Social

Hoață prinsă la Vivo (Polus). Scandal MONSTRU cu omul de pază - VIDEO / UPDATE

  



 

UPDATE

 

Femeie de 38 de ani din Iași, surprinsă de agenții de paza după ce a sustras mai multe bunuri, obiecte de îmbrăcaminte. Prejudiciul a fost recuperat și s-a întocmit dosar penal pentru furt calificat”, precizează Poliția Cluj.

 

---------------------------- 

O tânără prinsă cu un presupus ”furtișag” la Vivo Center s-a luat la bătaie cu agentul de pază. 

 

Doamna, in roz prinsa cu furtisagul, rugata frumos sa prezinte ce are in plasa si sa ramana pe loc pana vin organele competente reactioneaza: Doamna cealalta îi sare in ajutor si agentul depasit de situatie acuzat tot el de loviri si alte violente. Atentie contine limbaj obscen si imagini care va pot afecta emotional”.

 

Cine a fost martor la incident poate oferi detalii la comentarii.

coral1_1_1.jpg
14-4-2018, 22:02
30170 vizualizări
83 comentarii
Adrian Jurca25-4-2018, 8:08
Nu știu de ce sa scris ca d-nele sînt din Moldova,De fapt ele sînt din Cluj,mai exact blonda care sare în ajutor se numește Bety,o găsiți pe facebook Bety Bety,a lucrat la Held Fashion o firmă de croitorie din Baciu ca șefa de bandă din 2015 a plecat în Klewe Germania cu contract de munca pe 3 luni dar a uitat de cei 2 copii și soțul ei de acasă acolo trăind o viață dublă mai mult si-a coordonat așa de bine colegele încît aproape toate si-au stricat familiile,deci nu va mirați că a avut reacția acea
nashpa !18-4-2018, 2:30
Astia sunt cei care-l voteaza pe boc de zeci de ani. Zi-le boci si trage apa dupa ei!
gicu18-4-2018, 10:11
Tot vad regulat mesaje anti boc pe siteul asta in sectiunea de comentarii. Ma astept ca e un grup mic de oameni care isi fac multi useri si posteaza non stop, probabil ca va plateste cineva, si te inteleg. Sunt convins ca in sinea ta il consideri pe Boc cel mai bun primar, dar nah, ei te platesc sa il denigrezi si deci cum tu nu ai valori morale o faci fara nici o jena. Ce trebuie tu sa bagi la cap e ca Boc a fost votat in proportie covarsitoare la Cluj pentru ca e cel mai bun primar pe care l-a avut Clujul de ceva vreme incoace, orasul a inflorit de cand e el aici. Altfel stai linistit ca nu l-ar mai fi votat nimeni. Poate la guvern nu a fost cel mai bun, dar ca primar, Clujul nu stiu cum sa iti zic, dar cam ruleaza fin. Asa ca daca esti clujean, eu zic sa il pupi pe boc si in fund pentru ce a facut pt tine.
incredibil17-4-2018, 23:17
Vai de mine !!! I-a dat agentului de paza intre picioare !!! si tot ea cu gura ca de ce da in ea!!!
Trebuia s-o puna jos cu 2-3 pumni bine plasati in burta aia grasa! Sa ramana fara suflare si sa fie cuminte!

Faceti zoom la video.
In secunda 8 nenorocita il bruscheaza pe agent si in secunda 10 ii da tare intre picioare!
Ar trebui sa ia ani de inchisoare si pentru lovituri si alte violente.
zica17-4-2018, 22:57
observati ce limbaj elevat are ziaristul; e plin de "doamne"!
ro 17-4-2018, 22:55
A rugato frumos sa astepte militia,dar nebuna a luat foc,daca nu era vinovata,prezenta bonul de casa produsele,si gata nene,eu le prezint cu ceea mai mare stima.
...17-4-2018, 16:45

