Social

CLUJ: Accident între un BMW și un Audi, la Dej. O femeie a fost rănită VIDEO

  





Un accident rutier, soldat cu rănirea unei persoane, a avut loc, joi după-amiază, pe stada Bistriței, din Dej.

Un autoturism marca BMW, condus de un tânăr din Dej a intenționat să iasă din parcarea unei firme de curierat de pe strada Bistriței, pentru a întoarce spre Dej, moment în care a fost lovit în mijlocul drumului de un autoturism Audi, înmatriculat în Bistrița-Năsăud.

Acesta din urmă, spun martorii, ar fi încercat să depășească o coloană de mașini formată pe direcția Dej-Bistrița și nu a avut cum să vadă autoturismul BMW care ieșea din dreapta, din parcare. În urma impactului, autoturismul Audi și-a continuat deplasarea, părăsind carosabilul și oprindu-se într-un șanț de pe partea stângă a sensului de mers, scrie someseanul.ro.

La fața locului s-a deplasat un echipaj de descarcerare al Detașamentului de Pompieri Dej, pentru a scoate victima, o femeie pasageră pe locul din dreapta în autoturismul Audi. Aceasta a fost preluată de o autosanitară și transportată la Centrul de Primiri Urgențe din cadrul Spitalului Municipal Dej.

Oamenii legii desfășoară cercetări pentru a stabili circumstanțele producerii accidentului și cine se face vinovat de acesta.

Crculația auto a fost blocată complet mai bine de o jumătate de oră la intrarea în Dej dinspre Bistrița.


coral1_1_1.jpg
28-12-2017, 19:57
29 vizualizări
13 comentarii
@ Nelu Santinelu2-1-2018, 0:27
Culdusule, cand ai mancat ultima oara o masa adevarata, saracule?:)
Prostu satului29-12-2017, 14:06
Iarasi accident cu BMW-ul ?Eu cred ca se va ajunge curind sa se considere o fala daca detii un bolid cu marca asta si daca ai avut un accident,daca se poate cit mai grav dar fara raniti.E ca in lumea interlopilor,nu valorezi mare lucru daca n-ai petrecut citiva ani la bulau,n-ai bagat pe vreounul in spital sau n-ai taiat un politist.
Nelu Santinelu29-12-2017, 17:58
BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW
@nelu29-12-2017, 21:15
Ti-ar place sa fi normal, trepanatule...??!! :)))
Nelu Santinelu29-12-2017, 0:56
Si uite asa, zi de zi se vede prostia taranilor asezati de 2 generatii in Cluj. Subiectul preferat al cititorilor StiriDeCluj: Ghiolbanii cu BMW! Ce poate fi mai inaltator pentru un taran ajuns in Cluj de undeva de la tara acum 50 de ani, cand parintii lui isi uscau hainele in fata blocului pe sarme, si Ceausescu i-a adus la oras si le-a facut tramvai sa aiba unde lucra in zona industriala a Clujului?! Ajunsi la oras cu ciuperci intre degetele picioarelor, cu papuci de guma legati cu sarme in colturi, acesti plozi ai fostilor proletari cu masele stricate in gura si dinti galbejiti si puturosi in respiratie, au crescut mari...
Vremea a trecut, dar civilizatia ocoleste copiii de tarani modificati genetic in proletari demni votanti ai tovarasului Emil Boc, si uite asa, cum pe vremuri vedeau o garsoniera parintii lor, acestia se mira in anul 2018 de un BMW, care intruchipeaza maximum de potenta financiara a unui amarat cu 8 clase, aflat la a 3-a generatie de adaptare la oras. Si se mira... se mira caci nivelul sau intelectual este sub demnitatea unui om care se respecta prin simpul statut de cetatean al unui oras ce se pretinde cu X stele...
A aparut astfel o subclasa sociala, de baietei crescuti cu pampersi din Turcia la fund, de prin sfarsitul anilor 90, inceputul anilor 2000, care ajung in lipsa altor preocupari si capacitati intelectuale neexistente, sa isi procure rable marca BMW la a 7-a mana, neaparat negre, sau gri inchis. Apoi dupa ei potopul, caci nu mai exista nici lege, nici discernamant, majoritatea gasesc ceea ce cauta. Dar asemeni parintilor lor care in urma cu 30 de ani se admirau care mananca mai multa guma de mestecat TURBO, acum plozii lor se admira in marea lor imbecilitate, care are o besina nemteasca de masina ce dincolo ar urma calea fierului vechi.
Pacat ca iasa victime de cele mai multe ori...
:-)))))29-12-2017, 1:22




Esti prea prajit la creier.
Am mai vazut postarea asta, la cata fiere ai adunat in tine si la cate amanunte cunosti, numai un sarac frustrat al Sortii poti fi.
@Nelu29-12-2017, 6:25
Corect si bine spus, adaug ca educatia precara si cei 7 ani de acasa- lipsa, au consecintele care se vad. Le vezi moaca prin parbriz, aceleasi fizionomii , ii vezi la benzinarii cum alimenteaza cu 30 de lei, cum arunca mucul pe geam, bleeaah. Mi-e scarba de taranusii astia clujeni!
@ Nelu Santinelu,@Nelu29-12-2017, 6:42
Pe cine crezi că prostești, nimurugule, iti răspunzi singur, ești de acord cu tine insuti ... -Nu ești sile? Pari să fii SILE POSTACUL.

@Nelu si Nelu Santinelu sunt unul și același postac, iar nu și-a luat medicamentele
@29-12-2017, 8:32
cat de prostan si disperat tre sa fii sa iti scrii singur raspuns auzi cica ,,Corect si bine spus .. '' hai sictir!
Manele+cocalar=29-12-2017, 12:57
BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW,BMW, BMW,BMW, BMW,BMW
pentru"Manele+cocalar"29-12-2017, 16:24


Wow, ce destept esti si cita dreptate ai!!!....sa mai adaug ceva : Corect si bine spus, adaug ca educatia precara si cei 7 ani de acasa- lipsa, au consecintele care se vad. Le vezi moaca prin parbriz, aceleasi fizionomii , ii vezi la benzinarii cum alimenteaza cu 30 de lei, cum arunca mucul pe geam, bleeaah. Mi-e scarba de taranusii astia clujeni!
asd28-12-2017, 21:38
Pai da, ala cu Audi cum sa stea in coloana ca ceilalti, a trebuit sa le ia fata ca el e smeker.
bambe28-12-2017, 20:34
Firma Bambe i -a dat destructie la audi-masina interlopilor bulgari