Social

EPIC! Cum vorbește un motociclist cu o taximetristă la VIVO Cluj - ATENȚIE LA LIMBAJ - VIDEO

  



 

Un motociclist din Cluj-Napoca a suferit un real ”derapaj” de limbaj și comportament, probabil o criză de nervi, când a văzut modul în care a staționat o taximetristă în fața VIVO Cluj. ATENȚIE LA LIMBAJ

 

Limbajul folosit de motociclist este greu de reprodus, acesta putând foarte bine să se exprime civilizat și să îi ceară taximetristei să elibereze aleea din fața centrului comercial

 

Probabil că vina pentru aceste probleme aparține centrului comercial VIVO, care gestionează corespunzător situația taximetriștilor, deveniți o reală sursă de scandal în acea parcare. Dacă s-ar realiza un stand special delimitat și administrat de un angajat, iar lăsarea și ridicarea clienților să se facă numai din acele locuri, aceste scandaluri nu ar mai apărea. 

coral1_1_1.jpg
4-5-2017, 8:49
121 vizualizări
51 comentarii
Max9-8-2017, 10:38
Nu ştie nimeni cum îl cheamă?
...5-5-2017, 12:34
cred ca avea peste 50km/h, ce ar fi sa primeasca o amenda?
Kkk4-5-2017, 22:11
Asta cu moto sigur are nevoie de un consult, e dus rau...rau:)
haha4-5-2017, 17:06
Ia sa vedem cine face curse ziua in amiaza mare pe Dorobantilor (143 km/h) dupa care vine cu sloganul "si noi existam in trafic" ... https://youtu.be/Y5pNTrAinq0?t=167
@haha4-5-2017, 19:39
Corect.
De fapt ei vor sa spuna: "DOAR NOI AVEM VOIE SA FIM IN TRAFIC, VOI, SOFERII, SCLAVILOR, FACETI-NE LOC!"
haha4-5-2017, 16:58
Oare cum si-a luat psihologicul? Vorbeste de benzi cand el le taie cum vrea... Se caca pe regulai, pe marcaje etc. https://www.youtube.com/watch?v=z16CNTNtrVo
Mdeah4-5-2017, 16:29
@Rusu Andrei Marian eu credca tu iti faci numai poze cu motocicleta, sau iesi numa duminica inafara "la o dare pe curbe" da in oras nu cred ca meri nici cu bicicleta, ca iti urez sa ai parte numai cum am avut eu in care mergand cu max 40 in oras(ERAM CU BITZA) era sa fiu lovit pe distanata a 5 km de 3 ori intr-una am si frecat pe un tampit cu pedala, si dupa un asa 5 km cu motorul pe care il mai scapi si in 70-80 si in oras, daca dupa ce ii sa di la un pas de spital sau moarte de 2-3 ori daca nu ii faci si tu declaratii de dragoste la tanti care sa iti faca fix cv de genu!!!
io4-5-2017, 16:25
o iesit taranii pe floaster si s-o gasit sa stea la povesti hapt sa incurce circulatia
ion4-5-2017, 16:23
bine o facut ce mortii mamii lor de gunoaie de taximetristi stau la povesti si incurca circulatia si li se rupe ca poate ar vrea sa mai treaca si altii cu masina pe acolo.
la ion4-5-2017, 16:27
esti un bou mare. femeia semnzaliza dreapta sa faca parcare laterala in spatele celuilat taximetrist. dar prosti ca tine si mai ales ca idiotul de pe motocicleta e plin cluju.
Esti un farier ion4-5-2017, 18:15
Sa suggi p*** ioane la toti colegi tai taximetrist.fraiere
CJ 74 RUN4-5-2017, 15:01
Asta e tot clipul https://www.youtube.com/watch?v=V_FyJsOG6ZE
Uitati-va si la min. 1:21 ce impresii are, desi are impresii in tot clipul.
Cocalar pe motor.
ma-ta4-5-2017, 14:58
Motociclistul a procedat corect !!! taximetrista statea la "taclale" cu celalat taximetrist ...
wtf?4-5-2017, 15:52
Tu vorbesti serios?
"Motociclistul a procedat corect !!!"

