Image 1 of 2

Social

Cum se fură un telefon de pe o terasă din Cluj-Napoca - FOTO

  



 

O tânără a fost filmată în timp ce fura un telefon de pe o terasă din Cluj-Napoca.

 

Aceasta domnisoara, mai ”speciala” ea de fel, a decis sa-mi ia telefonul cu imprumut pe o perioada nedeterminata. In cazul in care cineva o recunoaste pe aceasta ”faptura minunata” as aprecia daca m-ar contacta si mi-ar da informatii in legatura cu ea.  M-ar ajuta un share, poate asa o sa dau de persoana in cauza mai repede sa o pot recompensa asa cum se cuvine”, a relatat păgubita, pe Facebook.




coral nou_1.png
14-7-2017, 13:59
54 vizualizări
16 comentarii
Bocaiala15-7-2017, 12:04
Bok sa isi deie demisia. Ce face politia locala? Ia bani degiaba?
zxcv15-7-2017, 16:48
:))) corect ... sa trimita Boc cate 2 politsti locali in fiecare bar/local din Cluj
LuLu Cluj 14-7-2017, 23:28
VINITURILE SI PARASUTELE ,,deh CLub Local de K????
jony14-7-2017, 21:10
invitatie la furt
bocila14-7-2017, 20:51
Nu stiti , e boc oare de vina?
Cristi14-7-2017, 19:42
La cat de drogati umblati de ce va mirati ca va dispar obiectele nenorociti de consumatori. Sapun ar trebui facut din voi.
antoldeanu14-7-2017, 16:18
Civilizati tinerii astia, se vede din film, cum unul stige tigara de coltul mesei. Frumoasa educatie, se stie clar ai cui votanti sunt mitocanii. Despre telefon? Sa-ti fie de bine, nu te mai vaita, au bani babacii sa-ti ia altul!
poov15-7-2017, 12:07
Ce ai cu votantii psd?
Jfhn14-7-2017, 16:10
La urmatorul telefon instaleaza-ti bit defender sau alta aplicatie de genul care are posibilitatea sa iti trimita poze cu hotul si coordonatele locatiei unde se afla telefonul si chiar sa te anunte daca hotul a schimbat cartela sim din telefon. Am trecut si eu prin asa ceva, in sensul ca am uitat telefonul undeva si l-a gasit o persoana care a fost binevoitoare si mi l-a inapoiat dar am putut sa vad tot timpul unde este dispozitivul si am primit si cateva poze cu persoana care l-a gasit. Nu va ganditi ca nu veti avea nevoie, ci mai bine faceti abonament la o aplicatie din asta si stati linistiti.
Primaru'14-7-2017, 15:23
se fumeaza prin cluburi? :)
asd14-7-2017, 15:48
E pe o terasa tantalaule.....
@asd14-7-2017, 17:47
primaru' e prostu' site-ului....sa nu ai asteptari mari de la el :)
-16-7-2017, 17:51
in scorbura numita janis, da
IQ14-7-2017, 15:02
Daca esti proasta si-ti lasi telefonul in club printre straini de parca ai fi la tine in dormitor.. ce sa-i faci prostia sa plateste fata ! Realitatea nu e lumea viselor in care traiesti tu si multe alte zapacite aeriene duse cu pluta ca si tine !
dobre ioan14-7-2017, 15:13
Serios? Ti se pare ok ca a furat telefonul, pentru ca cineva l-a lasat acolo, nesupravegheat?
Ca ce fel de societate vrem sa avem? Sa stam cu ochii pe orice, sa nu ne fure?
Si daca nu am fost suficient de atenti,e vina noastra ca am fost furati?
Du-te in padure si stai acolo
@dobre14-7-2017, 16:16
buhahahaha,mi-a placut asta cu "ce societate vrem sa avem..",in f.mult locuri de pe lumea asta,daca cineva isi lasa telefonul aiurea pe undeva,sunt mari sanse sa ramana fara