Rodica Lucian Cluj-Napoca
Felicitari Andrei daniel multi de aici au judecat comportamentul unei fete de 23 de ani care a fost agresata de paznic care nu avea nici un drept sa faca acest lucru , ea avea un motiv sa vorbeasca in acel hal dar voi oameni de nimic ce motiv aveti sa vorbiti in acest hal ? E usor sa arunci cu rahat in aproapele tau fara a cunoaste macar un sambure de adevar sau fara macar a fi de fata. Stiri de cluj sunteti penibili si cu siguranta o sa fiti dati in judecata pentru acest titlu care credeti ca o sa va mai creasca vizualizarile pe bunr hoata prinsa la vivo ? Apoi litere deo schioapa presupusa de un anumit furtisag. Macar aveti acordul persoanei de la care a-ti furat filmarea sa o publicati .?
Carlos17-4-2018, 19:07
Fa, ai citit ce precizeaza politia cluj ? A FURAT ! Ai priceput ? A FURAT. Iti repet om de nimic de esti, A CIORDIT !
Bunnnn. Deci unde e locul ei ? La puscarie ! Al tau unde e ? Tinand cont ca ii ti partea esti exact de aceeasi speta cu ea, deci tot la bulau !
Hana17-4-2018, 20:51
Maimuțele astea fura constant din magazine...sunt convinsă ca intr o luna îs înapoi sa mai bage ceva prin genți ...hai sa le ținem partea si sa ne fie mila de ele ca au fost bruscate de paznic ...saracile ! Măcar de le ar baga la pușcărie vreun an
Ion A.18-4-2018, 20:07
ca de obicei, orice infractor sau contravenient isi gaseste aparatori anonimi online :))
Alin17-4-2018, 9:43
2100 ani lumina civilizatie !

Sarmisegetuse !
@18-4-2018, 16:05
boozgor Vinit cu pluta !!
realitate17-4-2018, 0:55
Taranilor lui Emelutz le mai trebuie inca o auta de ani pentru a deveni oraseni adevarati. Astia au fost slugile ungurilor tinute la poiata peste o mie de ani.
Daniel 17-4-2018, 22:19
Mai bine "slugile " ungurilor decât ale turcilor, tătarilor, rușilor sau ucrainienilor...
Florești16-4-2018, 18:24
Filmul Asia Express mai bine se filma in Floresti: junglă urbana , colibe si peștir
poov16-4-2018, 18:49
Sunt moldoveni draga, nu floresteni.

Imi pare rau ca nu ai bani si tu de un apartament aici, si locuiesti in chirie in Cluj-Napoca!

Nu trebuie sa fi invidios, poate intr-o zi vei avea si tu apartamentul tau :)
haha16-4-2018, 19:27
tre sa fi ultimu om sa iti cumperi apartament in jungla aia , faci naveta dus intors 2 ore , e mai rentabil gherla si turda :))))
Rezist16-4-2018, 15:31
Sunt numai bune pt untold si electric, se incadreaza perfect. Probabil au tras pe nas.
...16-4-2018, 15:34
Mi se pare ca aia in roz e sora ta si cealalta sotia ta. Urmezi tu la parnaie dupa ele.
Un om16-4-2018, 9:19
Imi place despre voi. Comentarii acuzatoare fara sa stiti ce s-a intamplat. Imi place si siteul care titreaza mare "Hoață prinsă la Vivo" fara sa stie macar daca e hoata sau nu e. la urma urmei astia sunt romanii, si in general clujenii, oameni usor de manipulat, carora le arunci un titlu si ei isi dau cu parerea. De aia merge tara cum merge.

