banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg

Social

Drogat căzut pe trotuar în Mănăștur - VIDEO

  



 

Un bărbat drogat s-a prăbușit pur și simplu pe trotuar, în cartierul Mănăștur, după ce a fost văzut cum abia de târa.

 

”Bărbatul umbla ca un zombi și tremura tot. A căzut la pământ și am sunat la 112”, ne-a relatat un cititor.

 

”Este un bărbat căzut pe trotuar, inconștient, la Union, în Mănăștur”, ne-a relatat un alt cititor, care a și filmat scena.

 

Poliția a fost chemată și un echipaj SMURD, care îl va duce pe bărbat la UPU și de acolo la Psihiatrie, pentru a fi evualuat, conform procedurilor standard.

coral1_1_1.jpg
9-9-2018, 21:39
91 vizualizări
19 comentarii
RADU cluj 10-9-2018, 17:47
un GLONTZ!!! si la s***** era din ??? M*** la postaci de KAKAT !!!
dan10-9-2018, 8:54
legenda spune ca barbatul e originar din comuna Rachitele,judetul Cluj.
fani10-9-2018, 9:14
alţii zic c-ar fi din Aghierş.
Budescu10-9-2018, 9:15
Unde e Aghiersul?
nudes10-9-2018, 10:53
@Budescu In Moldova
Curcubitaceu10-9-2018, 8:12
Toate stirile cu drogati ... Manastur.
Interesant.
Sergiu10-9-2018, 7:30
POOV,

Tu nu mai spui nimic, doar atât ai comentat?
Concentrare maxima, sigur știi ceva mai mult.
Nicu10-9-2018, 7:19
Asta n-o fi dr Ciomu sau Antoldeanu?
Musai trebuie sa aflam.
Dacă-i Moc an ,sigur ii careva din gasca anti Boc, din curentul anti primarului, l-a tras curentul pizdulicii in sfârșit și a căzut, mai spune careva cai poponar?
Eu10-9-2018, 7:22
Corectez,ca-i poponar?
@Eu10-9-2018, 8:55
pai n-a zis nimeni,eu esti singurul poponar de aici.
@@eu10-9-2018, 10:26
Cu P mare de la ce tii tu între buze, chiar te-am descoperit acum, singur te-ai dat de gol.
drogaru10-9-2018, 15:53
Deocamdata nimeni din curentul anti Boc nu este cercetat pentru trafic sau consum de substante, insa la Rezisti nu vezi zi , lasata de la Dumnezeu sa nu salte pe cate unu, doi sau trei. Chia la Cluj, un lider marcant e judecat ca trimitea droguri si medicamente in America, si inainte de a fi saltat, mama mama ce o dadea cu justita impartiala, sa fie lege pentru toti, iar in arest a inceput praduiala, la sugestia anchetatorilor, ca daca praduieste ia cu suspendare. Si a praduit, curios daca astazi va avea tupeu sa se prezinte la adunatura.
Stiri din Las Fierbinti scrise de Giani10-9-2018, 0:23
Un drogat scrie la modul cel mai pocit cu putiinta de ceva timp (crede el ca... stiri) pe situl asta de duzina! Citez: "...cum abia de târa"

Unde e stirea ma pulitzer?
Si daca ar fi drogat, bun, pica unul pe strada, drogat sau bolnav, n-are importanta, da de ce este asta o stire care sa fie relevanta pentru o comunitate atat de mare precum Clujul?
Cu alte cuvinte, pe cine dracu intereseaza? Pe cine afecteaza?

Ba patroane de asa zis site de stiri, cand angajezi sau prostesti de-astia si ii lasi sa faca stiri, le verifici IQ-ul sau aptitudinile, ca acuma studii superioare oricum are orice looser de analfabet functional, vezi onor doamna premier?
Las a-ne10-9-2018, 5:52
Ce comentariu de pro drogati ai, ma prostea ba. Oare cat ti-a luat sa scrii tampenia asta de "critic al presei"? Ai si tu studii superioare, nu m-ar mira sa fi absolvent de ziaristica, stil nou, pe care nu-l angajeaza nimeni ca e analfabet functional. Treci pe raionul cu flori, ca astazi va fi vanzare, incepe scoala, fii atent cu musterii!
Lasa-te tu10-9-2018, 17:25
Ba stie tot, unde vezi tu comentariu pro drogati?
E cat se poate de anti prosti gramada care se cred jurnalisti!
Repet: UNDE PLA MEA E STIREA ca pica un p****, drogat sau bolnav pe strada?
Poate imi raspunzi la asta ba spaima logicii!
Hank Rearden9-9-2018, 22:40
Sunt atatea boli frumoase de la care poti incepe sa tremuri, iar apoi sa cazi.

Dar nu, ca asta era drogat. Stiu ei cititorii de stiridecluj cum sta treaba.

Noroc macar c-a sunat careva la 112.
Ion A.10-9-2018, 0:13
probabil cineva ii cunoaste viciul
@Ion A10-9-2018, 10:29
Un singur viciu are, ceea ce nu-ti convine tie , nu e poponar.
dancp10-9-2018, 11:58
voteant de a lui BOC