Social

Petrecăreț de la Electric Castle, găsit leșinat pe o stradă din Bonțida FOTO

  
  





Un tânăr, de aproximativ 25 de ani, a fost găsit inconștient, sâmbătă dimineață, pe un drum din Bonțida, în apropiere de de locul unde are loc festivalul Electric Castle.

În jurul orei 7.30, un tânăr care se întorcea de la petrecerea nopţii a observat pe şosea un bărbat inconştient. A sunat de urgenţă la 112, iar în scurt timp şi-a făcut apariţia un echipaj SMURD, scrie gherlainfo.ro.

Au venit şi câţiva cunoscuţi ai victimei, care au povestit că îl cunosc pe cel căzut şi că acesta ar fi chefuit mai mult la festival în noaptea dinainte.

Bărbatul a fost preluat de medici, care din verificări au constatat că acesta se afla în stare avansată de ebrietate.

Persoana respectivă a fost asistată de echipajul medical, iar după trei ore şi-a revenit şi s-a reîntors la festival, a declarat Andrei Biriș, purtătorul de cuvânt al I.S.U. Cluj.

coral1_1_1.jpg
17-7-2017, 16:43
7929 vizualizări
7 comentarii
uliu18-7-2017, 6:53
Cam astia-s luzerii din gasca lui Pitigoi, dai intr-unul tipa doi. Asta cand nu intra in coma alcoolica sau sevraj. Apoi comenteaza ce bun Primar are Clujul, cate pietonale, cat tiketing de caliate, cate centuri si ce bine e cu CTP. Mai pun de un Rezist, apoi asteapta Untold si ziua toamnei tomnatice, apoi in centru pe Floaster cu Smarthphonul infundat in urechi, in lumea lor, vocile lor, halucinatiile lor. Boc, iti place ce specii sunt la Cluj? Tu i-ai adus cu ametelile tale, incompetentule si mincinosule.
esti praf18-7-2017, 10:00
degeaba scrii postacule...tot ce se intampla e din vina lui Boc?
rau va spala Alexa creierele, cat ai luat pe postarea asta?? 3,5 lei??
Cluj18-7-2017, 17:37
Esti cu Psd uliu.sa ne s*** cariciu la toti care rezistam!!!
localnic17-7-2017, 16:54
Update: lesinatul petrecaret s-a trezit si a fost identificat, se numeste Sile si are 50 de ani, nu 25
hi hi !18-7-2017, 2:28
Astia sunt bocii necivilizati . Din pacate au alcoolul in sange de mii de ani .
exe17-7-2017, 16:54
Ce bă, nu mai poti sa faci o nefacuta deasta sanatoasa ca se si aduna lumea ca la urs..??!! A fost Electric totusi nu pelerinaj la moaste, despre ce vorbim aicea.....

::)))::))))))