banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg
Image 1 of 4

Social

Cluj - Un tânăr și-a dat foc într-o benzinărie de pe Calea Turzii. Sinucidere din dragoste - VIDEO

  



 

UPDATE 2

 

Tânărul care și-a dat foc în benzinăria Rompetrol de pe Calea Turzii avea 23 de ani și este din București. ”Acesta a venit de câteva zile la rude în Cluj-Napoca. A împrumutat mașina și a comis acest gest. A stropit cu furtunul în autoturism și apoi și-a dat foc în mașină”, a precizat purtătorul de cuvânt al IPJ Cluj

 

--------------- 

UPDATE 1

 

În jurul 15:15, s-a primit apelul la 112, potrivit căruia un autoturism a luat foc în benzinăria Rompetrol, de pe Calea Turzii. Șoferul a fost găsit decedat. În urma anchetei s-a stabilit că acesta a stropit cu benzină în mașină, după care și-a dat foc”, au precizat surse din cadrul anchetei. 

 

---------------- 

UPDATE

 

Conform Poliției Cluj o persoană a murit în urma incendiului. Un bărbat și-a dat foc și a murit, a precizat purtătorul de cuvânt al IPJ Cluj. Este vorba despre un gest sinucigaș făcut de un bărbat, care s-a stropit cu benzină și și-a dat foc.

 

Potrivit surselor Știri de Cluj ar fi vorba despre o sinucidere din dragoste. Tânărul de 23 de ani și-a turnat benzină în autoturism direct cu furtunul de la pompă, a urcat și și-a dat foc

 

Benzinăria putea exploda, șansa fiind spiritul civic al clujenilor care au sărit și au stins focul până la apariția pompierilor. 

 

 

------------------ 

Un autoturism a luat foc în benzinăria Rompetrol de pe Calea Turzii. 

 

Mai multe autospeciale ale ISU și ale poliției sunt în zonă și securizează perimetrul. 

 

coral1_1_1.jpg
29-5-2018, 15:25
193 vizualizări
24 comentarii
Gheo30-5-2018, 23:59
Cu ce o gresit masina?
VAD30-5-2018, 10:00
SELECTIA NATURALA!
sfanta p***29-5-2018, 23:34
idiot,daca exploda rrompetrolul,lua cu el o gramada de oameni din jurul statiei de alimentare cu combustibil (mai tzaraneste peco).
Simion de la Abrud29-5-2018, 23:11
doamne ajuta! noroc ,ca nu a omorat si alti oameni...
hi Hi Hi29-5-2018, 23:09
Un jegos , vai de ala ce ia dat masina, bine ca nu a luat foc benzinaria, asa-i cand vin toate leprele jegoase la Cluj. Sa-i fie tarana grea.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!30-5-2018, 4:15
Tarane bivol, despre morti se vorbeste altfel. Taica-tu si ma-ta sunt de vina ca existi si ca ai ramas la stadiul de 'muuuu'.
a31-5-2018, 2:23
Cand esti prost stai acasa!
Alex29-5-2018, 22:51
A ales una din cele mai chinuitoare morti. Si-a dat seama de prostie imediat ce l-au cuprins flacarile.
Ar fi trebuit sa vada filmul cu pilotul iordanian ars in cusca de ISIS.
exe29-5-2018, 18:10
adica arde o masina fix langa pompa si nu ia foc benzinaria dar io nu pot s fumez acolo o amarata de tigara ca e bai ??
Luka29-5-2018, 18:40
Mda.. esti o persoana rationala daca gandesti asa.. Idea e ca sunt sanse sa se aprinda.

Nu e cel mai destept lucru sa fumezi langa pompa. Dar daca tu crezi ca e ok, no comment!

Go for it!
@exe29-5-2018, 23:35
Daca vrei sa faci ca si masina aia poti sa fumezi.
Adi29-5-2018, 17:05
Din pacate iarasi o monstra a viniturilor care s-au aciuat pe aici prin Cluj ca si cainele la macelarie.
Clujean29-5-2018, 17:20
Monstru esti tu si monstră mă-ta! MOSTRĂ, BĂ ȚĂRANE! Fără N! De la Nodul N!
Adi29-5-2018, 20:37
Esti cumva o vinitura borata care se taraste zi de zi ca un vierme la obscura lui chirie din floresti sau esti din acela amanetat pe 25 de ani si cand creste francul elvetian o suni pe mata sa-si vanda porcul sau sa se prostitueze sa-ti trimita bani de rata?
ION PISTEA MUIA GEMACULUI JEGUL29-5-2018, 21:10
Ai dreptate multe vinituri sunt niste gunoaie jegoase ca cel din nume
Bernard29-5-2018, 16:59
Jurnaliștii au ajuns la concluzia că este vorba despre o sinucidere din dragoste analizând înălțimea și consistența coloanei de fum.
gugugaga29-5-2018, 17:06
=)))
Pamfilut29-5-2018, 16:41
Mai demult nu iti puneai tu benzina in rezervor. Era un angajat al benzinariei care se ocupa de asta. Tu ii spuneai doar ce tip de carburant vrei si ce cantitate. Atunci nu era posibil un astfel de gest. Cu ocazia asta s-a creat un precedent si este necesar sa se revizuiasca regulamentul si normele care trebuie indeplinite in cazul benzinariilor.
Agentul Haosului29-5-2018, 17:16
Sa fie cate un angajat la fiecare pompa, la fiecare benzinarie, ca sa-ti puna tie in rezervor. Esti de acord? Pentru "doar 7 sau 8 lei / litrul”! La 8 pompe 8 angajati. Pamfilut esti cam prostut. Altii vor sa deschida in Romania benzinarii fara personal. Ai alimentat, ai platit cu cardul sau cash, la automat, si ai plecat. Nu stai la rand dupa " fauna si flora” care isi petrece veacul prin benzinarii, langa un biscuit si o cafea. Da, pentru carcotasi si "fauna”, ca unii sunt plante...
Pamfilut29-5-2018, 17:32
Mda... Atunci pot sa mai apara zeci de situatii din astea. Pe unul il lasa iubita, pe altul il ajung datoriile, la altul vin camatarii, unul nu si-a luat bacul si se poate cintinua. Plateste, uda bine masina cu benzina si apoi ii da foc. Crezi ca e normal sa aiba acces la substante inflamabile oricine? Intreaba orice angajat de la benzinarie si iti va spune ca trebuie atestat. La fel si soferii care transporta combustibil in cisterne. Noi vrem sa lasam pe mana nebunilor substante periculoase... Trist
Trist29-5-2018, 22:30
Apai asa banam si ciocanele, cutitele, foarfecele, ingrasamintele chimice si blegii ca tine.
asd30-5-2018, 10:06
@pamfilut poate folosi si spirt/alcool etc... cu alea ce faci?
Ciumiflic31-5-2018, 2:25
Salut! Lucrez in domeniu si un coleg se afla la pompa 6 si alimenta unei doamne! Tot.timpul este om pe curte dar nu se poate imparti la 8 pompe. Si nu,nu-ti trebuie nici un atestat ca sa-ti alimentezi singur masina ca nu sunt substante interzise sau bombe chimice!
asd29-5-2018, 16:04
@photoeditingDJPADRE ramai la editat poze idiotule