Social

Cluj-Napoca: A rămas blocat sub barieră pe C.A. Rosetti - FOTO

  



 

Multe din blocajele în traficul clujean se produc și din neatenția șoferilor. 

 

Un exemplu este acest șofer care a rămas blocat, luni seara, cu duba pe strada C.A. Rosetti, cu toate că la coborâre avea semn care îl informa că nu poate trece cu un autovehicul mai înalt de 2,5 metri.

 

Conducătorul auto a crezut că regulile nu se aplică și pentru el și a rămas prins sub barieră, blocând traficul.

 

 

Update: Incidentul s-a produs pe C.A. Rosetti și nu pe Tăietura Turcului așa cum am transmis inițial. 

 

Foto: Hedeș Mihai / Info Trafic Cluj / Facebook

14-11-2017, 8:06
90 vizualizări
9 comentarii
bula14-11-2017, 12:12
ziar de 2 bani ,oarea acesti jurnalisti sint clujeni?
exe14-11-2017, 10:14
Spalatilor pe creiere...!!! V-a sarit inima in piept cand ati vazut BMW-ul in prim plan...??!!!

:::))))))):::::)))))))))))))
xex14-11-2017, 11:16
io vad o masina rosie in prim plan. spalatii pe creiere is aia care vad numa bmw in toate planurile si apoi zic ca ii prim-plan pentru ca e un bmw in el

:::))))))):::::)))))))))))))
@xex14-11-2017, 13:04
ba am citit de trei ori ce ai scris si tot nu am inteles ce vrei sa zici acolo...
???14-11-2017, 10:07
Totusi, din ce motiv e blocata iesirea, cu bariera asta, spre strada G.E Grigorescu?
?14-11-2017, 12:15
liniile electrice de la cale ferata?
ORbit14-11-2017, 15:08
Unde sunt in zona aia linii electrice de cale ferata?Numai daca nu si-au pus cei de la CFR liniii pentru lelegraf sa-l urce pe Muresan in Gruia:))
?14-11-2017, 15:52
poate e blocata intrarea pe strada si nu iesirea?
Dan14-11-2017, 9:28
Str. C.A. Rosetti nu este Taietura Turcului, ar trebui sa va informati.