MACHETA 160x600 pix (1).png

Social

Copil bătut de o mamă isterică în Florești: Copiii s-au certat, iar mama l-a rupt în bătaie

  
  



 

Un copil de 10 ani a fost bătut de o mamă care nu s-a mai putut stăpâni, în parcul de la ANL Florești.

 

L-a bătut pe băiatul și aproape că l-a târât pe jos. S-au certat copiii. Băiatul meu cică l-ar fi împins pe băiatul dânsei și a văzut mama și a reacționat într-un fel în care copiii au fost foarte speriați. Băiatul meu a adus-o pe doamnă acasă pentru a vedea că nu sunt. Băiatul meu nu avea telefon să mă sune. I-a dat și în casa scării cu pumnii în barbă și l-a tras de păr.

 

Totul s-a întâmplat în parcul de la ANL. Nu știu cum o cheamă pe femeia agresivă, dar știu unde locuiește. Nu se vede pe el că a fost lovit, dar zice că îl dor dinții”, a explicat Tușa Alina.

 

Copilul agresat se numește Clipa Cătălin, de 10 ani. Mama acestuia susține că l-a lăsat puțin singur în parc pentru a merge la un magazin alimentar și până când s-a întors a fost agresat.

 

Tușa Alina susține că va depune plângere la Poliție.

coral1_1_1.jpg
16-5-2017, 20:58
19909 vizualizări
13 comentarii
costi17-5-2017, 18:53
madam ,nu sunteti coerenta,de ce folositi internetul pentru a va rezolva problemele ? sunati la politie.
vitca17-5-2017, 12:06
copilul si-a dat acordul sa-i folositi numele?
observator 17-5-2017, 7:48
De la bautura consumata pe furis i se trage . Femeia asta precis l-a votat mereu si pe boc si pe basescu , iar acum pe iohannis . Acesti votanti distrug Romania .
Observator 217-5-2017, 10:35
Ce are politica cu caracterul doamnei? Hai ca exagerati! Dumneavoastra l.ati votat sigur pe Ponta! Sunteti agresiv?
hm !18-5-2017, 8:13
La asa alegatori , asa alesi !
Educatie?!?16-5-2017, 23:49
@ georgian:
Vorbesti de educatie dar te-ai uitat putin cum arata si stirea scrisa de unul care se presupune ca e educat din moment ce e... jurnalist?!?
"mama l-a rupt în tătaie".
Apoi tot despre educatie, ce dracu sa intelegi din "citatele" alea? Parca sunt scrise de un strain care incearca sa se exprime in romana si a tradus cu google translate! Cand colo, e o romanca, pe nume Tușa Alina.
Mama ei de educatie...
Clujean16-5-2017, 21:21
Banuiesc ca asta are legatura cu stresul in care traiesc floresdtenii:ore in trafic,miros de pui stricat,datorii la banci samd :(
ro16-5-2017, 21:45
Banuiesc ca tu esti un labar :puturos,jegos si cosuros,unde m...ta vrei sa locuiasca bietii oameni?sa fie claie peste gramada in oras?date drecu jeg miliardar.
poov16-5-2017, 22:23
@Clujean

asa e cand esti corect :) nu suntem toti smecheri ca tine
georgian16-5-2017, 22:55
Nu, e pur si simplu vorba de educatie! Sper sa nu cedeze familia victimei si sa o tarasca pe isterica aia prin tribunale si sa-i ceara despaguri s-o lase in fundul gol!
hotilor17-5-2017, 18:58
Ba jegoshilor de la saitu asta de stiri manipulatoare, dc ati sters postarea care a spus ca mai exista si alte locuri unde sa traiesti inafara de floresti?!? Exista si marasti, iris, damb...Baaaa gunoaie imputite, las k va fac io antireclama pt ca asta meritati ca sunteti careva care nu va mai puteti vinde cotetzele facute din chirpici din floresti, si in plus stirea originala sa stie lumea cat de analfabati sunteti era: "rupt in tataie" si ati sters si commul care va critica inculti lashi ce sunteti!!!!!!!!
Naiba17-5-2017, 19:00
Ro esti un sclav frustrat, si trebuia sa stearga si postarea ta astia de la sait doar ca se pare ca esti unu de-a lor, ca e foarte jignitoare si idioata!!!
ro18-5-2017, 18:00
Nu e genul meu!!!dar sunt impartial,daca este un subiect,apai sa nu se treaca la altele,de ce nu se vorbeste strict de nebuna care a agresat copilul,ce au cu Florestiul?cate familii se bucura de un camin ,in ziua de azi?datorita planului de constructii din Floresti,cat de cat acceptabil ca pret,asa ca eu nu fac reclama nimanui,de cat sa stau cu soacra,mama,bunica mai bine inhalez mirosul fermei de pui,ma pis,basesc cand vreau.