si-in-tara-au-inceput-cu-o-sucarie-la-cluj/
clujean5-12-2017, 15:44
Mda....am citit. E foarte simplu: daca de ex. pe facebook sau Instagram se promoveaza la greu acest videoclip cu idiotu' asta care se da mare patron, poate ca oamenii nu mai cumpara sucuri de la ei si vor fi nevoiti sa-si ia talpasita si sa se intoarca la Sibiul lor drag, si se NE LASE PE NOI IN PACE !!!!!
Stefan Leca7-12-2017, 18:06
Clentii nu au timp de pierdut pe situri ca tine; latra acolo linistit.
Stefan Leca7-12-2017, 18:23
@Watson - da, sunt mult mai inteligent ca tine sau prapaditii de pe siteul asta.
Stefan Leca7-12-2017, 18:25
@Clujan - e mai simplu decat crezi! Daca nu am loc de tine in orasul asta .. unul va pleca, in stanga - in dreapta - in ceruri - la apa - fecare cate poate.. pari mai prost ca mine.. cred ca te fac. Vezi de garsoniera ta si fugi fuguta din calea mea.
frank5-12-2017, 9:28
sa-i dam un cui fiecare la avorton...
Stefan Leca7-12-2017, 18:26
La cat de prost esti, tu intelegi ce scrii?
m5-12-2017, 8:38
E PLIN CLUJUL DE ...ASTFEL DE,..I*TI, pacat ca nimeni nu le face nimic. astfel se pare ca din contra sunt acceptati tacit. Bravo...ne omoara copii pe strazi...
Stefan Leca7-12-2017, 18:27
Copii de pe strazi ii omoara ratati ca tine care considera ca trebuie sa faca altii ceva pentru ei. Iti miros idiotenia si impertinenta de la distanta, te astept oricand sa te..educ.
AUDI A64-12-2017, 22:31
la dat ceasu dela mina de gol:))))))))
Stefan Leca7-12-2017, 18:28
Ceasul eventual da mumu la papagali cu Audi A6 din 2002 care mai sunt si cu mandria la ei ca au o masina mai ieftina ca loganu' #papagalule
Ochiu mic4-12-2017, 22:17
sa nu ii facem pe toti rahatii "smecherasi". Trebuie multa munca sa ajungi la acel "statut" . In plus pentru frustratii de mai jos , masina aia nu e in nicinu caz 2000 de euro. Poate mamele voastre sunt 2000 euro. Masina aia e sub 10000 nu gasiti nu mai mancati c**** saracilor.

Insa cand te uiti la mana lui si vezi ceas de saraci Festina , iti dai seama cat de "smecheras" e.
tgby4-12-2017, 22:26
cam ce marci de ceasuri nu sunt de saraci?
gigi5-12-2017, 1:26
Domnu' avocat felicitari, e bine ca stii cat valoreaza un ceas si o masina. Decenta si respctarea legii cat valoreaza? Dar nu stii tu de alea, doar iei apararea la oameni de genu. Felicitari domnu' avocat.
cluj5-12-2017, 9:54
ochiu mic nu mai manca c****
Stefan Leca7-12-2017, 18:31
@ ochiu mic - masina a fost 36.000; acum valoreaza 22.000, infine, ceasul e Tissot, ceasul Festina reprezenta o alta perioada din viata -dar smecher tu asa ca stai sa faci research - cand voi avea nevoie de alti sclavi te caut eu (voi cunoaste mai multe despre tine decat ceasul de la mana.)
Gigi7-12-2017, 18:33
Chiil, am avocati, wtf, sunt pe site din cauza site-ului, nu la voia mea; spre deosebire de multi rupti la chilotei de aici.. am echipa de avocati. #smecheras
Stefan Leca7-12-2017, 18:34
@gigi (vezi sus) @tgby - saracii nu au ceas? hai sa aflam.. nu-mi spui cat e ceasul?
Alin4-12-2017, 19:17
Nu cred ca va scapa nevatamat

Stefan Leca7-12-2017, 18:37
Doar daca esti tu ceva mare campion la un sport ceva.. dar haide sa excludem asta avand in vedere ca nu ai mai rostit cuvantul "campion" de cand ai dat un google sa vezi ce inseamna. Fugi tare coco inexistente.
cluj4-12-2017, 18:52
Sa-ti dam la mooie ciobane
Stefan Leca7-12-2017, 18:41
Te invit / Te sfidez / Iti dau si bani de taxi smechere, oricand, oriunde, orice.. pentru programari pe tema asta ma gasesti usor. Personal ador sa "ma bat" - de acolo si pagina de facebook unde putem face asemenea programari (nu am timp de papagali ca tine oricand). -inclus in oferta - $ pentru spitalizare #smecheras #finut

https://www.facebook.com/G1MMArts-191357158091935/?ref=br_rs

cluj8-12-2017, 8:04
pe facebook nu pot decat sa iti arat un deget in sus tie si la ma.ta
daca esti baiat cu c oaie nu cu ciucurei la c.ur lasa-mi nr tau de celular-daca ai asa ceva binenteles-sa ne intalnim
Criculae4-12-2017, 18:30
Maaaare realizare.
Trebuie creier mic si talpa mare. In rest nimic.
Stefan Leca7-12-2017, 18:43
Tu esti capabil de orice.. cel putin asa trebuia sa fie.. undeva ai ajuns pe siteul asta.. undeva ai sub-inteles ca eu am postat pe site.. si pe de alta parte mai si ai tupeu sa presupui ca sunt eu cel care a filmat. Bun, accept, creierul nu e mic, talpa da (41) in rest.. ambitie, dorinta, bani si ip-ul tau, ne vedem maine sau cum facem? papagalule.
Corny4-12-2017, 18:27
Hahahaha cine-i mumia asta ?
Stefan Leca7-12-2017, 18:44
Oare sa inteleg ca esti smecher? Aaaa scuza-ma.. este doar un papagal #marslacacat - pana nu ne intalnim.
Gigi4-12-2017, 18:23
Hai in mercedez hai in hhavionn si la sutien sati bag un meleon. lele lelelele lalala

