Social

Reclamă că Autostrada Transilvania e înzăpezită, dar poate filma drumul cu telefonul?! - VIDEO

  



 

Autostrada Transilvania, pe tronsonul Turda - Cluj-Napoca, nu pare că a văzut vreun utilaj de deszăpezire în ultimele 12 ore. 

 

Traficul se desfășoară cu dificultate, viteza trebuind să fie adaptată la condițiile de drum. Cu toate acestea, șoferii găsesc resurse pentru a filma drumul în timp ce conduc, semn că situația nu este atât de rea.

 

Vina aparține, oricum, autorităților, care ar fi trebuit să intervină mai ales pe Autostradă. Iarna i-a prins din nou pe nepregătite pe drumari, care fac economie la material antiderapant și așteaptă, probabil, să se calmeze vremea

 

Drumul național Cluj-Napoca - Turda, un PERICOL pentru șoferi: Iarna nu-i ca vara! - VIDEO

 

Video: Info Trafic jud. Cluj

coral1_1_1.jpg
27-2-2018, 8:59
69 vizualizări
7 comentarii
adi27-2-2018, 19:33
SI CARE E STIREA? NINGE IN TOATA LUMEA ...si in america e asa se blocheaza newyork , in canada la fel :))) luati-va mai ursachiotior masini 4x4 si va doare-n p...ula
Picaro2-3-2018, 10:48
Si cu masina 4x4, cand e polei sau ghiata, e mai sexi cum derapezi?
Criculae27-2-2018, 13:50
Iarna nu prinde pe nimeni nepregatit.
Statul plateste sute de miii de euro ca masinile de deszapezire sa stea "pregatite la dispozitie". Doar ca patronii le trimit sa faca un ban intre timp, sa nu stea degeaba. Si pana vin inapoi de pe santiere, si pana dorm si soferii ca... deh 1 masina 1 sofer.
Si organele statului nu factureaza penalizari acestor firme. Pentru ca nu te poti caca de unde ei spaga.
Patron27-2-2018, 17:21
Ma Cric ruginit, ce le stii tu pe toate, daca-mi spui si cine-i tac-tu, fac cinste la Grand Hotel. Baiul e ca nici muma-ta nu stie, ca o fost posta, noapte, un regiment de betivi, un lighian cu apa si ai aparaut tu dupa 6 luni, cat o ceapa degerata si desfoliata. Si nu ai evoluat.
Bocanila27-2-2018, 20:09
Criculae are dreptate de data aceasta.In schimb PATRON,e un imbecil descreierat care nici sa vândă covrigi nu cred ca-i in stare, ce sa știe el de Grand Hotel. BAA, asta nu e casa de toleranta unde-ai fost scuipat, dar sigur ma.ta știe,nu ti-a spus?
bociovan28-2-2018, 7:17
Mai mitocanila de Bocovan, Cric de ridicat spre crepatura primareasca, sunteti pur si simplu niste bacili de sifilis . Chiar mi se rupe-n 14 de voi, la Nutella cu voi!
Bocila28-2-2018, 7:48
Ma.ta știe, ce spune de rezultat?
Cred ca cu un ochi plânge , cu altul rade.
Jigodie!