banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg

Social

Clujean dispărut de acasă, căutat de polițiști. Se prezintă drept ”Lucifer”. L-ați văzut? FOTO

  




Polițiștii clujeni solicită ajutorul cetățenilor pentru a depista un bărbat, de 51 de ani, din Florești, care a plecat de la domiciu spre Sibiu, cu autoturismul proprietate personală, și nu a mai revenit, familia nemaiputând să ia legătura cu acesta.

Poliţia a fost sesizată cu privire la faptul că, la data de 5 noiembrie a.c., în jurul orei 05.00, FODOR DANIEL, de 51 de ani, din Florești, a plecat de la domiciliu spre Sibiu, cu autoturismul proprietate personală, și nu a mai revenit, familia nemaiputând să ia legătura cu acesta”, informează IPJ Cluj.

SEMNALMENTELE persoanei dispărute : aprox. 1,90 m, 85 kg, ochi albaștri, păr vopsit castaniu, tuns scurt, fața ovală;

La momentul plecării purta o geacă de culoare neagră inscripționată cu două cruci pe piept, blugi de culoare deschisă și pantofi sport albi.

De asemenea, bărbatul se recomandă drept ”Directorul Masoneriei” sau ”Lucifer”

Persoanele care pot furniza orice informaţii despre persoana dispărută, sunt rugate să se adreseze celei mai apropiate unităţi de poliţie sau să apeleze gratuit numărul unic de urgenţă 112!

coral1_1_1.jpg
8-11-2018, 13:08
2009 vizualizări
17 comentarii
dkd8-11-2018, 19:38
Asta e postacul ala ce posteaza anti-boc :)))))))) HAHAH
Bocsulea9-11-2018, 5:17
Prostea, ahahaha e onomatopeea , te doare rau piciorul?
dar vai8-11-2018, 16:10
problema cea mai mare e ca a trecut "testul psihologic" si are permis de conducere ...sau paote conduce fara permis ?!
dan8-11-2018, 16:14
evident ca nu,dar multi prosti sunt pe aici...n-avem de unde sti ce capacitati are omul,poate doar se da mare cum mai fac manelistii,dar asta nu inseamna ca nu esti normal la cap...
drog napoka9-11-2018, 6:38
Daca ne luam dupa amploarea numarului de drogati, ar trebui ca in drog napoka sa nu mai aiba nimeni permis de conducere.
Clujean get-beget 8-11-2018, 16:03
Nu vreau sa supăr pe careva dar parca ar fi Ponta in carne și oase. Nu ne trage teapa?
dar vai8-11-2018, 16:09
+1!! Fix la el ma gandeam si eu =]]
Eu8-11-2018, 16:18
Vezi ca ne putem înțelege?
Gusturile și părerile diferă.
Bogu8-11-2018, 20:50
Pe cuvantul meu ca vroiam sa scriu ca e Pinta :-))))) El e!!!
Decebal8-11-2018, 21:23
Numai ca-ti trebuie coloana si demnitate sa spui adevarul, nu sa stai capra la dârlogi . Pana la urma dupa tine seamănă cu Pintea Viteazul?
Luci feri8-11-2018, 15:44
Fanatic dupa Boc s-a dus in statia de metrou sa vina la Cluj.
?!?8-11-2018, 15:26
Problema este ca unul ca asta, dus rau cu capul, are dreptul de a conduce si se urca linistit la volan...
dan8-11-2018, 13:29
dupa moaca as zice ca e votant Boc.
cluj8-11-2018, 13:58
Dupa numele tau esti gay=dan
andi8-11-2018, 14:21
sunteti PSBTH, la fel ca si gazetarul
"bărbatul o se recomandă"
@jeguri8-11-2018, 14:43
Chiar toți postacii de pana acum sunteți duși cu pluta rău .
Mulți veți muri spânzurați.
@cluj8-11-2018, 15:04
tu esti sclavul neconditionat al lui Boc:)