banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg

Social

Hoață de la Vivo Cluj căutată pentru mai multe furturi - FOTO

  



 

O femeie bănuită că a comis mai multe furturi din mall -ul Vivo! Cluj-Napoca este căutată pentru a fi dată pe mâna poliției.

 

Poate o recunoaste cineva pe aceasta femeie, este cea care mi-a furat portmoneul in Centrul Comercial Polus Cluj la inceputul lunii octombrie! Poate reusim sa stopam hotia... in acelasi magazin a mai furat inca de la 2 persoane...”, a relatat păgubita. 

coral1_1_1.jpg
8-11-2018, 13:27
14578 vizualizări
43 comentarii
Alex9-11-2018, 16:38
Este Dancila fura bani pentru pensi si salariii!!!! :)))
ayy9-11-2018, 12:01
viniiiituuuuuraaaaa ordinaraaaa
Elena8-11-2018, 21:00
Tigancaaa
hmmm9-11-2018, 7:48
Deci este din comuna erou rakitele.
Dj.Zogo8-11-2018, 20:35
Arata bine ,hoata. asi vrea si eu sa-mi bage adanc in pantaloni in buzunarul din fata ,unde tin portofelul si sa mi-l fure!
Ovidiu8-11-2018, 16:49
este iubita lui Liviu Alexa, muhahaha
mica8-11-2018, 17:30
aia pe care o lasat-o gravida jajajaja
Cucu8-11-2018, 19:21
E lili din câmpia turzii lili de la salon drogangista de lili
Z9-11-2018, 12:14
Nu e lili ornea lili e buhăita de alcool și sare de baie e grasă asta ii faină la fața
Sandu I8-11-2018, 16:36
E amanta lui Lazea si Corpodean, nu i-am mai lasat sa fure asa mult de la UMF si nu au mai putut-o interine k lumea.
din subsol8-11-2018, 16:10
Asta-i Antonia, are 5 kg de farduri si rimel, daca ploua e ca o stafida cu un dinte in gura si haleste seminte, cu coaja cu tot ca nu-i posibiliate.
Decebal8-11-2018, 16:15
Place la tine Antonia, ungure, nu "posibiliate”?
Nu mai grăbi la tine ca nu-i norma ca pe vremuri.
OGOAIA-te!!!
Ogoaia8-11-2018, 16:41
Vai, dar tu Decebal puradelul lui Scorilo si samanta de Burebista , ti-a furat barza varza si branza din capatana, de-ai uitat sa vorbesti daco- romana, te-ai molipsit de la descalecatii din pusta, vai ce rusine!
Eu8-11-2018, 17:10
Iar ai luat ore de istorie expirate, cu scrisul stai prost cu oralul mai bine. Ușurel sa nu zgârâi tare.
Ogoaia8-11-2018, 17:45
Eventual cu scrisul stau bine, mai ales acum când șatra ma inspira și ajuta, dar cu oralul mai prost, ma deranjează noua mea proteza, dar îmi revin ca pe vremuri.
Bogu8-11-2018, 20:47
Decebal, tu ai sup p..a la lupoaica la Dunare, de te crezi asa mare roman? Mare meltean mai esti...cioban cu urda sub unghii si miros de ceapa. Bravo, da-ti o palma.
Decebal8-11-2018, 21:03
Am inteles ca vorbești cu ma.ta asa, dar sa si spui de ea asemenea spurcaciuni, cum c-ar fi s***** la turci si sa recunoști faptul ca esti rodul suptului sulelor, atunci da-mi voie sa ma aplec înspre tine ca sa-mi faci si mie ceea ce ai învățat de la mat.a.Hai la funie si săpun ca -ti vine-n ajutor cei ce nu-s romani.
decefalus9-11-2018, 4:34
Vine-n , bha, esti la Viena, sau ce naiba bha decefalus, tot mai agramat, ei fi vreun ungur supt *sic acoperire, Avram Iancu deghizat in Vagin Tudor sau Gyury Funar bacsi?
Eu 9-11-2018, 5:45
Doar la mat.a ma gândeam când scriam " vine-n ", dar ma jignești confundând-ma, sunt unic bha decerebratule bulangiu și labagiu ce nu doarme noaptea și încearcă sa se folosească de fraieri.
Avram Iancu9-11-2018, 6:14
Învățați istoria corect,dar nu la distanță și nici de la vreo fufa ce va preda la un curs de 2 zile, nici de la cei fugiți sau expulzați din țara care numai binele romanilor nu-l doresc, nu va lăsați manipulați ca nu știu nimic, sunt mai mulți acum in luna asta dar extrem de prost pregătiți și foarte agresivi, vor tot ce nu le aparține, și doar in gasca au putere.
decefalus9-11-2018, 6:30
confundand-m, asta e jignire ma? Teo-ai pe ma ta moarta si pe tot neamul tau de vinituri pripasite pe aici antoniA Tu si altii facuti in close fara apa curenta de-ati fermentat si oparit pana vi s-a resorbit placenta ce-a fost agatata de purulentele mam e prin care va alimenta cu levigat bocesc.
Burebista@decefalus9-11-2018, 6:45
Tu chiar crezi ca orice dat din copite si muget scos, reprezintă un comentariu?
