banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg

Social

Cum se parchează BMW-ul la Cluj. A blocat complet accesul în parcarea unui bloc FOTO

  





Un șofer a reușit să blocheze complet accesul în parcarea subterană a unui bloc, marți dimineață, după ce și-a lăsat BMW-ul parcat chiar în în fața intrării.

Locatarii nemulțumiți au sunat la Poliția locală pentru a lua măsuri.

În scurt timp, autoturismul a fost tractat de către mașina de ridicări, iar proprietarul trebuie să scoată bani buni din buzunar acum pentru a-l recupera.

 





FOTO: Facebook - Info Trafic jud. Cluj

coral1_1_1.jpg
10-7-2018, 10:32
31 vizualizări
10 comentarii
Calin10-7-2018, 19:02
UN PUI DE DANCILA !
pop10-7-2018, 12:47
ma intreb pe cine a cunoscut cineva la primarie de a intervenit intr-o parcare privata politia locala si serviciul de ridicari.
klop10-7-2018, 13:12
Esti dus cu pluta omule? In ce parcare privata a intervenit politia primariei ?
Se observa foarte clar ca masina blocheaza accesul dinspre strada (domeniu public) in parcarea subterana a imobilului.
Daca unul vine si parcheaza in fata portii tale si te impiedica sa intri in curte e acelasi lucru, prin urmare esti indreptatit sa chemi si tu serviciul de ridicari, nu e nevoie sa cunosti pe nimeni pt acest lucru.
Bogu10-7-2018, 13:16
Serios d-nul Pop, glumesti cu remarca ta?
Ion A.11-7-2018, 11:12
e privata pentru toti, nu doar pentru unii; in cazul de fata avem o tulburare de posesie
asd11-7-2018, 15:25
strada respectiva este Mircea Eliade, mai exact extensia strazii Mircea Eliade, care a fost asfaltata de catre locuitorii din zona...nu stiu exact daca se califica ca fiind privata
Kkk10-7-2018, 12:06
Asta cu BMW-ul e tata prostilor!
Logan 12-7-2018, 9:18
Si Kkk e unu din fii lu' tata prostilor!
...10-7-2018, 11:27
Ar trebui sa se tripleze amenzile si taxele de recuperare.
madriano10-7-2018, 11:03
Bazat BMW-istul. A crezut ca e garajul lui :)