Social

Razie la Cluj, în Piața Gării! O hoață de buzunare care acționa în zonă a ajuns pe mâinile polițiștilor

  





Polițiștii clujeni au desfășurat, miercuri, o acțiune cu efective mărite în Piața Gării, din Cluj-Napoca.

Oamenii legii au acționat pentru prevenirea faptelor antisociale și depistarea persoanelor urmărite în temeiul legii, ori a celor care se sustrag cercetărilor.

Astfel, în cadrul acțiunii, au fost legitimate peste 60 de persoane, fiind puse în aplicare două mandate de aducere.

De asemeneam polițiștii au identificat o tânără, de 29 de ani, din Cluj-Napoca, bănuită de comiterea unui furt din buzunar. Față de aceasta se continuă cercetările pentru comiterea infracțiunii de furt.

În acțiune au fost angrenați și jandarmi.

coral1_1_1.jpg
12-10-2017, 14:38
74 vizualizări
9 comentarii
ceapeul bocului13-10-2017, 1:09
Fatuca este originara din comuna erou Rachitele dar are buletin de cluj ca si bocu' . Peset 90% din actualii asa zisi clujeni sunt tarani ceapisti la prima sau la a doua generatie .
Gabita12-10-2017, 23:32
foarte bine, sa se faca razii in continuare pentru ca vecinatatea garii este super infectata de levigat uman.

dar sa vin si in Marasti, in spatele Pietii, a statie OMV de la giratoriu, in spatele blocurilor mari, pana pe Fabricii si pe starzile aferente, mai ales in vecinatatea scolii / Kaufland, se consuma si se vand droguri etnobotanice, copii si tineri, grupuri fumeaza aceste porcarii si isi pierd mintile.

POLITIA, se aude?! Asteptam razii si in Marasti si anchete de durata asupra traficului de etnobotanice care distruge tineretul. Oamenlor le este frica sa vorbeasca, traiesc zilnic cu aceasta scarba in fata ochilor.
Politist13-10-2017, 6:53
Ce zici? Nu aud bine.
hingheru13-10-2017, 7:11
Daca nu auzi bine, ce mosa-ta pe gheata cauti in Politie? Cred ca nici cu cititul nu stai prea bine, mai plimba si tu un caine politist, te mai invata una-alta, dobitocule!
dan12-10-2017, 15:05
"o tânără, de 29 de ani, din Cluj-Napoca.."-hopa,clujeanca,dar mandrii lui Boc o sa zica nu e clujeanca din mama in fiica sau din tata in fiica sau ce le-o mai trece prin cap
Gramatical12-10-2017, 16:37
Clujeni nu fura
nad12-10-2017, 19:20
ce pl conteaza de unde e? e o hoata, asta e esenta! ma doare-n pl daca e din cluj, vaslui, alba sau bucuresti! ma bucur ca au prins-o! scoateti-va capul din c** si incepeti sa judecati oamenii dupa fapte, nu dupa provenienta!

ps. nu l-am votat niciodata pe boc, dar vazand atata ura la adresa lui si avand in vedere cum arata si ce era Clujul pe vremea lui funar, m-ati convins; o sa-l votez pe boc si pt faptul asta, puteti sa va holbati lung in oglinda si va spuneti "multumesc".
@nad12-10-2017, 22:09
da prost poti fi,pai tocmai Boc i-a facut pe unii aiuriti sa se simta atat de mandrii incat atunci cand vad stiri negative in care sunt implicati persoane din alte zone ale tarii,incep sa debiteze asemenea prostii,sa judece omul dupa provenienta,esti si tu mandrul lui Boc mai mult ca sigur.
clujanu"12-10-2017, 19:11
costica scrie mamei tale,,de castig,,,si nu noua,