Social

Femeie surprinsă ușurându-se pe stradă în plină zi, în Mărăști. Lipsa băilor publice e o problemă? VIDEO

  





Un clujean a surprins, miercuri, o femeie care și făcea nevoile în plină zi, pe stradă, pe strada Bibliotecii, din Cluj-Napoca.

Azi in Cluj Napoca pe strada Bibliotecii (vizavi de Profi Marasti) o femeie se usureaza in mijlocul strazii.Vi se pare un gest frumos?”, scrie cel care a postat clipul pe Facebook.

Totuși, lipsa băilor publice în cartierele din oraș este o problemă destul de mare, care pot duce la situații de acest gen.

În Cluj-Napoca sunt puține băi publice, în special în cartiere, iar cele din zona centrală (Piața Unirii și Parcul Central) sunt cu plată.



coral1_1_1.jpg
14-3-2018, 17:29
105 vizualizări
41 comentarii
D16-3-2018, 11:41
aia e un animal ,nu femeie
optimist17-3-2018, 22:40
Important este ca-l voteaza mereu pe BOC.
Moc an18-3-2018, 13:06
Inseamna ca sunt de astia cu duiumul, de aia castiga utecila mereu, va meritati soarta.
alex16-3-2018, 7:03
asta nu e femeie e BOSCHETARA
Gicu15-3-2018, 20:00
S-a pișat pe poșta Mărăști
Moc15-3-2018, 19:19
Domna putea face cativa pasi spre Cons. Jud. sa faca pisu pe Pise.
hmmm16-3-2018, 6:58
Asa a aflat toata tara ca in orasul lui boculica femeile urineaza pe strazi. BRAVO !
paul15-3-2018, 16:22
da mi separe corect ce a facut doamna
gigi spaga15-3-2018, 12:23
daca am nevoie de toaleta merg la sediul PSD, este liber la orice ora
nu este prea igienic, dar csf, ncsf
Bocean15-3-2018, 15:52
Ești it-ist, au mai fost și alții.
Vezi,vezi pana ți-e bine , mârlan libidinos.
Gigi corsicanu15-3-2018, 15:54
Sau in zona lupoaicei, e toaleta in aer liber pentru pipi pe #rezistenti.
yuan15-3-2018, 9:41
Am fost azi in locul respectiv si , pe jos era poza lui dragnea. O inteleg perfect pe Doamna aceea si , eu făceam la fel daca ma trecea. Abia astept sa ma treacă treaba mare si sa fiu in zona ca , pleoshc , pe poza prea maritului conducător.!
marinescu victor15-3-2018, 8:13
s-a c**** pe statul paralel.
Burdujel15-3-2018, 6:53
Dezinformare.
T****** nu e totuna cu femeie.
carutashu15-3-2018, 7:06
De cand cu mocanul la primarie, orasul se duce rau la vale. S-a ruralizat si mai mult.
Caracal15-3-2018, 2:30
Pe pariu ca tipa asta a votat mereu cu tovarasul Boc. Cine pariaza?
Bocean15-3-2018, 15:42
Tot ma.ta. Doar ea și numai ea. Nici nu m-ar mita sa fi fost ea, janghinoasa.
votant boc15-3-2018, 0:19
Este o diversiune. Femeia a fost surprinsa facand lucrul urat in videle nu in cluj.
ceapist15-3-2018, 1:41
Mai lesbianule, tact-tu ii mai sooge penteleu lui mat.a? Tu de unde ai leat laptele matern, dintre cracii lui shemale mat.a? Produs de colon ce esti.
ceapist14-3-2018, 23:06
Acum realizeaza intreaga tara cine sunt cei care isi voteaza idolul cosas ce-i reprezinta. Penibil si pentru ales si pentru alegatori!
ceapist14-3-2018, 23:45
Si adaug, plin de mercenari ce stau pe net zile in sir si dau copy paste, denigreaza, copiaza din context, posteaza, ca da de vor intimida pe cineva. exemplul elocvent este chiar aici, am postat odata si apar copy paste de acu o luna si alte comenturi vechi ale mele |de unde a stiut ca tot eu eram?|... Astia nu fac munca voluntara, probabil redactorii de la Curierul Primariei ori saltimbancii de campanie. Astia asteapta posturi caldute, sigur ceva gen amploaiat ce verifica lucrari de reabilitare, care le receptioneaza, le acorda prin asa zisa licitatie, care are loc joi si lucrarea e atribiuta de lunia care a trecut, inspectori de protocol, curier prin birouri, sef sector panselute si iarba de 12 cm. si altele, ca doar Curte de Conturi e o anexa a buzii publice si DNA Cluj e un fel de vrabie visatoare de malai!
Vasile15-3-2018, 13:20
Respacte stimate ceapist.
Bicean15-3-2018, 15:50
RESPECTE, domnule BOC, nu respactele boului vasilica,
Boc, președinte,
Tise primar.

