Social

Imagini LIVE cu accidentul de la Borșa! Șoferul care a lovit o mamă și pe fiica ei avea 3,32 g/l alcool în sânge - VIDEO

  



 

Imagini video de pe o cameră de supraveghere îl surprinde pe șoferul care a lovit o femeie și pe fiica acesteia în Borșa, județul Cluj.

 

Șoferul era mort de beat, având 3,32 g/l alcool pur în sânge. 

 

Accidentul s-a produs pe raza localității Borșa, județul Cluj, miercuri, 5 septembrie, în jurul orei 15:30. Șoferul avea o alcoolemie de 1,4 alcool pur în aerul expirat. Acesta a pierdut controlul asupra volanului și a lovit o femeie și pe fiica acesteia, care se aflau pe marginea drumului.

 

Șoferul le-a lovit pe cele două și a fugit de la locul accidentului, fiind prins ulterior, după ce a produs un alt accident

 

Șoferul va fi arestat pentru 30 de zile.

 

Mama (25 de ani) a fost rănită grav, iar fetița (3 ani) ușor, precizează anchetatorii.

-----------------------------

UPDATE

 

Șoferul a fost arestat pentru 30 de zile.

coral1_1_1.jpg
6-9-2018, 12:18
6085 vizualizări
23 comentarii
Ion A.6-9-2018, 21:13
15 ani de puscarie, fara liberare conditionata, confiscarea vehiculului si o despagubire de cateva sute de mii de euro pt femeie, plus cateva mii amenda pentru onanistul in cauza! asta e solutia, fie ca se practica in Congo, fie nu
fgsdfsdfg6-9-2018, 23:57
Sti cati au murit din cauza ca ministerul sanatatii nu e de treaba si ignora bolnavii? La ala ce ii spui? Oooooo .... e psd.... sa ne traiasca!!!
Mary7-9-2018, 6:55
Dar Boc care a inchis spitale si oamenii care au murit in ambulante, cazuri concrete de la Mociu? Ce sa mai spun despre un alt ilustru Ministru, astazi director la Oncologie? Esti prastie, fgdfetc.
beni 6-9-2018, 18:49
Daca ai timp liber acasa un pc sau un laptop conectat la internet poti castiga garantat muncind doar 2 - 3 ore pe zi distribuind reclame daca esti interesat detali la adresa unde te poti inregistra
http://asomoney.online/7641508237647/
andi6-9-2018, 13:59
pe imagine nu se vede nimica, nu se vede accidentul....in + camera si instalatia de filmat este autorizata conform legii 333, daca apartine unei societati comerciale atunci are autorizate? daca da sau nu nu conteaza ca nu are voie sa filmeze spatiul public.....cititi legea 333....
deci imaginile de pe camera nu se pun...
mica6-9-2018, 15:58
sa ma pun eu la mata, dupa ce loveste copii mai comentezi ma mu11ee?
de te prind iti rup picioarele
@handi6-9-2018, 16:41
a n d i s u g e p u l a
Alex Voievod6-9-2018, 17:03
Andi esti prost gramada, stai jos, nota 2.
omg6-9-2018, 17:38
tu esti soferul betivan ????? se vede bine cum spulberi oamenii. puscarie si carnet peste 5 ani cu examen.
Ion A.6-9-2018, 21:11
orice imagini sunt acceptate, cu exceptia celor obtinute de DNA+SRI pe mandat de siguranta nationala, fara a fi fost suspiciuni de asemenea natura
asd6-9-2018, 13:46
Pai cum......si nu e BMW..?!
Somn usor spalatilor pe creiere...vb lui @exe
asdasdasd6-9-2018, 15:39
Spalati pe creier.... dar macar nu mirosim. Creierul tau nespalat miroase urat, cred ca ti-a putrezit de la cat ai gandit ca sa observi ca nu e bmw
@asdas6-9-2018, 19:42
Daca-ti dau parfumul meu, ti-o ia creierul ala spalat razna si mai tare. Tre' sa-ti vinzi garsoniera ca sa-l poti cumpara spalatule cu sapun de 1,50 lei !!
Numanuma Yay6-9-2018, 13:29
Ce -i cu papagallii astia care tot repeta "popor dancila" in comentarii ?care e faza ? ceva gluma noua de bosorogi? babacii astia is bolnavi cu nervii sau is unguri?
andi6-9-2018, 13:57
amu si pt asta tot unguri is de vina ba bobor prost.... voi o faceti cu mana voastra si pe urma dati vina pe bozgori....ce bobor mai sunteti si voi...
Pisti6-9-2018, 15:00
Doar de biizde, pe gura ta și a celor ca tine , andi, handy!
Alex6-9-2018, 13:19
Pentru multe abateri de la regulile rutiere ar trebui confiscat autovehicolul și valorificat imediat în beneficiul Statului.
fhdfhfd6-9-2018, 15:41
Si cand gresesti tu ar trebui sa te vindem ca sclav. Unde truda mea va credeti? in congo?
Ion A.7-9-2018, 17:02
pe tine, postac nerod si fatalau, nu te-ar lua nimeni la targul de sclavi
Calin6-9-2018, 12:45
ACESTA NU MAI ESTE " DIN CULPA "

POPOR DANCILA !
ionci6-9-2018, 17:42
soferul e attila prenume...deci....numarul 1 la sinucideri in ue e ocupat de hungary. depresivi
Calin6-9-2018, 22:37
ESTI UN PUI DE "POPOR DANCILA".
Xipho8-9-2018, 10:31
Asta-i chiar mai prost decat Dancila, posteaza de cateva luni bune, cred ca a fugit de la vreun balamuc sau scoala ajutatoare.