Social

Dosar penal în cazul cuplului care făcea sex oral în parc la Dej. Polițiștii îi caută pe ”iubăreți”

  




Polițiștii clujeni s-au sesizat în urma apariției clipului în care un cuplu întreține raporturi sexuale orale în Parcul Mare din Dej.

Vezi mai multe despre caz AICI - Jud. Cluj: Au făcut sex într-un parc - VIDEO

La data de 8 august a.c., poliţiştii din cadrul Poliţiei municipiului Dej s-au sesizat din oficiu ca urmare a apariţiei în spaţiul public a unor imagini în care două persoane întreţin raporturi sexuale pe o bancă dintr-un parc din municipiul Dej”, informează IPJ Cluj.

În cauză sunt efectuate investigații pentru identificarea persoanelor care apar în imagini și tragerea acestora la răspundere penală, fiind înregistrat un dosar penal privind săvârșirea infracțiunii de „ultraj contra bunelor moravuri”, faptă prevăzută şi pedepsită de Codul penal.

coral1_1_1.jpg
9-8-2018, 15:07
3565 vizualizări
12 comentarii
Alex10-8-2018, 13:05
Poate se va sesiza poliția și protecția copilului și cu privire la rețelele de cerșetori, care în fiecare duminică pot fi întâlniți în Cluj-Napoca lângă fiecare biserică din oraș
lucian10-8-2018, 10:31
daca acolo i-a apucat. acu'..... oameni suntem.
ce sa faca, protesteaza si ei.
ii prefer.
macar sint fericiti si zimbitori.
ce atita jos...jos. mai trebuie si sus...sus....
Resist10-8-2018, 8:20
Probleme sint pe Memorandului si la gara dar cele mai urjente acolo in parcu Mare unde se aduna homalai si curve si curvoi zi si noapte si pote au si droguri si beutura sa corupa pe tineri sa voteze cu Dracnea si Taricescu care is comunisti sigur . de aia sa iese in strada lumea si s-ai mature jos si domnu Boc sa fie presedinte si sa merga napoi la guvern si sa deie la Cluj miliarde de ieuro sii dolari.
ha ha ha ! ha ha ha !10-8-2018, 7:05
Astia sunt deja la miting in Bucuresti trimisi de USR . Se dau diasporeni de rachitele. Au pus in practica parerea lui johanis care a laudat m u i e _ _ _ . Femeia e pesedista.
diaspora10-8-2018, 5:33
Daca cei doi erau gay, nu ar fi indraznit nimeni sa le faca dosar penal, din cauza corectitudinii politice. Ipocrizia este maxima
@diaspora10-8-2018, 13:07
La noi in ro le facea... uiti ca traiesti in ro?
mica9-8-2018, 20:08
alexa era ala aplecat maaai, am rezolvat cazul!!
dan9-8-2018, 23:42
visezi cu maciuca lui in fiecare noapte,este?:)
Clinicilor9-8-2018, 17:05
Cum am zis, mai bine astia, decat sa si-o suga doi HOMALAI, desi si la noi in Cluj este plin Parcul de HOMALAI, pe cand un VIDEO si cu acestia?









dasd9-8-2018, 16:48
CU noile legi ale justitiei astia vor scapa.
eu10-8-2018, 0:32
Problema nu e ca scapa astia 2. Pana la urma, nu ei au furat tara si si-au batut joc de ea ci politicienii si unii care se dau oameni de afaceri. Ca scapa doi nebuni chinuiti de hormoni e cea mai mica problema, nu ei sunt raul tarii si nu din cauza lor suntem cea mai corupta si cea mai saraca tara din UE