banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg
Image 1 of 3

Social

Curcubeu FENOMENAL la Cluj - FOTO

  



 

Un curcubeu senzațional a apărut deasupra Clujului, joi după-amiaza, fotografiile devenind virale pe Facebook

 

Zilele ploioase din ultimele zile au adus și o imagine de colecție, un curcubeu foarte frumos, care a fost fotografiat de clujeni

 

 

coral1_1_1.jpg
17-5-2018, 20:28
53 vizualizări
16 comentarii
Gigi18-5-2018, 20:43
VI-I CIUDA PE BOC DE KREPATI...
DE TOT RASUL !..
Banatean18-5-2018, 12:45
Fenomenal, exceptional, nemaivazut, out of this universe...

Faceti o vizita la neurolog e spre binele vostru
Istericos18-5-2018, 17:55
Pardon domnule, la psihiatru trebuie pentru minte deranjata. Iar daca e vorba de prostie la psiholog, aici vor primi IQ-ul caracteristic clujenilor, mediu inferior.
Banatean20-5-2018, 13:27
Aici e vorba de boala degenerativa, trebuie mers la cauza
gygy18-5-2018, 9:49
Oportunitate de luat in seama! Cautam urgent oameni care vor sa castige SIGUR bani, intr-o activitate simpla, lansata in martie 2018. Nu cumparati si nu investiti nimic. Trimiteti-mi mesajul VREAU MAI MULTE INFORMATII, dupa ce ma contactati pe pagina mea facebook: https://www.facebook.com/Gigipetre-421999138265478/?modal=admin_todo_tour
Hopaaa18-5-2018, 8:34
Respect domnule Boc!
Minunia18-5-2018, 4:57
Inca un semn al Providentei , Clujul isi urmeaza mareata Cale spre cele mai inalte aspiratii , spre propasirea clujenilor, iar semnul divin arata clar planurile celeste, de a intrece New York-ul sau alte Metropole ale Terei. Va multumim din inima scump si drag Primar, domnule Profesor universitar, doctor Emil Boc, care nu precupetiti nici un efort pentru ca noi, clujenii sa devenim cetateni mandrii ai viitoarei metropole, Cluj- Napoca city!
:))))18-5-2018, 16:09
acelasi cu asta de mai jos! orele mici te-au dat de gol ---postac antiBOC la datorie !! vi se cere sa faceti nopti albe ?
Minunia18-5-2018, 17:31
Domnule, suferi de mania persecutiunii? Doar cuvinte de lauda, nici nu ma gandesc la o lovitura de palat sau ce dracu se intampla in capul vostru, cum se poate cand totul e atat de OK la Cluj? Inca odata sa ne traiti ca ne trebuiti, stea printre stele, lumina din Soare, curcubeu peste cer si toate cele bune!
Sunt fericit18-5-2018, 3:29
Multumim domnule primar pentru acest curcubeu frumos facut cadou de Zilele Clujului! Dumnezeu sa va dea sanatate! Pur si simplu am simtit ca mi se lumineaza viata.
antipapagali17-5-2018, 23:04
Boc e de vina::))
Eu17-5-2018, 23:18
Ca te-a fătat ma-ta.....?
Ben17-5-2018, 22:18
Aceasta stire mi-a schimbat viata:))). Daca nu mai aveti idei nu mai scrieti:))
....18-5-2018, 10:59
Numara postarile care au sens pe forumul asta... Te prosteste cu numele ca dau stiri ... dar e altceva. Daca ar bloca comentariile pe site, nu ar mai avea nici 10 vizualizari. Omanii intra aici doar ca sa comenteze aiurea.
cn17-5-2018, 20:58
Bravo domnu` Boc pt acest curcubeu minunat ::))
mokan18-5-2018, 0:37
Este semn de schimbare in bine. Pleaca bocul in padure la el.