Social

Klaus Iohannis în vizită la Cluj. A luat masa în centru

  
  



 

Președintele Klaus Iohannis a venit în vizită la Cluj-Napoca și a luat masa la un restaurant din centru.

 

Alături de soția lui, Carmen, șeful statului a luat masa la Casa Boema, unde și-a făcut și o fotografie postată pe pagina restaurantului.

 

 

Gama Optic a adus la Cluj tehnologia Yuniku, care oferă rame printate 3D și ochelari customizați 

coral1_1_1.jpg
17-7-2017, 15:19
8612 vizualizări
36 comentarii
Tic... tac18-7-2017, 23:03
Citat din Udrea. Si cat de real pentru toti polticienii cocotati la varf cu orice pret si prin orice mijloace ...
hmmmmm18-7-2017, 2:39
Asta se imbraca mai nou ca un interpret de manele in sezon estival , cu pantaloni albi si ochelari de soare asa cum s-a fandosit la Constanta . Tzarania la ea acasa .
Haha18-7-2017, 18:51
Eu zic sa mai ies prin lume bai Pacala.
O fost la Cucu la restaurant!18-7-2017, 23:06
Ala este restaurantul cu cuci!
Cj17-7-2017, 23:44
Fan BMW si asta,binentelesss....mai mult...nici nu mai e nevoie ca sa spun
Bocaiala17-7-2017, 20:54
Bine ca na dat lumea cu pietre dupa el, s-a ascuns , ca daca anunta oficial vizita...primea cateva rosii si oua stricate prin cap de la clujenii nostrii satui..
bocaiala17-7-2017, 23:54
mai poti sa-l s*** pe boc. vad ca iti place ca il s*** zilnic :))

Bocaiala18-7-2017, 3:35
Adevaratul s.ugator a lui boc esti chiar tu, v-a veni si randul tau sa dai socoteala...! :))
Dilema18-7-2017, 23:10
De ce iti scrii si iti raspunzi singur? De ce faci greseli intentionate de ortografie? "na" incorect, "s-a" corect, aceeasi regula, pe cine crezi ca pacalesti trollule?
Napoca LATINA17-7-2017, 19:28
Asa e tiganul Orban e cu 10 clase peste SLUGA de Johannis. Johannis reprezinta interesele lui Merkel Trump Austriei in Romania, Johannis nu reprezinta poporul roman lui i se RUPE de poporul roman.
gigi17-7-2017, 20:13
:)))))) morrrrr. Cu asa dume ma mir ca traiesti.
@Napoca LATINA17-7-2017, 23:29
Lasa ma, mai bine interesele "lui Merkel Trump Austriei", decat a mamei Rusia!
La toti18-7-2017, 23:15
Si de ce nu ale Romaniei? Asa cum fac polonezii sau cehii pentru tara lor?
unu17-7-2017, 19:04
Orban de la Ungaria de o suta ori mai bun ca asta,ii da lectii
Gigi17-7-2017, 17:36
Super stire! A fost si la toaleta?
Giculeata...17-7-2017, 18:54
...du-te si i-ati bonul de masa, mai giculeata! Il meriti din plin...
pr18-7-2017, 12:53
Iar tu asta care ai raspuns du-te si ia-ti manualul de gramatica . Desi la lins nu conteaza scoala.
Satul17-7-2017, 16:32
Jos Iohanis!! Jos Boc!!!! Clujul s-a saturat de voi, nu v-a mai vrem!!!
Catunul17-7-2017, 16:50
Vrem PSD! O vrem pe Firea! Prea iubitul conducator Dragnea!
Irod17-7-2017, 16:53
Sa le-o s*** lu Boc si Iohan! Mata s-o saturat de pulele din Cluj
Satul de bonuri de masa. Vreau plata mai mare pt postari.17-7-2017, 17:12
Vrem ca jumate din judetul Cluj sa fie detinut de Dragnea si Del Trum.
gigi17-7-2017, 20:15
Ba bula, cine te-o pus sa vorbesti pentru Cluj-Napoca? Vorbeste pentru comuna de unde esti, cu PSD in frunte. Gaina ordinara.
Satul17-7-2017, 20:46
Gigi,nume de taran de pe sate vinit aici la Cluj unde ai vazut asfalt pt prima oara in viata ta, iti demonstrez cu statistici ca peste 60% populatia Clujului il uraste pe Piticanie. Mai citeste!
@satul17-7-2017, 23:34
Si eu sunt satul de Boc. O vreau pe Olguta, pe Firea, le vreau pe amandoua. Cred ca si Mazare si Vanghelie ar fi buni pentru Cluj!
Draga echipa de trolli18-7-2017, 23:24
Sa mai evoluati, ca ne plictisim cu aceleasi intoxicari tip intrebare si raspuns ale aceluiasi postac Caci e plictisitor si previzibil. Nu mai am ce sa citesc din comentariile voastre similare ca sens, constructie, lexic, insipide si monotone. Ceva nou, hic... Ce ziceti? Poate va intra si un ban in plus daca o va laud...
incognito17-7-2017, 16:13
O fi fost si la Bontida sa vada decadenta umana, degizat in cersetor, sa fie in trend cu elctrocutati casteleni.
gugugaga17-7-2017, 16:19
esti mai obtuz ca obtuzul!
incognito18-7-2017, 7:39
Esti un pleonasm, eufemestic vorbind, un taragot cu gusa. Adica organul care elimina urina, eu ii spun gugu...
Eu17-7-2017, 15:40
Johannis asta nimic nu face, doar uda florile prin Cotroceni si mai face din cand in cand cate o vizita ca SLUGA prin alte tari.
gugugaga17-7-2017, 16:20
esti mai prost ca pacala!
@eu17-7-2017, 17:09
Ai vrut sa zici ca Iohanis nu se lauda toata ziua cu tot ce face. Tace si face.
Napoca LATINA17-7-2017, 19:26
Ce face Johannis ?!?! NIMIC altceva decat sa le pupe picioarele altor conducatori, Johannis e un sclav al lui Trump Merkel Erdogan etc.. aia dau comanda si Johannis executa. Sluga de Johannis nu face nimic fara comanda lui Trump Merkel etc iar interesul poporului roman e zero barat pt sluga de Johannis
gigi17-7-2017, 20:17
Cum sa fi atat de spalat pe creier? Daca nu ii toata ziua la televizor si minte, o ca dam aia, nu dam aia, dam 2000 minim, nu dam 2000 minim, unde ati auzit asa cea. Hai sa schimbam programul iar ca idioti si asa ne pupa in c** si is prea prosti sa isi de-a seama ce facem, ne mai facem 12 vile in Teleorman. Retarzilor, ce c**** va da PSD? LSD?
Conștiința vie.17-7-2017, 15:37
ROMÂNIA TREBUIE SĂ INTERZICĂ PARTIDELE CONSTITUITE PE CRITERII ETNICE (gen U.D.M.R.). ASTFEL DE PARTIDE SUNT O RUŞINE PENTRU DEMOCRAŢIE!
gugugaga17-7-2017, 16:21
nu prea intelegi democratia, nici nu prea ai notiuni de 'politic' insa nu zici neaparat rau ce zici...
....17-7-2017, 17:11
As spune ca ar trebui interzise aliantele politice si votul dupa cum dicteaza partidul. Fiecare parlamentar ar trebui sa voteze dupa logica lui.