Image 1 of 3

Social

Incendiu în Iris! Fumul este resimțit și în alte cartiere FOTO

  



 

UPDATE

 

ISU Cluj anunță că incendiul a izbucnit la o firmă care se ocupă cu degajarea resturilor vegetale din cimitire. Poliția a fost sesizată, deoarece există informații că o persoană a pus focul. 

 

Luni dimineața, un echipa al ISU Cluj încă era la locul incendiului, care ardea mocnit.

 

------------------------

ISU Cluj anunță un puternic incendiu la o rampă de deșeuri de pe strada Oașului

 

Incendiu deșeuri pe strada Oașului din municipiul Cluj-Napoca”, anunță ISU Cluj.

 

Locuitorii din mai multe cartiere învecinate zonei se plîng de faptul că mirosul se simte peste tot. ISU Cluj nu a oferit alte amănunt despre acest incendiu izbucnit la ora 18.30.

coral1_1_1.jpg
18-8-2018, 22:30
290 vizualizări
7 comentarii
z20-8-2018, 14:11
"Luni dimineața, un echipa al ISU Cluj încă era la locul incendiului, care ardea mocnit." IDIOTILOR PAI FOCUL ARDEA DE SAMBATA SEARA SI VOI VENITI LUNI?
Camila Rodela19-8-2018, 16:32
Buna ziua, prietenii mei sunt Camila Rodela si sunt din Michigan, United State. Sunt aici pentru a depune mărturie despre lucrările bune ale lui DR.OGAGA ​​KUNTA în viața mea. Soțul meu și cu mine am fost căsătoriți timp de 27 de ani cu doi copii. acum doi ani totul a ajuns la capăt. Am vrut soțul meu înapoi și l-am rugat, dar nu a ascultat niciodată, așa că am dat peste câteva mărturii despre această vrăjitoare particulară. Unii oameni au mărturisit că le-a adus înapoi pe iubitul lor Ex, unii au mărturisit că restaurează uterul și vindecând cancerul și alte boli, unii mărturisind că poate vrăji pentru a opri divorțul și vraja pentru a obține o slujbă bine plătită. Este uimitor, am dat peste o mărturie specială, era despre o femeie numită Vera, ea a mărturisit despre modul în care a adus înapoi iubitul ei Ex și, la sfârșitul mărturiei sale, și-a abandonat e-mailul. După ce am citit toate acestea, am decis să-i încerce. L-am contactat prin e-mail și mi-a explicat problema mea. Și mi-a spus ce trebuie să fac, am făcut-o și soțul meu sa întors la mine. Ne-am rezolvat problemele și am fost și mai fericiți decât oricând. Ești un om talentat și nu voi opri publicarea lui pentru că e un om minunat. Dacă aveți vreo problemă și sunteți în căutarea unei vrăji adevărate și autentice, Încearcă-l oricând, este răspunsul la problemele tale. Puteți să-l contactați prin e-mail: ogagakunta@gmail.com și să vă rezolvați problemele ca mine. El poate rezolva următoarele probleme și multe altele.
(1) DACĂ VREAȚI EX-BACK
(2) VREAȚI SĂ CONVENȚI SOSIUNEA DUMNEAVOASTRĂ PENTRU ÎNCĂLCAREA DIVORȚIEI
(3) VĂ RUGĂM SĂ VĂ PROMOVAȚI ÎN OFICIUL DVS.
(4) VREI BĂRBAȚI BĂRBAȚI ȘI FEMEILE CARE VOR VĂ CĂUTĂ ATRACTIVĂ
(5) DACĂ DORIȚI SĂ CONCEPTĂ UN COPIL
(6) VREI DUMNEAVOASTRĂ
(7) VEI DUMNEAVOASTRUL DUMNEAVOASTRĂ PENTRU AI IUBI DOAR PENTRU VESTUL VIEȚII LUI
(8) Aveți nevoie de SPELL buna LUCK
(9) Aveți nevoie de un SPOT LOTTERY
(10) Aveți nevoie de un loc de muncă
ogagakunta@gmail.com
11219-8-2018, 9:10
Nici o amenda? Nimic pentru administratorul cimitirului care a umplut de fum jumate de Cluj?
Trebuia si garda de mediu19-8-2018, 9:58
3/4 din cluj+someseni,apahida, dezmir+Chinteni. Gunoaiele sunt stranse din mai multe locuri ale orasului si din mai multe cimitire, inclusiv coroanele date cu ulei si motorina, peturi. Au mai fost amendati de la mediu in primavara si au mutat gunoaiele din dreapta in stanga. Ieri pe la ora 15 s-au trezit desteptii sa dea foc. Si acuma arde si ii fum
TheWhiteOne19-8-2018, 18:03
That's what you get when you live in a gypsy country. Right?
Bujetaru20-8-2018, 6:08
Va rog nu deranjati Garda de Mediu, e liber de la Guvern.
Adică? 20-8-2018, 11:38
Adică?