Social

Mașină incendiată pe varianta Zorilor - Mănăștur - VIDEO

  



 

O mașina a luat foc pe varianta Zorilor - Mănăștur.

 

Incendiul s-a produs în seara zilei de marți, 23 ianuarie. ”Încercarile soferului de a stinge incendiul cu extinctoarele din dotare esueaza”, notează IndieFrame.

 

Un autoturism care s-a aprins. A fost o defecțiune tehnică la motor. A intervenit o autospecială de pompieri. Nimeni nu a fost rănit”, precizează purtătorul de cuvânt al ISU Cluj, Andrei Biriș.

 

Se pare că mașina s-a aprins în timpul mersului. 

coral1_1_1.jpg
23-1-2018, 18:41
63 vizualizări
9 comentarii
beget24-1-2018, 18:58
O poluatoare vinitura neplatitoare de impozite la Cluj mai putin . La cat mai multe incendii de astea. Mai vinituri, duceti-va acasa cazanele, la Cluj vi le ridica, le amendeaza, le vandalizeaza. Chia asa nesimtiti puteti fi? Mai ocupati si parcarile, locurile si asa rare. Clujeni, sunati la Politia Locala ori de cate ori treceti pe langa o vinitura de asta parcata aiurea. Doar asa ii mai rarim pe mitocani.
io24-1-2018, 16:31
bah jurnalisti de rahat una e incendiata o masina si alta e sa ia foc dar saracii de voi nu va pricepeti cautati in dex ce inseamna incendiat
Moc an23-1-2018, 23:24
Unde sunt limbistii sa-l ridice in slava pe Bocu si cu ocazia asta?Ce ffainnn ii la clujjj!
sictir24-1-2018, 5:08
Nu- ti place Boc, nu- ti place Clujul, hai cara -te
io24-1-2018, 12:08
pentru tine si toti ca tine iti dedicam asta.... https://www.youtube.com/watch?v=i2s4ZJ07zxU
Vali23-1-2018, 20:47
Absolut orice incercare de a stinge un incendiu odata inceput la o masina cu stingatoarele alea penibile asa zis "din dotare", esueaza!
Alea fac o data fas cat o besina de pisica si asta a fost. Ce dracu sa stingi cu brelocurile alea. O stiu si pompierii, o stie si politia si ARR-ul ca sunt absolut inutile, dar de aia te obliga sa le cumperi si sa le mai si schimbi periodic cu altele noi ca cica parztul ala de matza expira. Daca nu il ai sau e expirat, mai primesti si amenda!
Si la ce dracu e bun? Nici cu un stingator mare sanatos nu poti stinge un incendiu la o masina, d'apoi cu spreiurile alea de jucarie!
Dan23-1-2018, 20:08
Vreun second hand. La ce sa te astepti?
Alex24-1-2018, 1:06
Doar atata poti ?
@dan30-1-2018, 12:27
Cam tot ce e folosit de cateva minute poate fi considerat second hand. Mai ales ca ti 2 maini pe volan cateodata.