Social

Pe contrasens pe Autostrada Transilvania: ”Asta inseamna sa fii mafiot!” - VIDEO

  



 

Un șofer a pus în pericol traficul pe Autostrada Transilvania, tronsonul Gilau-Turda, după ce a circulat pe contrasens

 

Șoferul din imagini a fost filmat miercuri, 19 aprilie, circulând spre Turda, dar pe sensul greșit. 

 

Cazul i-a îngrozit pe utilizatorii unei rețele de socializare, unde au fost postate imaginile. 

 

Se pare că șoferul a scăpat fără a fi amendat, nefiind surprins de vreun echipaj al poliției. 

coral1_1_1.jpg
19-4-2017, 23:06
20 vizualizări
8 comentarii
Plina lumea de inconstienti25-4-2017, 6:58
In Taiwan cica pe rebelii ce conduceau bauti i-au pus sa lucreze la morga cateva zile pentru ca sa se trezeasca din inconstienta!La noi nu ii valabil
God-News-Father20-4-2017, 15:13
Ba, daca si asta inseamna sa fii mafiot...
Asa cum este ratacitul ala mafiot e si asta site de stiri...
z20-4-2017, 12:36
Saracu sigur era pentru prima data pe o autostrada.Mafiot inseamna altceva.Apropo de ce nu se poate comenta stirea despre clinica lui Lucan?
pop20-4-2017, 7:57
La masina aceea de 50 de ani si soferul avea 80 si probabil este senil!!
zxcv20-4-2017, 12:54
pai sa-i anuleze permisul pana nu omoara vreun nevinovat
nelu20-4-2017, 7:27
Incredibil ce cretin, n-a sunat nimeni la politie?
Cosmin20-4-2017, 6:55
Asta înseamnă sa fii prost,nicidecum mafiot.
11220-4-2017, 2:08
Tampitul care a filmat, a sunat la 112?
Nu.
El filma in continuare in speranta ca va surprinde un accident care sa-i aduca multe vizualizari si likeuri.