scarbelor vi ciuda ca naveti mercedez, hahahaha eu am e class
Vali5-12-2017, 4:00
Bai prostule nu ii e ciuda la nimeni ca are mercedes e frica de nu a omora oameni nevinovati aia e viteza prin orasi cu 150 kl pe ora Prin centru sa omorati copii care ies de la scoala bai m*** io am cayene cu aproape 400cv si nu merg asa figurantilor inconstientilor ducetiva la piste speciale si omorativa voi acolo nu oameni si copii nevinovati daca miar intra sa dea dnz unu dasta in mana il calc cu masina bagamiasi p*** in voi de figuranti saracii din p**** va luati o masina de 20000e si sunteti regi autopistelor daca ai ave unade 160mii de e unde te.ai duce ma vitezomanule pe luna cu ia
Lucescu5-12-2017, 9:44
Fantezii erotice marca Vali! Nu ai bani de macaroane in italia unde esti la cersit, degeaba visezi la Cayene.
@ss.leca6-12-2017, 14:38
@Lucescu - good one! :))
kkk4-12-2017, 18:12
Ce fata de c** are LECA ......exact ca un soarece ud:)))))))))
Stefan Leca7-12-2017, 18:46
Probabil te referi la tata.

..
Sau ma-ta? Din ce vad pe facebookul tau (IP) - locuiesti in cluj, 2.4mi away.. hmmm.. ma pis pe tine acum sau mai tarziu?
Bolivar(cluj)4-12-2017, 18:06
Pare decat sa fie bord de banveu....mai mult,nici nu mai e nevoie ca sa spun...
oxy5-12-2017, 8:51
"Decat" mars la ma-tta in bucale
Stefan Leca7-12-2017, 18:49
@bolivar - esti afon mars la c****.
@oxy - afacerile mele se desfasoara in Cluj-Napoca, Sibiu, Bucuresti, Amsterdam.. stiu ca e greu de crezut din perspectiva ta - o persoana care nu a realizat nimic la viata ei #decat MEDIOCRITATE si dorinte de suicid neexprimate. Fugi fuguta pana nu ne intalnim si te prinzi ca ar trebui sa fugi cu graba mai mare.
George4-12-2017, 17:59
SB-05-RST daca il vedeti, il puteti scuipa, un soarec la 45kg cu haine ude.

https://www.instagram.com/p/BbqqtL-hype/?taken-by=sd.leca
Adi4-12-2017, 18:08
O vandut ma-sa casa bunicii de la Sibiu si o mutat-o la nepot pe canapea, sa-si poata lua cocalarul Meltzedes C Class, un rahat la 6-7000euro.
....4-12-2017, 18:29
1950 euro a dat pe el. Era 2300 negociabil
Stefan Leca7-12-2017, 18:50
@George, nu e nevoie sa scuipi pe masina sa te scap de dintii din gura; poti doar sa ma rogi frumos - altfel va trebui sa iti aduca mosul scaun care are frana de mana de craciun #pispeviatatadepapagalpoclit
Stefan Leca7-12-2017, 18:52
@adi - Stii cum e sa iei m***? .. eu nu stiu de asta intreb.. un poclit ca tine, imi e clar ca iti curge s. din gura la cata m*** iti da viata.. noroc cu ea.. nu mai sunt eu nevoit sa o fac.. HOOOOOP INCHIDE GURA CA ITI CURGE IAR SLOBOZ. #RATATULE
Carlos4-12-2017, 17:11
Cine i drogangiul asta si ce cauta el aici ?
Diego de Cluj4-12-2017, 18:09
sa varsat in orasul nostru VINITURILE dela sate
Stefan Leca7-12-2017, 18:54
Eu sunt; nu sunt "drogangiu", caut bani, nu de la tine stai chill, e clar ca nu ai. Fugi fuguta si agita-te ca uuuuu a scris ala si se pisa pe tine. #looser
Diego de Cluj7-12-2017, 18:56
Nu-mi spune ca reprezinti magazinul Diego din Cluj; am auzit de bine de proprietar - as fi mai mult decat surprins sa il intalnesc intre retardatii de aici... Aaaaa gata ma.. esti ala care spala pe jos pe acolo.. respect sclavule.
dan4-12-2017, 17:05
Il cunosc pe pilot. E din Caianu Vama. A vandut ma-sa vaca si a cumparat bolidul cu 1950 euro
Grig4-12-2017, 18:13
E din Sibiu. Cred ca era gestanta vaca.
Stefan Leca7-12-2017, 18:57
@Dan - nici nu ma obosesc.. ma rog, ca si regula.. nu am "prieteni" care sa activeze pe situri de genul sau macar sa dispuna de asemenea timp. Pentru cuvinte de nivelul tau te aspet sa insiri zerouri din vorbe scrise aici #pispetine