Oare siteul ce va face daca se adevereste ca femeia n-a furat nimic? Va scrie un articol cu titlul "In goana dupa senzational si dorinta de multe vizualizari, am dezinformat"? Dar postacii ce vor face, vor posta "Am fost un fraier ca de obicei, imi cer scuze"? Vai de capul vostru!
Carlos16-4-2018, 9:35
Esti neam cu ea bai latraule ? Astea merita sa infunde lagare de concetrare, unde munca silnica pana la epuizare, foametea si boala sunt la ele acasa. E normal sa fure si sa stea la puscrie bine mersi ferita de intemperii, hranita si spalata pe banii mei, ai tai, ai altor cetateni cinstiti si onesti ? Pardon, pe ai tai nu... ca esti de aceeasi speta cu hoatele
Un om16-4-2018, 12:14
Nu sunt neam cu ea, bai scursura. Stii tu sigur ca a furat? Juri pe ma-ta? Cine mortii ma-tii ti-a dat tie voie sa judeci oamenii dupa aparente si fara nicio dovada?
@ Un om16-4-2018, 15:02
Pai daca nu erau prinse cu mata in sac, crezi ca mai aparea stirea?
@Un om16-4-2018, 15:25
Ai o dovada ca nu au ciordit nimic? Daca nu au furat nimic, de ce s-au opus la inceput la verificat?
R16-4-2018, 15:33
Prezumtie de nevinovatie, trebuie demonstrat ca a furat, nu invers... Poate nici eu nu accept sa imi caute in lucruri un agent de paza ci sa cheme politia daca lui i sa parut ceva dubios...
@R16-4-2018, 15:36
Ce prezumtie de nevinovatie, vivo e plin de camere de filmat, gardianul a mers la sigur.
Daca nu accepti sa fi verificat, astepti politia. Daca accepti scapi intr-un minut.... asa se pune problema.
@Un om16-4-2018, 15:37
NU est neam... dar le asteptai in masina cu prada
dan16-4-2018, 16:10
gata baieti,s-a lamurit,scrie in articol ca a furat una din ele,nush daca e blonda sau prietena ei,dar una din ele a comis-o si e cercetata.
Carlos17-4-2018, 10:22
@Un om... la vorbele mele ai ajuns, bai neam prost, bagatiai in ma-ta :))
judex16-4-2018, 7:44
@Florina Moldovan: Cu asemenea gandire cum te-au acceptat la Crucea Rosie?
Nu stiu unde esti asistenta dar n-as vrea sa ajung pe mana ta. Cum poti sa sustii asemenea comportamente? De fapt cred ca de aia ca "suntem romani si asta ne ocupa tot timpu"l.
Te-ai gandit ca si omul ala isi facea datoria? Daca era corecta de ce nu a aratat ce avea in geanta? Sau ea este mai desteapta? Vai de noi si de tata asta...

@judex16-4-2018, 9:15
Jegule, unii oameni au principii, nu-si arata geanta oricarui terchea-berchea. Oare cum ar fi ca orice paznic sa-i faca o perchezitie lui ma-ta? Omul ala nu isi face datoria. Datoria lui nu e sa faca perchezitie, ci sa anunte politia.
Carlos16-4-2018, 9:32
@@judex