Prostamol14-3-2018, 22:03
Ma pish pe stirile voastre de kkt si pe camera lu'ala cate mi-o filmat slobozu'
Dan Pavel14-3-2018, 21:54
Bă gunoiule tu care ai filmat... du-te dracu...de jeg împuțit tu nu ai trecut prin asta DOBITOCULE.....
Daniel14-3-2018, 22:11
Bah s ugaciule , dupa cum zici toti trebuie sa ne facem treburile in strada
M u i e penala , nu suntem la sat , sunt benzinarii , mall uri , supermarketuri care au grup sanitar
Mars cu astia ca tine si cu tampita asta la sate.
Uuuuaaaaaa
Suntem la oras , daca nu va stiti civiliza nu aveti ce cauta la oras
Si eu o data am vazut pe unu ca se usura la intrare pe poarta principala de la spitalul Medicală 3 si l am pus la punct
Ce ar fi daca toti am lua exemple de la primate ca voi
Vai si amar , ne miram ca ăștia ca voi merg la vot si pun ștampila , care va cumpara pt o găleată si niste mici si dupa suferim toți
Citez pe Nelson Mondialu , s ugaciii , ca voi , afara din țară
Daniel14-3-2018, 23:48
unde este Politia Locala ?

De ce nu se sesizeaza organele in vigoare.

Ce tara am ajuns , de rasul curcilor :)))))
@Daniel15-3-2018, 2:51
Sunt benzinarii, marketuri, mall-uri? Gunoiule, dar de ce nu sunt toalete publice? esti ca gunoaiele alea care sfatuiesc oamenii sa parkeze la supermarketuri daca nu sunt locuri de parcare oferite de municipalitate. Daca stapanul tau Boc nu-ti face parcari, parchezi la supermaketuri, daca nu-ti face toalete, mergi la benzinarii. Votant imputit ce esti! Plin de spalati pe creier care asteapta de la privati: bani, parcari, toalete, etc. De la stapanul lor nu vor nimic.
PT @Daniel15-3-2018, 4:25
Boc Emil sa-si suflece minecile si sa ne faca buzi, inclusiv buzi pt transsexuali, ce mare dreptate ai!
samaritean15-3-2018, 4:39
@Daniel este SILE............
ale14-3-2018, 20:28
Sincer chiarar mai trebui cateva bai publice
hmmm14-3-2018, 23:10
Lasa ca face piticul incult marele aquapark pentru toti cei aflati in nevoi. Va fi o mare buda in aer liber. Este plin clujul de tarani.
gigica14-3-2018, 20:14
M-am c**** mai devreme cu stropi. Va trimit imaginile sa faceti o stire?
Dragobete14-3-2018, 20:06
In locatia in care a intrat femeia dupa ce s-a p**** impasibila si flegmatica ,era toaleta !!!!
Putea linistita sa se si cufureasca ,dar la toaleta nu,in mijlocul strazii ,uitandu-se cu jind la trecatori si apoi urcand agale treptele pe care tocmai s-a p****!!! Pervrersa e putin zis
radu14-3-2018, 19:55
Si eu am fost nevoit sa fac treaba asta in Parcul Central, in plina zi, deoarece aveam o sonda in mine dupa o operatie pe ureter. N-am mai putut face nici 5 pasi in plus.. A fost penibil..



Bobo 14-3-2018, 19:27
Urinatul in public nu este illegal dar expunerea indecenta e. Acum cred ca nu a luat nimeni o amenda pentru asta inca. Dar exista un precedent pentru orice. Cred ca autoritatiile ar trebui sa se abtina de la a sanctiona acest act natural, pe banii contribuabilului. Pana la urma ce era sa faca saraca, sa-si dea drumul pe ea? Sau sa intre intro cafenea, aia sa o refuze la toaleta si ea, nemaiputand sa se tina sa le ude podeaua. Toalete publice, ar mai fi nevoie in cateva zone mai aglomerate asa
Flo14-3-2018, 18:37
Clujul e un WC frumos in aer liber. Unde sunt toti cei care vorbesc "de bine" comuna Floresti?
mda...14-3-2018, 23:13
Pute a urina in toate ungherele. Nu era suficient mirosul de izmene nespalate care iese din primarie.
@pripon ioana15-3-2018, 13:13
Te rog nu compara un copil cu un om la care creierul stie sa-i comandecurului cand sa secace . Ce a facut acea femeie e nesimtire avnd in vedere ca in interiorul acelei cladiri exista toalete . Asa putem merge mai departe ca e normal sa schimbam absorbantul si sa-l aruncam pe jos cu basorelief cu tot , sa-l admire toti si sa spuna saraca de ea aici a apucat-o . O femeie ca sa sepisa trebuie sa se aplece , venea un copil din spate si facea atac de panica cand vedea toate ploatele alea cum atarna din ea , credea ca a injunghiat-o cineva .
dancp15-3-2018, 18:15
era cosette CHICARAU de la USR?
Dan manastur15-3-2018, 15:53
E ma.ta, proasta și uscata.