Sunteti niste tampiti mai, atat tu, cat si dobitocul care pe langa ca e prost, mai si semnalizeaza!
Preadesteptilor4-5-2017, 16:21
Trebuia sa claxoneze motociclistul prima data, stim mai "uatafa?" da se vede ca nu esti nici macar sofer daramite motociclist sau biciclist, defapt multi pietoni zombagii posteaza aiurea pe-aci...probabil cum am patit si eu acel motociclist era sa moara in ziua aia de vo 3-4 ori si parca atunci mi se pare uman de normal sa se descarce pe vaca aia imbecilla si nesimtita la maxim care nici macar minimul de intelijenta a unui cocalar sa il aiba sa "puna pe avarii" ....Concluzia: a parcat fix CA VACAAAAA!!!
radu4-5-2017, 17:10
daca vorbeau intre ei taximetristii, trebuia sa fie geamul deschis la cel din dreapta. Daca cel de pe motocicleta a incaput printre masini, putea nici sa nu opreasca, dar a preferat sa isi arate nivelul lui de cultura. Un asa comportament in trafic, al motociclistului, nu trebuie tolerat. Sa speram ca politia se autosesizeaza, fiind clar agresiune fizica cat si verbala.
CJ 74 RUN4-5-2017, 14:56
Jegul are nr. de inmatriculare CJ 74 RUN
Cand ii f** un pumn in muian direct prin casca, si moare.
ce dur 4-5-2017, 15:08
ce dur esti ma :))
Dur4-5-2017, 15:24
Daca el e dur cu o femeie, eu de ce n-as putea fi cu un cocalar? Sau tu, sau oricare. Am folosit exact cuvintele cocalarului.
bula4-5-2017, 13:32
cind doi tarani se intilnesc....
unu4-5-2017, 14:09
cand un analfabet are acces la net ......:))))))))))))))))) adica tu daca nu te-ai prins
altu4-5-2017, 16:48
bine ca taximetristi au toti studi superioare si le stiu pe toate,nu sint pe partea motociclistilor dar femeia a iesit in fata lui fara sa se asigure ,cam asta fac multi ca si tine
...4-5-2017, 13:30
sper sa-l vad pe zmeu la stirile de la ora 5, cu creierii imprastiati pe caldaram :))
dan4-5-2017, 13:13
La cat e de redus mintal motociclistul nu ma mir ca nu io picat fisa ca taxiul vrea sa faca parcare laterala sa intre in rand. Daca eram in locul femeii ii dadeam cu motocicleta in cap.
Dan4-5-2017, 14:25
Tu da ma răule
Dany4-5-2017, 13:08
Vai bagami-as pulainma-ta de taran pe doua roti. Dupa ce ca merge cu 100km in parcare mai si injura. Cu femeile e tare in gura. Pacat ca nu a dat peste un idiot la fel ca el sa ii eupa capul.
Dur4-5-2017, 14:44
ce 100 idiotule ? e 50. stai cam prost cu vederea, si tie ti se pare normal sa stai la povesti in mijlocul drumului ? ca tu esti femeie sau taximetrist ?
andrei popa4-5-2017, 12:34
nu cumva taxi-ul voia sa parcheze lateral cu spatele?
canibal4-5-2017, 14:37
tu nu vezi ca din spatele taxiului a plecat ?
Mocanu4-5-2017, 14:42
Posibil, dar daca ii ia 10 ani sa schiteze o intentie ... nu prea vad cu ai ghici ce vrea sa faca cineva cand se opreste in drum si sta.

La taxiuri trebuie standuri liniare unde intri la coada. Sincer nu am mai vazut taximetristi care sa faca parcare laterala in stand, bagandu-se in fata altor taximetristi. Daca nu ai loc in stand, nu intri, simplu, nu e obligatoriu sa fii acolo.
@ mocanu si canibal4-5-2017, 16:38
mai priviti filmuletul inca o data si inca o data si inca o data poate cumva va dati jos ochelarii de soare aia de "fita" si observati de unde a iesti masina de taxi si unde vrea sa intre.
Cineva4-5-2017, 12:33
Un babuin retardat care face motociclistii de ras. Nimic alt ceva.
"Vaneaza" faze dinastea ca sa le puna pe youtube sa-si arate "barbatia" + sa mai prinda un subscribe pe youtube.. Penibil
Paul4-5-2017, 11:57
EPIC! Încă o ”știre” demnă de prima pagină!

