Social

Cluj: Lacul s-a revărsat la Stejeriș peste Drumul Național. Traficul este îngreunat - FOTO

  



 

Traficul este îngreunat de mai bine de 24 de ore din cauza drumului inundat la Stejeris dupa Turda către Alba.

 

Șoferi au reclamat că drumul s-a inundat în urma ruperii de nori de marți, 17 iulie, dar și după 24 de ore traficul nu s-a rezolvat.

 

Cozile sunt kilometrice la limita județului Alba, pe ambele sensuri de la Stejeriș din cauză că iarăși s-a inundat drumul”, ne-a reclamat un șofer.

 

Video: Info trafic jud. Cluj

coral1_1_1.jpg
18-7-2018, 19:13
5480 vizualizări
17 comentarii
Pescarul20-7-2018, 6:31
Multumim domnu Boc ca nu mai platim pentru pescuiala la lac, am umplut 3 juvelnice din masina.
radu B22-7-2018, 18:27
Probabil ca daca s-ar revarsa marea Neagra si ti-ai umple portbagajul cu pesti tot lui Boc i-ai multumi. Poate nu traiesti in tara asta de nu sti ca Boc n-are nici o legatura cu lacul Stejeris.
Pescarul23-7-2018, 9:19
Doar Moise a mai dat poporului evreu prigonit de Faraon , prin voia Domnului , peste, paine si vin. La fel si domnu Boc, mare om!
Cauza si efecte19-7-2018, 20:58
Inainte de constructia autostrazii, acesta situatie nu a existat niciodata. Cine remediaza problemele neevaluate care apar ca efect al constructiei autostrazii?
sofer19-7-2018, 8:52
Autostrada gatade cateva luni...sta la 30 m distanta..neinaugurata,fiindaca nu e cine sa vina la taiat..'pamblica'...TRAIASCA sabotajul..psd..:(((
valentina19-7-2018, 3:18
catre toti detractorii - daca Boc ar fi copilul vostru, oare tot asa l-ati injura si v-ati purta urat cu el?
Lauza19-7-2018, 6:00
Daca la examenul ecograf ar rezulta un Boc l-as avorta imediat, nu-i posibil asa ceva.
@sile19-7-2018, 6:37
totusi, sile - dar totusi, asa te porti si cu copiii tai?
@Lauza19-7-2018, 9:39
SI daca ai fi gravida cu maicata ai faca avort.
radu B19-7-2018, 9:45
@Lauza Ar trebui sa-ti avortezi capul tau prost.Ce are Boc cu loc. Stejeris habauca ,?
lauuzu19-7-2018, 15:25
Bai terchea berchea, voi interziceti avorturile, tuva-n gaura pe unde beti apa, da ce, sunteti ceausisti? daca copilul e handi cine il creste si din ce alocatie ca ala are nevoie de conditii speciale. Stima domna Lauza, foarte bine faci, ca poate de era avortat din timp nu avea cine sa creasca TVA si sa taie pensii, alocatii de copii, salarii sa inchida spitale. Iar in Cluj era civilizatie, nu babiloniada asta de cocalari si pitiiponace lesbiene si gay untoldistii lui satamna
@sile19-7-2018, 15:30
hater, - cum ne-ai obisnuit...
iles19-7-2018, 22:43
Cumva mumuitorul de servicu, va place, ca de aia v-ati obisnuit, mumu-lor, macar asta v-o da fara preludiu, tocmai sus, dar voua la astia nevertebrati va place oricum.
radu B20-7-2018, 9:50
@ IAUUZU Dar daca te-am f.....te noi toti in gura tarane ce-ai zice .?
@iles20-7-2018, 13:48
Vorbești de ma-ta și cu ea, scârbă pătată, umflata, știrbă și puposa?
bulka18-7-2018, 21:45
de ce nu au luat-o pe autobanda.
lkw18-7-2018, 19:46
cu ploaie sau fara ,,,turda- sebes ??? cati [bolovani ] AB nu-i de mirare ,nici noutate !!!