Daca dupa principiile astea te ghidezi si tu in viata e clar ca te tragi din vita "nobila" de ciorditori. Si iti spun care e principiul in situatia data, fara a mai fi necesar nici un raspuns din partea organelor abilitate. Cucoana respectiva a fost prinsa cu mata in traista insa s-a bazat pe scandalul facut pentru a impresiona si pentru a atrage de partea ei cetateni confuzi care nu cunosteau la momentul respectiv situatia concreta.
Sunt convins ca scursura societatii nu e la prima isprava. A fost prinsa in fata centruluicomercial probabil si datorita ineficientei de comunicare dintre agentul care vizualizeaza camerele de supraveghere si cel de la magazin. Sunt multe variabile pe care nu le cumoastem....
Totusi, penteu acei "samariteni" in drepturile omului, a femeii, a ursilor polari... de cate ori v-a luat vreun agent de paza, politia, salvarea... faa sa fi facut ceva ?!
Mony16-4-2018, 10:30
Aia are principii?:)))) Ai văzut pe mute video-ul ăsta? Un om (ca sa nu zic o femeie) cu principii nu are un asemenea vocabular, indiferent de situatiile in care se afla. Căutați orice ca sa o scuzați pe fiica/ mama/ sora/ nepoata/ prietena sau ce va este. Stiți cu toții și sunteți de acord cu face? Acceptați atunci ca știe tot orașul. Lăsați comentarii de 2 bani ca nu știm ce s-a intamplat, ca una, ca alta. Știm. Am văzut. Am vazut-o și la televizor cum cerea donatii, s-a spus și care este contul ei de facebook- au comentat mulți ca vinde haine. Ce mai vreți? Lasati-o cum a picat! E o hota, are 2 mâini, 2 picioare, sa meargă la lucru! Dacă voi, apropiații o scuzați atât, o încurajați sa facă tot lucruri de genul ăsta.
Hoata fura din mall-uri. Nu lucrează, cere donatii, fura, dar trăiește bine. #mahala #scârba #infecta #analfabeta #tarancadecluj
#putoareobeza
@Mony16-4-2018, 12:17
Cu siguranta tu ai fi mult mai elevata daca unu ar trage de hainele de pe tine. In ce lege scrie ca e interzis sa injuri cand unu trage de tine? In legea voastra nescrisa, a prostituatelor?
@Carlos16-4-2018, 12:18
Esti convins ca scursura nu e la prima isprava? Si eu sunt convins ca esti un mancator de kkt care isi da cu parerea fara nicio dovada.
bla-bla16-4-2018, 13:59
Serios?? Pai cine ii ia apararea jegului asta care are limbaj de mahala si sare la bataie la agentul de paza, cred ca ii este complice!! La parnaie cu scursura asta!! Unde si ce munceste ea? Ca vad ca e bine imbracata. Un agent de paza are dreptul sa iti verifice sacosa si sa iti ceara bon pe ce ai in ea!!! De ce sare la bataie, de ce?? De ce injura?? Nu inteleg!! Daca i se vorbeste frumos, ea de ce sare asa ca ultimul jeg?? Scursura, sa mearga la inchisoare!!
Mony16-4-2018, 14:58
Vai de steaua ta și a scârboasei ordinare pe care o aperi! Arunci cu non-sensuri, te iei la cearta cu noi care am comentat; unii am văzut pe net ce s-a intamplat, unii eram acolo. Prostituata probabil ca e aia, prietenele ei care au comentat pe aici...de ce nu? De furat, fura, de cerșit, cerșesc...nu m-ar mira sa facă și ăsta. Luciana Luciana pe facebook. Vinde haine noi furate din magazine.
Ca sa iti răspund la comentariu lipsit de judecata, n-ar avea de ce sa tragă niciun paznic de mine, niciodată. Dacă s-ar întâmpla, prin absurrd, evident ca nu m-as manifesta precum jigodia aceea fără școală și educație. Lăsați asta cu paznicul ca n-a tras nimeni de ea. Paznicul o ținea, iar ea se trăgea și urla si dadea in el...cum fac toți ăstia... Sunteți atât de scârboși și infecți, nu știu cum va rabdă pământul. Așa ca #familia lăsați răspunsurile la comentarii și mergeți la școală, la lucru, nu scoateți mai mult în evidenta cât de prosti sunteți cu toții.
Numai bine!
Valoare16-4-2018, 15:30
Tare desteapta esti Mony, mai rupi centura ? Tu zici de vocabularul ei dar al tau cum e nebuna mica ce esti?Uitati-va la voi si dupa vb de alti!
Mony16-4-2018, 23:12
Lucian Valoare, ia-o pe sora-ta de mana și mergeți la școală, la lucru, nu la întins mana și la furat.
Carlos17-4-2018, 10:30
@@Carlos

