Social

Consulul Ungariei la Cluj a accidentat un copil în Piața Mihai Viteazu

2
Distribuie
  
14
  
  
  



 

Szucs Zoltan, consulul Ungariei la Cluj-Napoca, a produs un accident de circulație în Piața Mihai Viteazu, marți, 11 iuni, în jurul orei 17.00. Un copil a fost lovit de mașina acestuia. 

 

Accidentul a avut loc la câțiva metri de trecerea de pietoni, copilul de 14 ani traversând strada neregulamentar.

 

Este vorba despre un minor de 14 ani care a traversat strada neregulamentar și a fost lovit de mașină”, a declarat purtătorul de cuvânt al Inspectoratului de Poliție Județean Cluj, Anca Bolba.

 

Copilul nu a fost rănit grav, el suferind o fractură la gambă și un traumatism cranio-cerebral minor.

coral1_1.jpg
11-6-2013, 17:55
71 vizualizări
34 comentarii
eu12-6-2013, 17:27
Pacat pt zoltan e singurul angajat din consulat ce vorbeste romaneste si e un tip de nota 10 ceilalti angajatii refuza sa vb limba romana.Prea mult tam tam pt nimic si romanii fac accidente in ungaria si nu se face asa scandal ghinionul lui e ca este consul al ungariei sa nu uitam ca americanii ne au omorat o valoare a clujului,sau un oficial roman a omorat 2 persoane in singapore fugiind de la locul accidentului.
daniel18-6-2013, 12:16
Nu-l cunosc, dar subscriu de la tam-tam in jos. Pt. orice neatent-iresponsabil acuzam doar soferii.
Iisus Hristos12-6-2013, 17:09
@aNTAL BOZGOR FARA TARA!
Antal12-6-2013, 14:16
@Iisus Hristos
Dute in p*** mea tigan imputit sa-ti iau familia in p*** , esti frate cu Mailat .La tigani muieee la tigani!!
haha12-6-2013, 17:14
Bozgore, f** pe mama ta de gunoi genetic
Antal12-6-2013, 20:26
S***** pula romanilor bagamias p*** in gura voastra de tigani nespalati.muieeeeeee romania
M13-6-2013, 11:47
antal bozgore ai o fixatie cu Mailat? Iti place de el vrei sa ii s*** carnatu , sa ti-o deie la fundulet? Esti poponar ? In toate posturile spui de Mailat, daca vrei sa fi penetrat in fundulet baga-ti un castravete , poponarul dracului de bozgor.
Iisus Hristos12-6-2013, 11:47
Intentia bozgorului era sa il calce cu masina pe copil pana moare , deoarece el in tara noastra are mai multe drepturi ca locuitorii de drept adica a Romanilor , justitia nu ii va face nimic bozgorului pentru ca va pleda cu cuvantul discriminare , bozgorii nu au tara .
MARTIN12-6-2013, 12:47
BASZOM A SZADAT GANE FOSOS SZAJU !
curiosu12-6-2013, 15:51
La acel loc unde a fost copilul călcat numai pietonul poate fi vinovat. Despre naţiunea copilului nu este nici o ştire dar voi autointituiţi că a fost ori român ori rom ,că deobicei voi treceţi peste drum acolo unde nu este permis.
UNUL CURIOS!12-6-2013, 17:00
ERA RRRRROM TATAIE,ASTIA AU OCUPAT CENTRUL CLUJULUI NU MAI POTI SCAPA NUMAI IN CARTIERUL BUNA ZIUA DE EI,ACOLO NU AM VAZUT!
Robert12-6-2013, 11:39
Vad ca presa insista sa dezinformeze: titlul articolului sugereaza ca domnul Szucs ar fi fost vinovat cu ceva. Singura lui vina este ca e ungur.
In rest, vinovatul din accident este copilul de 14 ani care a traversat neregulamentar. Si sper sa se faca repede bine!
In rest, mult mai vinovati sunteti voi jurnalisti de rahat, care publicati articole cu titluri imbecile. Mi-e rusine ca 14 ani de zile am fost in aceasta breasla.
M U i e ,12-6-2013, 9:05
domnu consul haide sa iti rup capu , dute ma in p*** mea in tara ta si ia cu tine si unguri imputit
alin12-6-2013, 9:33
asteptam cu interes internarea ta la spitalul de nebuni.pana atunci avem un diagnostic pt tine;SOVIN INPUTIT CU AERE DE MARE ROMAN!
a11-6-2013, 23:12
omul nepotrivit la momentul nepotrivit, se mai intampla!
Georgiana11-6-2013, 22:54
Nu mai inteleg nimic. Cine l-a accidentat ? Consulul sau masina pe care o conducea ? Pe de alta parte, titlul stirii ar fi fost asa: "Un minor care a traversat neregulamentar a fost accidentat de masina in care se afla Consului Republicii Ungare la Cluj".
oarecare11-6-2013, 18:28
asta nu inseamna ca a circulat si acum incet si regulamentar...... si daca il calca pe trecere tot copilul era de vina ca de ce a ales trecerea aia.....trist oricum numa la noi asa ceva..
slt-r11-6-2013, 18:51
Numai la voi trec oamenii pe unde apuca!!!
Stii, soulica de ce s-au inventat trecerile de pietoni? N-ai de unde, ca tu toata viata ta ai trecut ca bivolii, pe unde ai vazut un loc gol.....
Si ai avut noroc ca nu te-a lovit vreo caruta!
iulia11-6-2013, 21:30
daca ti se pare ca romanii trec strada necivilizat, incearca sa conduci in Irlanada :))
anca11-6-2013, 18:27
in primul raand invatati sa scrieti
klaus11-6-2013, 20:17
oh, the irony
:)11-6-2013, 18:22
Sunt sigur ca pustiul a fost vinovat.Am vazut de foarte multe ori masina consulului prin oras si circula foarte incet si regulamentar, nu va mai lamentati atata:)
asd11-6-2013, 19:38
"Copilul a traversat strada neregulamentar" ...ce vrei mai clar de atata :)))
AntiUngur11-6-2013, 18:14
Afara, afara, cu ungurii din tara!
Geo11-6-2013, 19:41
Doamne fereste, daca pleaca ungurii ajungem la nivelul moldovenilor si al miticilor, nu ai vrea crede-ma.
curiosu11-6-2013, 20:35
@geo Dar AntiUngurasta vrea
maghiar12-6-2013, 0:09
Nu stiu ce ai face fara noi????
Poate ca muriti de foame ha.ha.ha
clujean12-6-2013, 0:26
afara, afara, cu prostovanii din tara!
marius12-6-2013, 2:17
apropo de plecari...la inundatiile din ungaria au participat si 300 de oameni plecati din miercurea-ciuc...pana aici toate bune si frumoase...dar la inundatiile din anii trecuti cei 300 unde au fost?? ..au stat si s-au uitat la tv ca doara nu erau unguri afectati erau romani deci concetateni de-ai lor...hmmmm greu greu
m0arte khazariei de puszta!!!!12-6-2013, 10:04
m0arte bozgorilor!!!
clujean11-6-2013, 18:12
si nu e ranit grav...numai un picior rupt si putin lovit la cap, leziuni minore fara suferinta?
oarecare11-6-2013, 18:10
fractura gambei....???? fractura tibiei sau peroneului eventual........gamba nu se fractureaza eventual rupturamusculara la gamba......zic eu......:-??
Marius11-6-2013, 18:05
copilul a provocat accidentul...just sayin'
zoli11-6-2013, 18:03
"...care a traversat strada neregulamentar..." Deci copilul a lovit masina, nu invers :))))