Image 1 of 4

Social

Cluj-Napoca: Șoferul unui BMW a uitat să tragă frâna de mână. Ce a urmat - FOTO

  



 

Un autoturism marca BMW a fost avariat în urma unui incident ciudat, petrecut în comuna Baciu, lângă Cluj-Napoca.

 

Autoturismul a ieșit prin gardul casei și a căzut pe trotuar, fiind avariat în partea din spate. 

 

Cel mai probabil, șoferul a uitat să tragă frâna de mână, iar mașina a luat-o la vale și a aterizat în stradă. Impactul cu gardul a fost violent, iar unul dintre stâlpi a fost spulberat. 

 

 

Gama Optic a adus la Cluj tehnologia Yuniku, care oferă rame printate 3D și ochelari customizați 

 

 

Foto: Info Trafic Cluj

coral1_1_1.jpg
17-7-2017, 17:50
51 vizualizări
8 comentarii
xxxx17-7-2017, 20:01
Nu va mai dati si lasati masinile scumpe in mainile incepatorilor chiar daca sunt membrii ai familiei sau prieteni ca uitati ce se poate intampla
alin17-7-2017, 18:50
Nu e cazul sa-i plangeti de mila. Cunosc cine locuieste in vila respectiva. Ala isi permite alte 3 BMWuri si 5 Mercedesuri noi....Audi nici macar nu se mai pune!
Adi18-7-2017, 9:22
Bmw ala in romania e 6000e si in anglia lucrii 2 luni pt unu deala , aia is bani cumpetre ? Asa prost si milog e romanul ca nu cunoaste valoarea banului
tweety18-7-2017, 9:59
@alin - daca si aia e vila, atunci imi dau seama de ce/ cum isi permite atatea masini....iar faptul ca nu a tras frana de mana, nu-mi spune altceva decat ca, pt a utiliza ceva, trebuie sa STI sa CITESTI manualul de utilizare, asta in cazul in care la scoala de soferi ai semnat cu un X pe toate documentele.
tomtom18-7-2017, 10:43
@tweety
corect, tweety... dar mai pune si tu cate un "i", din cand in cond, acolo unde trebuie. spre exemplu, "sa stii" vs "a sti", daca tot tii mortis sa ii atragi bmw-istului atentia (nu ca ar conta, caci nu cred ca stie sa citeasca).
ma idiotilor18-7-2017, 16:12
ati venit repede cu facutul pretului la altul, ca niste sarantoci ciudosi, cand voi nu sinteti in stare nici macar sa pricepeti ce posteaza cititorii : )


unde scrie ca bmw ul din imagine este nou?

adi, ai shmotruit "pe" Anglia, de "te ai" asa de bine cu preturile ... ?? : ))
crrrrr17-7-2017, 18:14
cioara cu numere de Anglia