Sunt convins in continuare ca scursura nu e la prima isprava. Drept dovada...... cine papa kk ? :)
Alex16-4-2018, 3:17
Nu credeti nimic din ce posteaza stiridecluj!!Multe dintre articole sunt false,facute la comanda de niste impostori doar pentru a santaja oameni.Administratorii acestui site ar trebuii dati in judecata si pusi la plata pentru tot rahatul care il raspandesc.
.....16-4-2018, 6:31
Niște nume, altfel ești complice.
Ales16-4-2018, 0:12
Taranci din floresti probabil
@Simena 15-4-2018, 23:13
oare ai drept de vot ?
gusti15-4-2018, 18:11
Cel la caruia ii arde casa urla in halul asta ! Paza a prins-o cu rasta in kur pe semianalfabeta .Scarba trebuia culcata la pamant si incatusata.
@simena15-4-2018, 17:21
invata sa scrii mai intai, cocalara analfabeta...ciorditoare ca si ele cumva?
...15-4-2018, 16:48
oare ce sate fac de rusine coorvele alea? :))
io15-4-2018, 14:34
taranci sau ciori? mai degraba ciori de pe centura
ionica15-4-2018, 13:36
taranci obosite de pe sate!!! la ce vocabular au, daca nu erau vinovate clar ca aratau directr ce aveau in eanta si nu aveau nimica de ascuns!!!!mcioriloooorr
Dora15-4-2018, 13:20
Aia cu roz vinde haine noi pe facebook:)).A fost si la Antena 1 sa ceara donatii. Mergeti la lucru scarbelor, nu la furat si la intins mana. Rusine!!!!
D15-4-2018, 11:03
Doua uiste
hiena15-4-2018, 19:36
MA JEGULE,trag pamant pe tine si pe tot neamul tau de sobolan infect
mda15-4-2018, 9:55
La ce vocabular are cu siguranta e de pe sate.
bula15-4-2018, 9:30
doua pitipoance
vini turi15-4-2018, 8:54
Incep sa ciordeasca ca s-au obisnuit cu clubul, shoping, taxi, haleleala la Food-uri de shaorme cu di toate, din cauza chiriei nu se mai ajung cu banii si dai bataie la magazine. BMW-ul SH era parcat pe locul de handicapati, eee, asta-i situatia, alta nefiiind.
dan15-4-2018, 2:01
da-le dreaku de taranci imbecile,majoritatea asa is pe la noi,n-au nici macar educatie,de stil,cultura,tinuta nu mai vorbim ca astea sunt chestii SF pt ele.
metrolog15-4-2018, 5:08
Este stasul pentru clujeanca pe stil nou. Au maghiarii de cine rade.
cancer15-4-2018, 9:01
amandoua sunt maghiare (le cunosc )
faxi nadu15-4-2018, 10:16
de fapt amandoua sunt romance get-beget, pt ca mere padurete sunt peste tot. majoritatea tarancilor adevarate de la tara, nu se preteaza la asa ceva. astea-s de la oras, cu bunici si matusi la tara, pe care-i face rusine.
Iiny15-4-2018, 10:39
Sunt unguroaice din caianu vama
Simena15-4-2018, 16:20
București
Oameni inculti stiri de tot rahatul eram de fata aberati in ultimul hal hoata ? Tinerele erau in fata la vivo cand acel domn a mers la una din tinere si a inceput sa traga de ea sa mearga in magazin in zara sa ii arete geanta ca a gasit o alarma in cabina unde a intrat tanara . Tanara zicea sa cheme politia , probabil sa agresezi o femeie este un lucru des intalnit in Romania noastra politia nu a venit dar oricum paznicul nu a recunoscut ca a agresato si tragea de ea
@simena15-4-2018, 18:18
Auzi tu shmenaro' , daca era cinstita ciorditoarea colorata de ce draq nu a acceptat sa arate ce avea in plase/geanta si bonurile aferente? Jigodia trebuia trantita la pamant si incatusata.
Popa15-4-2018, 21:29
Ce sa recunoască paznicul? Alta ruda își apără eșuata? N-a tras paznicul de nimeni, ea a tras și s-a smacit ca o proastă ce e. N-ai ce, așa is toți ăstia...fură, dau în cap, apoi scandalul din dotare. În loc sa o tot apărați pe aici, mai bine îi puneți o carte în mana și îi dați niște sfaturi utile ca dacă nu era de o asemenea incultura, o ducea capul sa nu urle și sa facă ditamai scandalul ca se face de ras...se dea ce era de dat și nu se făcea și "cunoscută" scârba.
Rodica16-4-2018, 12:50
Ce sa ii dea daca nu o avut nimica ma chiorule tu nu ai vazut de unde o fost luata de afara de la tigara
@Rodica @Simena16-4-2018, 15:28
De ce s-a opus verificarii la inceput? Vreti civilizatie, dar daca facea asta in tarile de care tot ziceti ca sunt civilizate... erau la pamant intr-un timp record.
rom15-4-2018, 0:49
ROMANII ASTIA !

