Social

Cluj: Cât sa fii de nesimțit ca să faci ”treaba mare” în Piața Unirii - FOTO

  



 

Clujenii au ajuns să fie tot mai nesimțiti. Cu toaleta publică la câțiva metri și plin de tersase langă, un bărbat a fost fotografiat în timp ce își făcea nevoile în părculețul de lângă Biserica Sfântu Mihail. 

 

Centrul Clujului azi la 9:30”, a relatat cel care a surprins scena. Din păcate, nimeni nu a chemat poliția. 

 

Toaleta publică din Piața Unirii este la circa 100 de metri de locul incidentului ”puturos”, iar în fața bisericii sunt multe baruri cu toaletă ce pot fi folosite. 

 

coral1_1_1.jpg
24-4-2018, 15:43
48 vizualizări
21 comentarii
Doru28-4-2018, 9:12
Daca cainii si pisicile pot, in voie, de ce nu ar putea si oamenii? Iubitorii de animale isi plimba animalul (caine, pisica, ce-o fi) special pentru a-si face necesitatile, dar nu am vazut pe nimeni sa curete dupa animalul sau. Toti se uita in stanga in dreapta daca sunt vazuti si o taie cu nesimtire din acel loc.
Neli25-4-2018, 23:07
Si unde doreai sa isi faca treaba daca nu sunt facilitati nici macar in centru!? Macar a fost decent si s-a ascuns dupa tufa, nu a facut direct pe trotuar sau in scara blocului!
Unu'25-4-2018, 23:30
Foarte adecvat comentariul tau. Doar ca intamplarea face ca la nici 100 m se afla o toaleta publica. Deci ai gafat-o pentru ca da, sunt facilitati in centru :D
janvaljan27-4-2018, 12:28
@unu: Ai fost in unica buda publica din zona? Cum e?
ceapist25-4-2018, 20:28
PNL a inceput campania electorala. Dupa cei care urineaza frecvent pe strazile clujului acum au intrat in forta si cei din artileria grea.
nu-i momentul ...........25-4-2018, 10:45
nu stiu daca ati vazut reclama aia da cateodata chemarea naturii e prea puternica
daca poate e ocupat la toaleta iti faci treburile pe unde apuci

astia care criticati ca prostii credeti ca omul a avut intotdeauna o toaleta
in plus e ingrasamant pentru plante acolo, face numa bine pentru natura
Ii momentul25-4-2018, 21:41
Cac.atul de om e toxic si distruge plantele si tot ce mai este prin jur. Si la ce moaca de taran are ala de s-a c**** langa catedrala si in centru dracu stie ce rachiu de 1 leu bause si ce shaorma jegoasa mancase. E pericol public ce a facut el acolo. M-ai bine il facea in capul tau de prost.
nu-i momentul ...........26-4-2018, 12:10
c****** de om nu e toxic
ar fi trebuit sa stii ca doar mananci c**** de ani de zile

daca era toxic asta ar fi insemnat ca toata planeta trebuia sa ramana fara plante cu mult timp in urma
hm !25-4-2018, 1:49
Trebuie sa fii clujean , doar atat. De aici se trage celebrul binom, cucuveaua mov inculta si universitarul tractorist securist .
@hm!25-4-2018, 6:33
Tractoristul este aradean la origini dar a devenit recent mare profesor la UBB. Este prestigiul acestei institutii.
wow24-4-2018, 20:29
"Clujenii au ajuns să fie tot mai nesimțiti." Pentru fraza asta, ar trebui sa fiti dati in judecata de toti clujenii. Cum va permiteti sa ne bagati in aceeasi oala cu acel individ? Rusine "stiridecluj" !
(va apărea publicat)raluca24-4-2018, 21:32
Subscriu!
plex24-4-2018, 22:30
esti proasta rau, da rau de tot. Musai sa mergi la reeducare. Ced ca esti si c****, nu ai scapare...Degeab meri la biserica aia is poponari. :)))
HA HA !25-4-2018, 3:47
Nu se poate! Este un fals facut de baietii Lulutei. Poza este dintr-un parc din Videle.
Sile24-4-2018, 17:42
Ce bine m-am c**** nu o mai facusem de cand m-au dat afara de la centru de noapte pentru culdusii orasului.
@sile24-4-2018, 18:54
Sa-ti fie de bine, pofta mare.
@ @sile25-4-2018, 5:34
Cred ca v-ati inmultit acolo in subsolul pestilential, ca goangele alea negre de canal, reci si umede mereu si cand le calci pocnesc a plescaitura, lasand o pata maroniu inchis, de la Nutella, doar cu miros de rahat intestinal. Sigur v-ati mai corcit si cu alti paraziti, paduchi, purici, lindini si gandaci rosii de bucatarie. Fereasca Dumnezeu de ce e acolo, nici Sanipidul nu mai face fata, ati devenit niste monstrii, ce infectati orice atingeti. Oricum o sa fiti eradicati , in cele din urma dar veti fi lasati la urma, acolo e nevoie de dezinsectie cu solutii speciale, am eu prin pivnita casei ceva special. Dar dupa ce se face deratizarea cladirii de sus in jos, adica de la etajul 2, 3 cu precadere la 2 si etajul 1 cu parter. Aici e plin de clotani, grasi, burduhanosi, imbuibati si lenesi. Pe astia rapid ametiti cu gaze si la pandaimos cu ei, unii nu o sa mai vada lumina zilei ani buni si luminosi. Altii vor devenii martori, oare a cui?
Apoi coboram jos, in subsolul cu pricina. harcea parcea de goange va fi, va curge Nutella din trup de goanga, mirosul va persista ani intregi si vreo 5 legislaturi, pana se va curata mizeria. Dar o sa inceapa, cat de repede.
slie25-4-2018, 6:13
Mai ala ce te semnezi Sile, omul cu pricina e cu sotia venita la internare in Cluj si a fost amanat, nu cunoaste orasul.
Victor24-4-2018, 17:20
Fac ce fac si tot in zona catedralei ungurești își fac treburile, adevarul ca si eu când plec spre Occident, tot in Ungaria ma ușurez.
Bocila24-4-2018, 17:08
Trebuie votat inca 4 mandate, acelasi BOC.
Vin vremuri cacacioase si astfel vor fi tot mai mulți.
Civilizatie ?!?25-4-2018, 2:09
O fi vreun votant de-al PNL-ului. Omul sarbatoreste centenarul prin astfel de fapte. De astia avem, cu ei defilam!