Social

Nelson Mondialu revine! Interlopul clujean arunca sute de euro si danseaza pe manele VIDEO

20
Distribuie
  
5
  
  
  




Interlopul clujean care s-a filmat in timp ce ura "Sarbatori Fericite!" numarandu-si banii, s-a filmat si in dormitor in timp ce arunca in aer sute de euro.

In filmul postat pe YouTube, Nelson Mondialu danseaza pe o manea la bustul gol si face dedicatii, aruncand sute de euro din doua teancuri groase.

 

Cum ureaza un interlop clujean "Sarbatori Fericite"! Nelson Mondialu numara teancul de bani VIDEO

 

De Craciun, el si-a urat cunoscutii si familia intr-un mod cat de poate de inedit: intr-un filmutet postat pe YouTube.

 

Simone Nelson Pop a fost cercetat in Romania avand asupra lui pastile de ecstasy, pe care ar fi urmat sa le vanda intr-o discoteca din campusul Hasdeu. El a fost cercetat si in Italia, unde a condus o banda specializat in furtul de masini si din supermarketuri, care actiona in Roma.


coral1_1.jpg
5-1-2012, 16:26
457 vizualizări
36 comentarii
Cosoi7-5-2013, 1:25
Camatarule nelson vezi tata ca te ascund astia ! Am aflat eu asta ! Stai pe bota ta !
ionel30-10-2012, 16:46
Ai dat cu giula in Italia de aia stii sa si vorbesti
paul19-6-2012, 23:29
Bai oamnenilor da mare ii ciuda!! Ati vrea voi sa fiti ca si el..Sa aveti casa lui,bani lui si CAPUL lui!!!
Tot RESPECTUL PT TINE NELSON..Ca te vad in fiecare zi prin manastur si centru ..Esti un barbat adevarat care stie sa invarta bani si sa aiba vrajeala cu toti..
anonim12-1-2012, 11:25
Dc vb urat nu stiu....pana la urma fiecare face ce vrea in casa lui nu sunteti obligati sa stati sa va uitati si pe urma sa vb urat! nici eu nu sunt tigank dar sunteti prea ciudosi. el intra sa lase comm la genul vostru pref de muzica sa va faca romani spurcati? nu! voi in schimb nu e manea pe youtube sa nu jigniti. cred ca aveti probleme cu capul! uitati-va ce curatenie are in casa mai intai. romanii nu deschid usa ca se vede mizeria. abtineti-va ca adv meritati sa va blesteme
emil8-1-2012, 2:11
eu cred ca vrei sa l imiti pe gore ala din cluj,ti ai mai facut si casa ca a lui.da mai ai pana la vrajeala lu ala
BOSSSU MONDIALU NELSON7-1-2012, 15:04
CARE MA MAI INJURATI SI MA MAI BLASTAMATI SA CADA PE FAMILIA VOASTRA PE COPIII COPIIILOR VOSTRI ,MORTI VOSTRI SA NU AIBA STARE IN MORMINTELE CARE ZAC,NUMAI GREUTATI FINANCIARE SA VA LOVESCA ,BOLI NETRATABILE SA VA AJUNGA ,SA VA PLINGETI NECAZURILE SI DURERILE DAR SA NU VASCULTE NIMENI.MERGETI IN PUSCARIE DE OSINDITI LA SARACIE CE SINTETI :))))))))))))))))))))))))))))). AMIN :))))
nelsonica 7-1-2012, 14:51
pisatear toti tigani pe fatza sa spui ca tea inundat tzunami,ajungeai ca antonescu,adica cu nervu mutat la ochiu de curca,iar de familie nuti spun nimic ,caci te-au abandonat la nastere cin au vazut ce trasaturi de aratanie ai de sau speriat si doctori de tine:)))))))))),ORFANULE !!!,si acuma risul meu de artist pe carel auzi in videoclip!!!!! :))))))))))))):))))))))):))))))):)))):)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Nelsug Mondialu-Pulii7-1-2012, 13:16
Vedeatea-si in formol de tigan borat ce esti,cu tot neamul tau de spurcatii care faceti tara asta de rusine.
Sa dea D-zeu sa te ingroape familia cu banii aia pe care i ai facut ilegal .
Nu uita ca Antonescu se va intoarce sa isi termine traba cu voi ciorile.
Nelson Pulii-mocia7-1-2012, 13:13
Vedeatea-si in formol de tigan borat ce esti,cu tot neamul tau de spurcatii care faceti tara asta de rusine.
Sa dea D-zeu sa te ingroape familia cu banii aia pe care i ai facut ilegal .
Nu uita ca Antonescu se va intoarce sa isi termine traba cu voi ciorile.
nelson nelson7-1-2012, 11:02
surd de cluj !,CE SA VADA ACOLO SARACI CA TINE?:)))))
NELSON MONDIALU7-1-2012, 11:00
gigi-BUTELIE sau -gigi de la gingivita esti tu ?crepauar batica-n tine:))))))))))))))),de homosexual de gara
NELSON MONDIALU7-1-2012, 10:57
MA -sos -,stii vorba aia...BEMILAI IN SOS DE ROUA :))))))))))))))),SI TU AI CONT PE FB,LINDINA FIARTA CE ESTI
