banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg

Social

Semaforul de pe Podul Porțelanului, coșmar pentru șoferi - FOTO

  



 

Șoferii care au traversat vineri dimineața podul Porțelanului s-au ”lovit” de o frumoasă aglomerație generată de noul semafor montat de Primăria Cluj-Napoca.

 

E dezastru. Spre Carbochim ține foarte puțin. Cei din capăt nu te lasă să intri pentru că ei au prioritate. Iar dinspre Carbochim vin cate 2-3 masini spre Iris și trebuie să astepti verdele...”, susține un șofer, pe grupul Info Trafic jud. Cluj.

 

Nu era mai bine nici fara semafor, ca romanul tot bizon e .... pe toti ii durea in p... de indicatoare. Deci, cu sau fara semafor e la fel de naspa. Acolo trebuie un pod nou, cu 4 benzi si linia de cale ferata scoasa de tot”, susține altcineva.

 

Din păcate, Primăria Cluj-Napoca a organizat o licitație pentru a fi construit un pod, dar aceasta a fost contestată. Unica soluție pentru a rezolva problema a fost montarea acestui semafor. 

 

Pe podul Porțelanului se pune ”măcar” un semafor - FOTO

coral1_1_1.jpg
18-5-2018, 8:57
38 vizualizări
13 comentarii
Ovidiu18-5-2018, 22:07
ce noroc aveti cu info trafic, altfel nu ati avea ce publica
slie19-5-2018, 19:27
Mai parlitus, partule, vantule cu candeala , da cine te pune sa citesti ce nu-ti place? Acu ca ai ramas fara masina si serviciu ragai ziulica de mare la toate comenturile. Vezi ca te-a lasat si mierea acu 10 ani tot de aia, stii tu mai bne, mai chilotare.
slie19-5-2018, 23:10
Tot acolo cu muma-ta stai mai asistaule, pe pensia ei? redford de Cj, scate-ti ma certificat de handy, tu nu trebuie sa dai spaga. taca-ti pliscul ca te dau pe FB, mai marlan idiot. Granicerule.
isle18-5-2018, 20:41
Asta si taietura turcului, rusine lumii
Bocian18-5-2018, 17:44
De rasul curcilor bete , deci astai Podul implementat cu atata fala acu' un an ? Zicea Pinochio ca se da drumul, ca doar numai si e gata. Nici macar nu are proiectul, vai de noi , baaiiii prostilor, voi chiar nu vedeti ce idiot ne primareste?
SANYI18-5-2018, 17:46
IGEN !!
SANYI18-5-2018, 17:19
Cartierul Iris macar era functionabil pe timpul hostezenilor !

Si acesta ati stricat dancilelor !
Calin18-5-2018, 17:17
"Dupa ani si an ...."

Dar dupa 2000 de ani atat de prost sa fi ! CIUDAT !

Puneti poza aceasta la CENTENAR 2018 !!!
Alin20-5-2018, 17:40
SARMISEGETUZAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!
ADEVAR18-5-2018, 17:15
POPOR DÃNCILÃ !!!!
r18-5-2018, 10:41
saracii soferi...de pietoni cui ii pasa?
gygy18-5-2018, 9:46
Oportunitate de luat in seama! Cautam urgent oameni care vor sa castige SIGUR bani, intr-o activitate simpla, lansata in martie 2018. Nu cumparati si nu investiti nimic. Trimiteti-mi mesajul VREAU MAI MULTE INFORMATII, dupa ce ma contactati pe pagina mea facebook: https://www.facebook.com/Gigipetre-421999138265478/?modal=admin_todo_tour