Social

De ce a fost ARESTAT pedofilul de la școala din Mănăștur

  



 

Bărbatul acuzat că și-a arătat organele genitale în fața unor eleve de la școala Iuliu Hațieganu a fost arestat

 

Judecatorul pentru drepturi si libertati din cadrul Judecatoriei Cluj a dispus fata de barbatul cercetat pentru corupere sexuala impotriva minorilor si ultraj contra bunelor moravuri, arestarea preventiva pentru 30 de zile”, precizează autoritățile.

 

Față de acesta s-a dispus arestarea pentru a da siguranță în rândul opiniei publice că legea se aplică. Vestea că un bărbat acostează fetițe lângă o școală din cel mai mare cartier al Clujului, a stârnit reacții puternice în rândul părinților. Telefoanele Poliției Cluj au sunat într-una în cursul zilei de ieri, până la reținerea suspectului. 

 

Lukacs Miklos Arthur va fi supus și unei expertize psihiatrice, conform unor surse judiciare.

coral1_1_1.jpg
25-4-2018, 21:59
8104 vizualizări
16 comentarii
janvaljan27-4-2018, 12:26
Asadar a fost arestat sa ii linisteasca pe oamenii care ii deranjau cu telefoane. Asa cum a fost nevoie sa apara la toate stirile imagini cu mama si copilul jefuite in plina zi in mijlocul trotuarului de tzygani ca ei sa binevoiasca sa faca razii in Marasti (si numai in zona pietei - ca si cum levigatul umanoid nu se revarsa ca laturile printre toate spatiile - sunt peste tot!).

UNDE SUNT PATRULELE POLITIST-JANDARM DE ALTA DATA?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Tzygani distribuie droguri sintetice comparabile cu heroina-cocaina dealerilor minori care mai apoi le vand amici care le fumeaza in scari si in spatele blocurilor. Mergeti sa ii vedeti, grupuri de coilandri cu ochii rosii sticlosi care impart aceeasi tigara rulata de unul dintre ei. Politia nici nu se mai derajeaza? Mergeti pe langa lac sa vedeti tzygani drogati picati in sevraj.

E JALE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Politia nu previne infractionalitate, doar o constata, in cel mai bun caz!

Sunt multi de parere ca traficul de droguri sintetice din oras are beneficiari inclusiv in cele mai inalte birouri ale politiei. Interesul lor este sa moara copii nostrii, pentru ca ai lor sunt trimisi la facultati in strinatate si pregatiti sa fie "buni europeni" sau "buni americani".

VAI DE NOI!!!!!
aaaaaaa27-4-2018, 14:21
"UNDE SUNT PATRULELE POLITIST-JANDARM DE ALTA DATA?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!"
PAtrulele stau la povesti in masina, ii vad de multe ori in locuri retrase.
Lejea26-4-2018, 18:50
Cam slabut inceputul de rechizitoriu, e vorba de tentativa de corupere sexuala, fapta nu s-a implinit si exchibitionismul poate fi ultraj contra bunelor moravuri. Fiind infractor primar scapa cu suspendare sau amenda penala, dar zic eu ca da mai bine cu suspendare insentinta, pentru prosti e un deliciu sa citesca . Condamna pe inculaptul LMA la 3 ani de inchisoare pentru .. art. cp.alin...De asemena dispune suspendarea executarii pedepsei cu periada de proba.., blabkla. Asta daca nu-l scot diliu la bila si il interneaza pe undeva. Pacat de copii acestuia, vor fi stigmatizati. Asa ca degeaba va ofticati.Scapa cu 3
0 de zile de puscarie, adica arestul preventiv, asta daca nu ataca dispozitia jud de drepturi.
Luci26-4-2018, 13:46
Pe asta il stiu. Mai sta langa mine la meciuri la CFR, dar nu m-am gandit ca e pedo.
@luci26-4-2018, 15:13
Sa ne s.uji mUistule diversionist :::)))
Timea26-4-2018, 17:47
Ba desteptule tu vorbesti sa nu taci?Nici macar nu a fost vreodata la un meci de fotbal
ASD26-4-2018, 13:36
Pe ala ce-a taiat cu drujba usa de la o casa si a intrat peste oameni sa-i taie l-au lasat liber..!! ::)))
....26-4-2018, 11:19
"s-a dispus arestarea pentru a da siguranță în rândul opiniei publice că legea se aplică" - e jalnic daca asta e motivul...
Ma bucur ca l-au arestat... dar trebuie arestat pt ce a facut, nu pt ca oamenii cunosc cazul...
Este o alta stire aici, ala cu drujba. Pe ala de ce nu l-a arestat 30 de zile? Ala sigur e mai periculos pt societate.
bla-bla26-4-2018, 13:48
Dar e sigur ca e asa? Parca s-a creat o isterie, cu share pe facebook si toate cele. Dar individul acesta e tata, are familie.
vi-ni-turi26-4-2018, 11:00
viniturile astea trebuie trimise peste granita
ion vlaicu26-4-2018, 9:30
un bo.zgor pedofil ......... deja are doua minusuri:

1. e b***** !!!!!

2 e pedofil !!!!
adi26-4-2018, 13:18
cat de prost esti ma?
SDFGW26-4-2018, 9:28
ar trebui ce si a aratat sa fie taiat !
truthat26-4-2018, 11:34
si expus intr-un muzeu, sa vada toata lumea
nashpa !26-4-2018, 2:38
Este foarte rau ca s-au desfiintat ceapeurile. Baiatul asta ar fi fost un bun cosas iar boculetele i-ar fi fost brigadier. Atat ii duce mintea.
Adica...25-4-2018, 23:23
Exhibitionist. Dupa dictionar.