Social

Clujul plin de șoferi indisciplinați. Paszkany se află printre ei - VIDEO

  




Traficul din Cluj-Napoca pare să fie tot mai plin de șoferi indisciplinați, iar un utilizator al site-ului TraficTube a surprins acest lucru.

Clujeanul a surprins o serie de incidente în trafic, care puteau avea urmări drastice din cauza nerespectării priorității. Printre automobilele implicate în aceste incidente se află și un SUV al lui Arpad Paszkany.

Tot mai multi soferi refuza sa se mai asigure, semn fie de inconstienta, fie de prostie, fie de lipsa educatiei”, spune autorul clipului.


coral1_1_1.jpg
22-11-2013, 12:38
5 vizualizări
9 comentarii
adi22-11-2013, 18:42
esti un papagal ala care a postat video ce mortii mat i vrei sa se opreasca cand treci tu cu masina pe strada,pe langa ca claxonezi ca o mu ie
q
Flo22-11-2013, 20:19
esti un cocalar jegos si meriti sa te tavalesti in chinuri groaznice ! oamenii ca tine sunt adevarata problema in rromanica !
Raluca Sava 22-11-2013, 17:10
Nu conteaza cine era..conteaza ca se circula aiurea ,sunt inconstienti.Nu vad cati mor si cate accidente sunt???De ce sa nu conducem civilizat si prudent?ne este indiferenta daca accidentam sau Doamne fereste omoram pe cineva?Ar trebui ca Politia sa-si faca mai mult datoria si legile nu sunt atat de aspre pe cat ar trebui sa fie.
Clodix22-11-2013, 15:44
Ala nici macar nu era aprad.e Muresan.daca nu sti macar taci.esti Prost maxim
Rares22-11-2013, 13:52
Nu mi se pare ca Paszkany ar fi un sofer indisciplinat (cel putin nu din imaginile de mai sus). N-ai cum sa iesi cu un SUV in 2 secunde de acolo. Ba din contra, daca esti sofer educat, ii dai prioritate si il lasi sa iasa(indiferent cine ar fi) ca doar sti ca e locul mic din cauza stalpilor despartitori. Si masinile de scoala de aia au scris mare SCOALA pe ele ca sa sti ca mai fac si greseli.
Cobra22-11-2013, 14:22
Pai daca nu ai cum sa iesi in 2 secunde de acolo, atunci sa astepti sa prinzi o plaja de >2 secunde, e simplu ca buna ziua! :) De exemplu atunci cand e verde la pietoni.
Cineva22-11-2013, 15:41
Ala nu e paskanyi... e Iuliu Muresan.. :))
@cineva22-11-2013, 16:21
Muresan are numarul CJ 98 ECO. Asta e masina de la firma lui Paszkany.
cristi22-11-2013, 20:27
cand e verde la pietoni e verde si la masini ;) ... in 2 secunde nu ajungi de la trecerea de pietoni pana la iesirea din parcare numai daca ai talpa de cioban .... si daca ar circula prudent ar vedea tot ce misca in jurul lui nu ar trebuii sa franeze ca bou si sa claxoneze ca o vaca. da la cum ii mere muzica in masina iti dai seama ca nu e atent la drum ci la radio