banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg

Social

Jud. Cluj: Au făcut sex într-un parc - VIDEO

  



 

UPDATE

 

Poliția Cluj anunță că s-a sesizat în acest caz. Cine știe informații despre persoanele care apar în imagini ne pot contacta pe adresele de email de la RUbrica ”Contact”.

 

---------------------------- 

Un bărbat a surprins un cuplu în Parcul Central din Dej, în timp de întreținea relații sexuale în plină zi.

 

În imagini se poate observa un bărbat trecut de mult de prima tinerețe căruia îi este oferită o felație de la o femeie cunoscută ca fiind una de moravuri ușoare. Incidentul a avut loc săptămâna trecută, pe o bancă situată în Parcul Mare din Dej.

 

Revoltător este că scenele demne de un film pentru adulți s-au petrecut la doi pași de un loc de joacă pentru copii, scrie Dej24.ro.



coral1_1_1.jpg
8-8-2018, 11:00
382 vizualizări
16 comentarii
Penibil !10-8-2018, 7:20
Rau de tot a ajuns urbea piticului. Numai drogati si toparlani care se cred europenizati.
Radu11-8-2018, 0:05
Mah prostu pulii, nu vezi ca stirea e din DEJ ???!
Hater de kkt !!!
Ja la caruta !
Partizan9-8-2018, 19:06
M.U.I.E PSD!
M.U.I.E Veorica!
din orice pozitie
in orice locatie
Dejul da exemplu cum se da o m.uie guvernarii!
Mda9-8-2018, 17:01
Mai bine astia, decat sa si-o suga doi HOMALAI, desi se stie ca e plin de homalai si la noi in Parc, pe cand un video si cu ei ?













Mariuta9-8-2018, 5:49
Iara Boc ii devina ca astia sio pun in parcu Mare? pe acolo ii plin de homalai si violatori mai laes la teatru ungurec la monumentu eroilor
BRAVOOOO PSD!9-8-2018, 1:17
Au fost incurajati de sas. Astia doi sunt sustinatorii placutei anti PSD mult laudata de sasul cu nshpe case. Isi arata deci public adeziunea pentru USR ,PNL si Ciolosul agricultor. Cinste lor!
adasdasd9-8-2018, 9:49
Se vede clar ca tu esti acolo.
ion ion8-8-2018, 23:59
https://www.factur.ro - facturi online gratuite
https://www.devizee.ro - devize de constructii online gratuite
Bulache8-8-2018, 17:42
Ce aveti cu ei?
Sunt o familie traditionala, nergatori la biserica, pupatori de moaste si icoane, prietenii lui Isus, etc.
Lasa-ti oameni in pace!
abc9-8-2018, 8:24
esti cam analfabet,netraditionalule.
kkk8-8-2018, 15:18
Titlul corectat:
"I-a dat/a luat la m.uie...intr-un parc din jud.Cluj"
Stire de kkt, site de kkt, "ziaristi" de kkt.
vi-ni-turi8-8-2018, 12:26
asta se intampal cand clujul e invadat de moldoveni spurcati
proasto8-8-2018, 12:48
"Parcul Central din Dej"-n-as crede ca sunt multe vinituri la Dej
Proasto8-8-2018, 13:06
Să o luăm pe mama ta in p**a
ha ha ha !9-8-2018, 1:19
Pe post de pesedista este o ardeleanka mokanca, totul este perfect.
RADU 8-8-2018, 11:58
a luat probe de virilitate !!! ,,,apoi copii cum sunt facuti ? la locurile de joaca ? sau ???