banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg

Social

Femeie lovită pe trecerea de pietoni la Metro. A ajuns în stare gravă la spital FOTO

  





Un accident rutier, soldat cu rănirea unei persoane a avut loc, miercuri seara, pe DN1, în zona Metro.

Din primele informații, o femeie ar fi fost lovita în plin pe trecerea de pietoni, fiind rănită grav.

La fața locului s-au deplasat echipaje ale Poliției și echipaje SMURD, iar victima a fost transportată la unitatea medicală.

Oamenii legii au început cercetările pentru stabilirea circumstanțelor exacte în care a avut loc accidentul.

Femeia accidentată are 26 de ani și a fost lovită pe trecerea de pietoni de la Metro. Cauza accidentului este neacordarea de prioritate pietonului”, precizează Poliția Cluj


FOTO: Facebook - Info Trafic jud. Cluj

coral1_1_1.jpg
13-9-2018, 9:44
120 vizualizări
6 comentarii
Cineva14-9-2018, 12:50
Primaria Florești doarme si nu face nimic...ar trebui protest facut acolo!!
exe13-9-2018, 11:45
Ultima stire cu un BMW a fost acum vreo luna de zile. Si ala parcat neregulamentar, nu ceva accident usor sau si mai rau, grav. Cu restul marcilor, zilnic. Cate 4-5 !!

Intrebare: mai sunt spalati pe creiere de povesti de groaza cu BMW-uri ..?!?!! Daca mai sunt inseamna ca rezista bine.....in prostie !! Sunt amuzante fiintele alea...:))

:::)))))::::))))))))))))
Gigiuca14-9-2018, 9:16
Astia cu bemveurile!!! draku sa va fucka!
bla-bla13-9-2018, 9:55
Pe acolo eu nu indraznesc sa trec. Daca am treaba la Metro, iau taxiul. Soferii trec pe acolo ca pe autostrada. Nu incetinesc, chiar daca exista pietoni care vor sa treaca.
Ioan Savin13-9-2018, 10:19
Solutia - pus in functiune semaforul respectiv, cu buton ptr pietoni