Social

Huligani în acțiune la Cluj! Trei tineri au fost filmați în timp ce distrugeau cu sălbăticie un coș de gunoi VIDEO

  





Trei tineri au fost surprinși, duminică noapte, în timp ce distrugeau, fără motiv, un coș de gunoi din Cluj-Napoca.

Aceștia au fost filmați în timp ce loveau în continuu cu picioarele un coș de gunoi din Mănăștur, până când l-au doborât, apoi au plecat liniștiți.

Conform clujeanului care a realizat filmarea, incidentul a avut loc, duminică seară, în jurul orei 23.30, la intersecția străzilor Calea Florești cu Aleea Padin.

Dacă ați surprins un eveniment care poate deveni știre și ați vrea să ajungă la urechile autotirităților, ne puteți scrie pe adresele investigatii@stiridecluj.com, office@stiridecluj.com sau pe rubrica ”Fii reporter!” (Colt dreapta sus pe www.stiridecluj.ro).

VIDEO: CLUBUL TAXIMETRISTILOR
coral1_1_1.jpg
20-3-2017, 10:22
18 vizualizări
19 comentarii
--21-3-2017, 12:55
Era bine si sanatos sa fii sunat la politie, nu sa va uitati cum devasteaza si alte masini.
decretel20-3-2017, 15:45
Astia-s untoldistii lui Moc cel mincinos, derbedeii strazilor, proveniti din parinti veniti de la coada boului odata cu CUG si alte fabrici. Alaturi de rromulani si mitici, soldoveni si alte scarbosenii care ne-au distrus orasul!
...20-3-2017, 16:24
Cand va vad ca politizati totul.... imi vine sa va scuip in fata!
Citema un comentariu (tot pe site-ul asta) in care se zicea ca nu poti zice nimic de boc fara sa te faca lumea psd-ist. Pai daca sunteti atata de imputiti si vorbiti numa unde nu e cazul...

Pt cultura ta generala trebuie sa afli ca lucruri dinastea se faceau si inainte sa vina boc la cluj. Desi nu cred ca te intereseaza. Esti platiti sa iti iei rahatul in mana si sa il arunci pe altii.
adi20-3-2017, 17:41
decretel cei cu comentariul asta? cat de prot sa fi sa nu realizezi ca Untold nu este afacerea lui Boc? Cum ajungi tu la concluzia ca daca 3 copii beti vandalizeaza un cos de gunoi a mintit primarul? care-i legatura. sper ca esti platit prost pt gargara asta ieftina
Altul20-3-2017, 19:38
@decretel - Aia sunt mai degraba manelisti ca tine, nu "untoldisti". Sau a inceput cumva Untold si nu stie nimeni in afara de tine?
decretel21-3-2017, 6:15
Bai tragatori de prafuri si parturi pe nas, sunteti niste tampiti drogati, mi s-a vandalizat si cutia postala si poarta e plina de fecale si urina, cosul de gunoi a fost distrus da bai nemernicilor, de doi ani incoace la fiecare festival Untold. E plin de peturi si badoage si siringi, iar cand se termina e jale! Mai si comentati aiurea, nesimporcilor!
:21-3-2017, 10:46
@decretel
Ceea ce zici tu aici cunt povesti. Defapt esti un postac, traiesti din rahatul care il scri aici.
decretel21-3-2017, 20:23
Mars la scoala, sfertodoctule!
C++20-3-2017, 14:23
Pacat ca acel cos de gunoi nu da inapoi
:)) 20-3-2017, 14:04
De unde sti ca era fara motiv? Daca cosul nu a vrut sa le ia doza de bere?
Base20-3-2017, 17:53
Poate-a zis cosul ceva, poate-a injurat
Radu20-3-2017, 14:02
Tzaranetzii in actiune !
Nora20-3-2017, 13:38
Nivel mental scazut, ca si traiul marii majoritati....la ce sa ne asteptam?
eu20-3-2017, 12:34
Ceausescu a umplut orasele de taranoi prin anii 70-80. Asa au ajuns in Cluj si parintii acestor derbedei pe care nu i-au stiut apoi educa. Culmea e ca astfel de indivizi se considera "oraseni", desi ei vorbesc in continuare in dialect ca in satele de unde provin si au ramas la fel de inapoiati ca stramosii lor, cu obiceiuri de oameni ai cavernelor
vir20-3-2017, 12:31
Ma , cocoturi de genul dati in ziar ?!?!? mare scofala, parca voi in tineretiile nu ati facut asa ceva ? Un cocot !!!
dan20-3-2017, 11:03
erau de la cfr necajiti ca perdut stiaua