NELSON MONDIALU7-1-2012, 10:54
tu si ai nume de scena -SERPICO-:))))))))),mai bine te porecleai COD PENAL:)))))))))))),daca tot esti cu legea-n ghit MAA......
NELSON MONDIALU7-1-2012, 10:50
TU NU TREBUIA SA FII -un cetatean-CI ANIMALUL MEU DE COMPANIE:))))))))))),COMUNISTULE !
un cetatean6-1-2012, 18:23
la ce gradina zoo s-a filmat......................?
SIEG..........HEIL14-5-2013, 13:29
Ce face Fiscul, DOARME, bine-nteles. In loc sa cerceteze de unde are AGRAMATUL ASTA DE NELSON atatia banii si daca nu ii poate justifica sa-i confiste....... Dar traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul " luand spaga"
bogdan6-1-2012, 17:42
ma da vi ciuda de dati asa stiri?
Serpico6-1-2012, 1:10
nu e el de vina, ci autoritatile care-i permit existenta.
sos6-1-2012, 1:03
inca o stire penibila ca asta si nu mai accesez acest site. Rusine!
gigi5-1-2012, 23:01
m*** la ciori
un surd din cj5-1-2012, 21:42
astea da STIRI !!!
sunteti de rahat ... draga tovarase redactie'stiri de Cluj'
mai bine mergeti in Africa
vai de capul vostru ... si a lui asta .... VEDETA VOASTRA !!!
Radu5-1-2012, 19:48
asta da stire de senzatie ! un urangutan scarbos se balagane in fata oglinzi =)) asta ne reprezinta, o tara de cocalari
COCALARU ADEVARAT5-1-2012, 18:40
DE KAKAT.... BANII SUNT TRASI LA XEROX, ARE FATA DE CRETIN, DACA II DAI UN BOCANC IN GURA SE FACE PE EL, ... ASA STIRE POATE FACE ORICINE ............. DAR SA AIBA FATA LU ASTA .......... ZERO... UN BURTOS NESPALAT...
NELSON5-1-2012, 17:52
BUBU-SINT ARICIU CARE TE VA INTEPA :)))))))
NELSON5-1-2012, 17:48
MUIELACOCALARI-STII CE INSEAMNU M*** S*** ,ADUCA TU II S*** PE TOTI TIGANI STIRPITURA DRACULUI:)))))))),SARACULE TU NAI O CHIHLA IN STOMAC ,DAR PISTOL :)))),STROPITEAS PA FATZA SATI TREACA RIDURILE
muielacocalari5-1-2012, 17:36
daca as avea un pistol l-as impusca in cap pe asta si m-as pisa pe fata lui dupa....
anonim5-1-2012, 17:33
ma cac pe stirile voastre de c****....
Feleac5-1-2012, 17:07
clujeanule, pregatestete, in curand interlopi tip turbatu vor scoate cluju la produs, mai sunt putinin pasi opana cand teroarea baetilor fini cu interlopi de turda etc vor face efectiv legea in cluj. ei deja copntroleaza centrul de cativa ani. intre timp vor ajunge si in cartiere si de acolo pana la taxe de protectie ca sa traiesti nu mai e mult.
voi ati vrut, voi aveti, bravo clujeni!
ZOMBIE5-1-2012, 16:59
Da pe asta nu-l ia Blejnar la intrebari de unde are banii aia? Daca ar fi muncit cinstit pentru ei nu-si batea joc de bani in halul asta !!! La gunoiul asta nici din greseala nu-i bate Serviciul de Interventie Rapida al Politiei Cluj la usa ??? Pai nu ca in mod sigur bea sticle de whisky cu sefii lor si cu mai marii PD-L-ului !!! Daca la nivel national ni-l bagati pe gat pe "Taranul cu Maserati", la nivel local trebuie sa-l inghitim pe Nelson Mondialu. Ma intreb oare i-a platit pe cei de la Stiri de Cluj sa-l promoveze? Oare si maine ne incanta privirile cu un filmulet? Redactia, FELICITARI!!! Sa ne anuntati cand isi schimba ciorapii !!!
ionas5-1-2012, 16:48
Publicati numa prosti sa creati stereotipuri .
Ion5-1-2012, 16:44
Va rog nu mai promovati asemenea personaje, chiar nu cred ca intereseaza pe nimeni ! Le face-ti publicitate gratuita, in consecinta ne face-ti rau noua cititorilor prin promovarea acestor oameni !
Pavel5-1-2012, 16:41
Ca sa priceapa lumea ca asta e tara in care traim. Poate ca de aia dau astfel de stiri. Asta este Romania. Hoti si hori si hoti, care ne rad in fata cu banii lor.
integritate morala5-1-2012, 16:40
DE CE PRELUATI ASEMENE PROSTII SI LE DIFUZATI PE SITE-URI DE STIRI??? DE CA APAR TOATE CIURUCURILE IN PRESA SI OAMENI CINSTITI MOR SINGURI ????? PREA DIN ROMANIA E DE RAHAT !!! RUSINE VOUA CA LE CREEATI NOTORIETATE, NU LOR CA ATATA-I DUCE CAPUL GOL !!!!!!!!
bubu5-1-2012, 16:37
da ariciu asta cine mai e sau cine se crede? :))
Ion5-1-2012, 16:37
Doamne scarbos e ... penibil !
Serpico5-1-2012, 16:32
ce cauta lepra asta in libertate? de ce nu e la munca silnica?