banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg
Image 1 of 3

Social

Incendiu în Iris! Fumul este resimțit și în alte cartiere FOTO

  



 

UPDATE

 

ISU Cluj anunță că incendiul a izbucnit la o firmă care se ocupă cu degajarea resturilor vegetale din cimitire. Poliția a fost sesizată, deoarece există informații că o persoană a pus focul. 

 

Luni dimineața, un echipa al ISU Cluj încă era la locul incendiului, care ardea mocnit.

 

------------------------

ISU Cluj anunță un puternic incendiu la o rampă de deșeuri de pe strada Oașului

 

Incendiu deșeuri pe strada Oașului din municipiul Cluj-Napoca”, anunță ISU Cluj.

 

Locuitorii din mai multe cartiere învecinate zonei se plîng de faptul că mirosul se simte peste tot. ISU Cluj nu a oferit alte amănunt despre acest incendiu izbucnit la ora 18.30.

coral1_1_1.jpg
18-8-2018, 22:30
348 vizualizări
6 comentarii
z20-8-2018, 14:11
"Luni dimineața, un echipa al ISU Cluj încă era la locul incendiului, care ardea mocnit." IDIOTILOR PAI FOCUL ARDEA DE SAMBATA SEARA SI VOI VENITI LUNI?
11219-8-2018, 9:10
Nici o amenda? Nimic pentru administratorul cimitirului care a umplut de fum jumate de Cluj?
Trebuia si garda de mediu19-8-2018, 9:58
3/4 din cluj+someseni,apahida, dezmir+Chinteni. Gunoaiele sunt stranse din mai multe locuri ale orasului si din mai multe cimitire, inclusiv coroanele date cu ulei si motorina, peturi. Au mai fost amendati de la mediu in primavara si au mutat gunoaiele din dreapta in stanga. Ieri pe la ora 15 s-au trezit desteptii sa dea foc. Si acuma arde si ii fum
TheWhiteOne19-8-2018, 18:03
That's what you get when you live in a gypsy country. Right?
Bujetaru20-8-2018, 6:08
Va rog nu deranjati Garda de Mediu, e liber de la Guvern.
Adică? 20-8-2018, 11:38
Adică?