SARMISEGETUSA !!!!!!
ho ho ho!15-4-2018, 4:34
As vrea sa strig si eu echivalentul Sarmisegetuzei tale, bosgore, dar ea nu exista... :)
Antonia. 15-4-2018, 17:20
SARMISEGETUZA , corect.
Exista și va da peste cap, multe. DA, frumos răspuns ai primit, de la ho,ho,ho.

Lauda-te și tu cu una identică.
SARMISEGETUSE15-4-2018, 20:34
SARMISEGETUSE !
O laie15-4-2018, 22:34
Eventual in ungurește.
Românește:SARMISEGETUZA.
Si, exista, asta-i baiul.
Valoare14-4-2018, 23:56
Presupusa pentru furt in afara magazinelor desteptilor?
In loc sa aberati si sa filmati aiurea fara a sti despre ce este vorba ati putea sa interveniti sa vedeti despre ce este vorba nu sa fie agresate luate aiurea din prostia paznicilor care se cred din trupele speciale.
Rusine flamanzilor.
geo15-4-2018, 6:10
Ia si tu o m*ie.
schumi15-4-2018, 8:18
Doua ...
DD15-4-2018, 8:23
prostu pulii cand ii in magazin nu ai ce sa ii faci numa dupa ce iasa din magazin ! desteptu pulii
Valoare15-4-2018, 9:57
Sa-ti trag la mu.e tie , cand iesi din magazin te ia nu afara de tot din vivo desteptule daca era ceva suspect o iei cand iasa din magazin, dar ce stiti voi numa sa comentati de foame dava-as mu.e
Popa15-4-2018, 10:21
Astea is ceva rude sau prieteni care comentează ca is în afara magazinelor și vrajeli. Is obișnuiți, ei știu ca, când iesi din magazin te opresc:)). Filmarea e de afară, poate jegoasele l-au tras pe om pana acolo, vrând sa plece. Plus ca nu aveau cum sa faca asa scandal in fata la H&M, evident le-ar fi scos afara. Lăsați scuzele și ipotezele false ca faceți situația mai penibila decât este. Se vede clar ce s-a intamplat. Jegoase infecte.
Valoare15-4-2018, 12:16
Vai de suferinta voastra si logica voastra nebunilor
F116-4-2018, 15:01
@valoare
ia si de la mine un pachet cu M*ie ,nespalatule
ha ha ha !14-4-2018, 23:26
Are buletin de Rakitele-Kluj. Ciorditoarea precis voteaza boku'.
TANATOS14-4-2018, 22:47
ala merita spor de periculozitate si rezistenta la prostia unora...
Hahaha14-4-2018, 22:38
Țăranci obosite. Și nu ma refer la Țăranci care lucra pământu ci la comportament. Frumos limbaj de "duamna". Dacă nu ai furat nimic de ce sa nu ii ii prezinti interiorul pungii care era din respectivul magazin unde e nenea paznic. Care chiar e foarte ok amu.
@Hahaha16-4-2018, 12:20
Lui ma-ta ar trebui sa-i faca un control la vagin, sa vada daca nu transporta droguri. Daca ma-ta nu transporta droguri, ar trebui sa stea de buna voie sa-i bage cineva mana in vagin sa o controleze.
Oameni ratati17-4-2018, 16:42

Felicitari Andrei daniel multi de aici au judecat comportamentul unei fete de 23 de ani care a fost agresata de paznic care nu avea nici un drept sa faca acest lucru , ea avea un motiv sa vorbeasca in acel hal dar voi oameni de nimic ce motiv aveti sa vorbiti in acest hal ? E usor sa arunci cu rahat in aproapele tau fara a cunoaste macar un sambure de adevar sau fara macar a fi de fata. Stiri de cluj sunteti penibili si cu siguranta o sa fiti dati in judecata pentru acest titlu care credeti ca o sa va mai creasca vizualizarile pe bunr hoata prinsa la vivo ? Apoi litere deo schioapa presupusa de un anumit furtisag. Macar aveti acordul persoanei de la care a-ti furat filmarea sa o publicati .?