banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg

Social

Descoperire macabră la Pata Rât: Nou născut aruncat la gunoi - FOTO

  



 

Un nou născut mort a fost găsit în groapa de gunoi de la Pata Rât.

 

Fătul a fost găsit decedat vineri dimineața. Acesta ar fi fost adus cu o mașină care transporta gunoaiele menajere și a fost găsit de o persoană care sorta deșeurile.

 

Cazul este preluat de Parchetul de pe lângă Tribunalul Cluj.

 

Polițiștii sub îndrumarea unui procuror încearcă să refacă traseul autospecialei de gunoi pentru a încerca să găsească unele probe.

 

coral1_1_1.jpg
17-11-2017, 14:14
30 vizualizări
25 comentarii
Pro Boc18-11-2017, 15:55
Asa de mult il iubesc cetatenii Romaniei pe Boc ca vor sa se mute toti la Cluj. Se vede treaba ca a fost capabil ca premier
Stefan19-11-2017, 14:14
Nu avem Filarmonică, Someş navigabil, Cartierul Tineretului, parcări moderne în locul coteţelor de tablă, podul Garibaldi nereabilitat, telegondolă nu etc. Dacă ţie îţi vine să te bucuri, bravo ţie! Fii fericit! Totuşi, Cluj-Napoca are al II-lea buget din România, iar realizările bocului sunt cam mici. Oraşe cu bugete mai mici arată mai bine ca oraşul nostru. Exemple: Braşov, Sibiu, Iaşi, Timişoara.
hmmm18-11-2017, 3:05
Astia sunt mokanii clujeni : niste uscaturi fara credinta . Dar se bulucesc la mitingurile cu homosexuali importate din vestul 'civilizat' ca sa fie si ei civilizati .
Jacob von Tella17-11-2017, 21:00
cunosc familie de ciori,unde 3 copii au ars de vii intr-un grajd,dupa cativa ani au aruncat un nou-nascut peste gardul casei unde locuiau...si,marea surpriza,sunt liberi(parintii)...
antoldeanu17-11-2017, 22:43
Nou-nascutul a scapat?
Lulu Cluj17-11-2017, 18:43
Cate VINITURIRI si parasute ???? nu este ceva de mirat !!!,,,,1 saracia 2 prostia ,,,sau ????cercetat si dupa aia ????
duca17-11-2017, 16:54
Astia sunt aia pro-choice. Unde sunteti acum ongistilor?
gigi17-11-2017, 16:59
Ba imbecilule, retardat mintal ce esti. Ce mata iti tre? Pro-choice? Esti un gunoi, ce puii mei iti tre? Ce vina au aia? Puti cat esti de prost. Bine ca nu te-a avortat pe tine mata. Gunoi ce esti.
@@@@@17-11-2017, 17:29
E alegerea femeii... daca asta a vrut sa faca... ce probleme aveti????
mult succes politiei 17-11-2017, 15:24
Sper sa gaseasca mama si sa putrezeasca in inchisoare daca se dovedeste ca s-a nascut viu ! Si chiar daca s-ar fi nascut mort, nici animalele nu isi arunca copiii la gunoi. Asa sa ii ajute Dumnezeu !
@17-11-2017, 17:30
Poate l-a ucis cu o zi inainte de nastere.... se numeste avort si e ok dpv legal.
M18-11-2017, 18:58
Pentru @: esti o cretina sau un cretin. Avortul e legal pana la 12 sapt de sarcina, dupa se numeste pruncucidere!
bla-bla22-11-2017, 16:59
Da, asa este. Dupa a 12 a saptamana de sarcina este ilegal un avort. Consider ca sunt destule metode de contraceptie, iar daca TOATE dau gres, atunci mai este timp si pana intr-a 12-a saptamana pentru avort. Desigur, un avort este ultimul de luat in consideratie. Dar daca esti asa proasta sa ramai insarcinata chiar daca nu ai vrut, si inca esti proasta si nu iti doresti copilul, atunci fa avort inainte de a 12-a saptamana, decat sa condamni copilul la o viata de chinuri.
ionut17-11-2017, 15:05
Femeia care a făcut grozăvia asta merită arsa pe rug
gelu17-11-2017, 17:04
Chiar si daca este bosgoră? Ai grija la corectitudine politica mucosule
@ionut17-11-2017, 17:31
Ce a facut femeia se numeste avort... si cam toti de aici sunteti de acord cu asta....
Ef22-11-2017, 14:01
@gelu
in cazul asta trebuie trasa in teapa
ttt17-11-2017, 14:45
Ne rugam sa fie b*****. Un b***** mai putin in Cluj!
cluj17-11-2017, 14:58
ala-i cane, ma, nu-i cane?
Ovi17-11-2017, 16:37
Si dacă e b..... nu merita un copil sa fie aruncat la gunoi
Mama care a făcut asta sa fie aruncata la gunoi pe viață
Costi17-11-2017, 16:37
@ttt : Roaga-te sa nu fie urmatorul tau copil ... Apropo trag pamant pe ma-ta !
aaa17-11-2017, 17:32
Copiii avortati unde crezi ca ajung? In vitrina?
Boc ank17-11-2017, 19:51
Deci viniturile aduse aici cu zeci sute de mii chiar de el,de Boc,mai surprinde pe cineva,ele fac lucrurile astea
?!17-11-2017, 20:05
despre ce pl mea vorbiti voi aici (sau poate esti doar unu care vorbeste singur). dictatura??? ce pl mea am ajuns sa citesc o_O
Boc ank17-11-2017, 22:47
Mi de scuze !Era commu de la dirijorul sinucis prin metoda spanzuratoarei.