INCREDIBIL! Fă click să vezi ce s-a întâmplat în parcare la Vivo!

NU-ȚI VINE SĂ CREZI CUM VORBEȘTE! Vezi acum ce i-a răspuns taximetrista!

INCIDENT ÎN TRAFIC! Vezi aici ce marcă era mașina!

V-am mai pus câteva variante de titluri bombastice să le folosiți pe viitor. Nici măcar nu trebuie să mă treceți ca sursă, mă simt eu mai bine știind că vă ajut în demersul vostru de a distruge și ce-a mai rămas din jurnalism.
M54-5-2017, 11:22
asta e primu taxi ce l-am vazut io marca BMW.....oricum numa beemvistii fac nasoale in trafic restul sunt toti corecti....da..
El4-5-2017, 10:24
Foarte bine a facut!
Sa va ia naiba de taximetristi care opriti unde va taie capul pe motiv ca aveti client sau ca trebuie sa stati la povesti!
UBER POWER!!
dd4-5-2017, 14:15
daca si asta se numeste motociclist atunci cei care plang cand moare unu dintre ei sunt ingeri ,isi face colegii de rusine,din cauza astora ca el se intampa accidente si apoi cred ca nu stie ce este respectul si bunul simt ,ce pacat oare asa vorbeste cu toate femeile si cu cele care sunt motocicliste ca si el ?am tot respectul pt motociclisti dar nu pt cei ca el
numeprenume4-5-2017, 9:40
ce frustrat de c****
adi4-5-2017, 9:37
dupa ce ca protesteaza ca mor de foame mai i incurca circulatia si blocheaza o banda..ce bine ar fi fara taximetristi
Altu4-5-2017, 10:12
Sa mori tu ca asta ai deprins din clipul acela. Fătăciune ce esti
gigi spaga4-5-2017, 9:35
http://www.stiridecluj.ro/social/mars-al-motociclistilor-la-cluj-atentie-la-motoclicilisti-si-noi-existam-in-trafic
dl. Paul Sorinca spunea ca si motociclistii sunt oameni, daca putem crede acest lucru
@gigi4-5-2017, 11:01
Ba ejti Prost..??!!! Tu esti dintre ceacanaii aia care cred ca toti motociclistii, taximetristii, femeile la volan sau beemvistii sunt la fel ,asa e ma?? Sunt oameni si oameni printre toti da un bou ca tine cu cap pe post de palarie sa nu ploaie in gat ce sa inteleaga. Te'n p@#a de tzaranoi de la Iara....amiba fara creer!!!!!
gigi spaga4-5-2017, 11:09
:)) tocmai ai demonstrat contrariul
@gigi spaga4-5-2017, 19:44
:-)))
A vrut sa fie sigur ca nu te inseli :-DDD
unu4-5-2017, 9:22
daca era barbat soferul taxi-ului ma indoiesc ca mai vorbea asa nimurugul asta de 50 kg cu voce mai subtire decat al soferitei
vasile ciocan4-5-2017, 9:16
nu fiti nervosi pe motociclist....intr-o zi organele lui vor salva vieti !
vvv4-5-2017, 10:18
Stai linistit ca nici macar de atata nu sunt buni ( majoritatea ma refer).
@ciocan4-5-2017, 11:02
stai linistit ca si tu ajungi mancare la viermi.....nu scapi.....
gigi spaga4-5-2017, 11:11
a aflat motociclistul ca a ajuns in ziar :)))
@@@ciocan5-5-2017, 12:54
Toti ajungem ce zici tu... diferenta e perioada pana se ajunge acolo.
Un frustrat ca asta ajunge mult mai repede si apoi plimba toti motociclistii prin oras ca a fost om bun.
Dany4-5-2017, 9:04
Limbajul ca limbajul, dar omul are dreptate. Ce s-a oprit in mijlocul drumului sa povesteasca? Si daca era sofer, tot asa vorbea.
unul4-5-2017, 11:54
deranjat rau taranul ca nu putea continua sa se de mare cu motorul lui !Comcursurile se fac pe pista nu in parcari si pe strazi !