You need flash player 11 or greater.

Get Adobe Flash player

Social

Cluj: Intervenție în forță a Poliției Rutiere. I-au pus cătușe în stil ”american” - VIDEO

  
  



 

Polițiștii de la rutieră din Cluj au urmărit în trafic un șofer în stare de ebrietate care nu a oprit la un punct de control.

 

Miercuri, 15 februarie, în cadrul acțiunii TRUCK&BUS, poliţiştii din Cluj au prins un bărbat, care, aflat sub influenţa băuturilor alcoolice la volan, a încercat să se sustragă controlului.

 

În aceste zile, Poliţia Română desfăşoară, în toată ţara, acţiunea TRUCK&BUS, pentru verificarea legalității transporturilor rutiere de persoane și mărfuri, în cadrul Calendarului Operaţiunilor TISPOL. Sunt vizaţi conducătorii auto care nu respectă normele rutiere.

 

Astăzi, în doar câteva ore, în punctul de control DN 1 km 500 + 400, poliţiştii au oprit în trafic şi au controlat 19 autovehicule, aplicând 6 sancţiuni contravenţionale. De asemenea, a fost reținut un permis de conducere unui cetățean străin, pentru depășire neregulamentară.

 

Pe numele unui bărbat s-a întocmit dosar penal, întrucât a fost depistat, la volanului unui autoturism, având 0,88 mg/litru alcool pur în aerul expirat. Conducătorul auto a încercat să se sustragă controlului, fiind necesară urmărirea acestuia, până pe DN 1J la km 3+400m.

coral1_1_1.jpg
15-2-2017, 22:54
264 vizualizări
14 comentarii
luminita20-2-2017, 9:28
Lucru acasa, nou in 2017. Minim 491,52 euro. Nu trebuie sa aveti experienta. Asiguram instruire GRATIS la distanta si online. Cerinte: cunostinte minime de utilizare a calculatorului (word, pdf, email, internet), seriozitate, lucru 2 ore pe zi, in timpul liber. Oferim seriozitate si un mediu excelent de lucru. Pentru a aplica și dvs la aceasta oferta, trimiteti mesajul APLIC la una dintre adresele de email ale departamentului de informatii: cornealuminita@yahoo.ro

Multumesc17-2-2017, 18:57
Trucaj
turcu17-2-2017, 9:37
saracu era cetatean moldovean si vroia sa duca ceva informatii la Putin. dar i-au ascultat astia telefonul si i-au organizat un flagrant
Chestorul16-2-2017, 22:02
Îmi place de ăla..il durea in p*** ..poate nu i- a văzut de ceata si i-a văzut in spate după 3 km ...de i vedea după 5 km pușca turbo la 1.5 dCi loganu . Clar ca a fost o urmărire ca in filmele americane , la final găsindu-i si in portbagaj un sac de iarba ....Lucerna de a noastră pe care individu o culese-se de la bunica-sa.
tibi16-2-2017, 20:11
Ceva , impuscaturi,droguri in portbaj , sabii ninja este in repertoriu?
ghebosu16-2-2017, 19:51
Astia Invata sa foloseasca catusele:)))
@pieton16-2-2017, 19:41
valeriu16-2-2017, 14:22
asta cica e simulare sau exercitiu de al militiei
unu16-2-2017, 10:23
Wow.... actiunea se numea truck & bus, au prins un Sofer de autoturism.... bine ca nu era pieton:)) pre
pieton16-2-2017, 13:24
Deci dupa parerea ta nu trebuia sa-l prinda. Iar a fost abuz!
@unu16-2-2017, 13:59
Bai baiatule tu esti frustrat rau. In lumea ta doar tu existi, orice ar face cineva tu crezi ca trebuia sa faca altceva. Chiar nu ti-a spus nimeni ca esti cam neadaptat!?
unu16-2-2017, 19:20
Bai Nenea militian neadaptat esti tu cu mata si cu tactu? Unde mortii matii am zis ca trebuia sa se faca altceva? Ti se pare normal ca in actiune truck and bus sa opresti atatea autoturisme? Pai fa in p*** mea ce scrie in foaia de sarcini.
La Canal16-2-2017, 9:52
Numa promovari aveti in cap, si habar nu aveti ce-i aia promovare