Nu vezi ca nu te exprimi corect si ca ai mereu greșeli de ortografie si de punctuație cum nici un handicapat nu le-ar face in primii 2 ani de scoala, bha constipat, senectut senil si isteric ce esti , mâncați-ar mat.a sula mea, cu toti cei din gasca sau curentul anti BOC, anti TISE,a clujenilor adevarati romani, sau anti orașului minunat, Cluj Napoca unde va plimbați hoiturile si încurcați traficul.
Antonia.9-11-2018, 7:08
Sunteti multi cârcotași cărora cerebelul funcționează cu greutate, intârziere si e mult deplasat.
Foarte dezinformați, superficiali,needucați, invidioși, corupți, cruzi,imorali, slabi, egocentristi,lași, prinși in aglomerație si iritați cu sufletul poluat de consumerism si orgoliu nesatisfăcut.Grohaiti doar ca sunteti asemănători unor animale, nu aveti decenta, respect,cred ca nici imperecheati n-ati fost de multa vreme,lăsați-va macar inciotiti de vreun maidanez chior de foame, poate va veti liniști. Sper ca javra ce va ia la înnodat sa nu se molipseasca de jigodie sau ceva sifilis de pe la voi.Nu aveti caracter, suflete gheboase si mincinoși ce denaturează orice.
decefalus9-11-2018, 9:42
De data asta ma regăsesc mai sus, de aceea ma gândesc de 2 ori de acum înainte.
Bogu9-11-2018, 9:50
Si stau sluga la doi stapâni..., si eu ma regăsesc, putin mai spoiat pe gura, dar o voi s*** aleatoriu.
eliS oglindit in II9-11-2018, 21:32
Iar voi astia ce ramaneti, sa-mi suflati in facalet, asta cand nu va vine Nutella pe coducta bochista, de la buda cab nr. 1Ca aia are odorizare de" Beouf Strogonow", gust de Manciuria si iz de Chateabriand, culdusi de bonuri de masa. Sa-mi lingeti mangau, Antonia si restul sugailor de serviciu! ioiii ce pofta v-am facut, al vostru Boc, e plecat in departari, va ajunge rahat de la Tarce si surubel?
Moc an10-11-2018, 8:56
Noi nu ne băgăm peste ma-ta și nici peste curentul pizducii anti Boc și Tise, anti clujenilor adevărați, prindete-ar curentul la ochi și urechi iar nările șa-ti rămână libere sa poți mirosi levigatul din care te tragi .
Eu8-11-2018, 14:44
Asta face sala acolo.
Tot eu8-11-2018, 14:45
Adică merge la sala, face sport .
andi8-11-2018, 14:22
ha ha ha, deci romanii is si hoti
bobr de PSBTH
@andi8-11-2018, 14:25
Sa ne s*gi
Romanu8-11-2018, 14:58
Ceva profa bunocaaaa.....
andi8-11-2018, 15:54
uite rumanule cum dai dovada de semianalfabetism....cu limba materna ce ai avut bre....
Romanu8-11-2018, 16:08
Doar i-am lăsat sa-mi bage limba ...., semidoctule, au curatat tot, fa.....!!!
@andi8-11-2018, 16:11
Dar tu "bobr” chiar vrei sa ieși in evidentă cât de idiot ești?
Isteric bolnav de sifilis dentar, mai bine-ti stătea știrb.
Acum serios, și chel .
@andi8-11-2018, 16:42
Se pare ca andi e acum postacul de servici, noua achizitie psd-udmr - ciuma rosie
ozo8-11-2018, 17:26
Cui dracu ii mai trebuie și-un sifilitic ca asta, eventual cuiva sa-i motroseasca fata cu bocancul, și sa șteargă cu el pe la buda publica, ca n-are carte munca și nici cetățenie romană și nu poate reclama decât la Soros in USA. Poate se sesizează careva roman adevărat și ia pune o Interdicție de-a mai cauta printre morminte la noi in țărișoara asta scumpă și iubita ROMÂNIA sa vadă care de unde se trage și de când au venit călăreții din Stepa, ca asta e ordinea de zi pana la centenar, pt asta se zbate gunoiul. Iar de aceasta țara aparține Ardealul, trebuie sa afle înainte de a cauta szopon, aialaltă o dau gratis. Ertem?
Eu9-11-2018, 9:29
Știu un chelner ce are mereu papuci noi, și e roman adevărat cu coloana dreapta și supravietuieste printre ei.
andi10-11-2018, 9:08
De data asta m-am cam speriat, ozo are dreptate, ma duc in curând in sua și ma voi reorganiza, voi primi detalii, am făcut tot ce-am știut, nu mai pot concura cu romanii Patrioții clujeni care ma depășesc ca inteligenta,voi reveni înarmat voi trece la ofensiva și voi fi mult mai bine pregătit atât intelectual cât și social. De la Buda astept noi ordine,nu-i ușor, istoria nu poate fi pocita ca și oamenii.
Andreu8-11-2018, 13:56
Degeaba. am lucrat in Polus la paza, ii prind se cheama politia le face procesul verbal si ii lasa acasa. Adoua zi vin si fura iar si iti rad in fata...
Ion A.8-11-2018, 18:29
doar la tigani e valabila faza asta
Je8-11-2018, 13:43
Zoia din câmpia după haine
Mois8-11-2018, 15:27
Vreo buruiana dusa la campie.