Social

CLUJ: Graba, neatenția și condițiile de drum fac victime! O șoferiță a ajuns la spital după ce s-a răsucit cu mașina FOTO

  




Un accident rutier, soldat cu rănirea unei persoanne, a avut loc joi, pe raza localității clujene Coplean.

O tanara a ajuns la spital dupa ce masina in care se afla s-a rasucit pe sosea si s-a izbit de o alta masina iar apoi de zidul unei anexe.

Accidentul a avut loc joi in jurul orei 15:30 pe DN1C in localitatea Coplean. Din primele cercetari, soferul unui autoturism inmatriculat in judetul Suceava care se deplasa pe directia DejBaia Mare, a pierdut controlul asupra volanului, s-a rasucit pe sosea, a acrosat o alta masina dupa care a iesit de pe drum prin partea stanga, oprindu-se in zidul unei anexe, scrie dejeanul.ro.

In urma impactului, pasagera aflata pe locul din dreata a fost ranita usor si a fost transportata la Spitalul Municipal Dej cu un echipaj SMURD.

Oamenii legii continuă cercetările pentru a stabili cu exactitate care sunt circumstanțele în care a avut loc accidentul.

coral1_1_1.jpg
22-12-2017, 19:33
42 vizualizări
7 comentarii
Paul25-12-2017, 5:47
Toate viniturile comenteaza pe stiri de Cluj,comentati pe stiri de Botosani si Suceava,cătă casā ca nea-ti invadat,ne zgârie la urechi accentul vostru!
antivinitura26-12-2017, 10:39
+1 PAUL

MERGETI ACASA VINITURILOR; CLUJULE STE AL NOSTRU!!! DEJUL! GHERLA! CAMPIA!

SUNTEM ROMANI SI RROMI IN ACELASI TIMP

LOCUIM IN CLADIRILE BOZGORILOR DAR SUNTEM ADEVARTI CLUJENI

MANASTURUL!!! MANASTURUL!!! MANASTURUL!!! MANASTURUL!!! MANASTURUL!!! MANASTURUL!!! MANASTURUL!!! MANASTURUL!!!
RAR23-12-2017, 20:02
E Volkswagen Golf 5
carutashu23-12-2017, 6:38
Soferii din cluj au intrat in legenda. Oricine din Romania vede o masina in sant stie ca este pilotata de un bivol clujean. Astia nici in inca o suta de ani nu se desteapta la minte.
Gelu23-12-2017, 7:37
E inmatriculata in suceava masina tarane,bivolii ii au tu la caruta ma limiteaza-te la ea.
@carutzas23-12-2017, 8:50
Bocii le au cu santurile si cand conduc carul. De la palika cu are au fost alaptati li se trage.
Pai no' 24-12-2017, 20:54
Pai no' ... Asta este . Noi macar avem si șanțuri și palincă și mașini. Si ne trăim viața . Restul, sa ne luați de ,,boc''