banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg

Social

BMW X6 a luat foc în Florești. Act MAFIOT? - FOTO

  



 

Un BMW X6 a luat foc în Florești, iar pompierii nu au mai avut ce salva. 

 

Incidentul s-a produs pe strada Eroilor, nr. 188, în Florești. 

 

Locatarii din zonă au vorbit despre o mână criminală, dar proprietarul mașinii le-a spus anchetatorilor că nu a fost amenințat de nimeni și că nu are dușmani.

 

Foto: Cosmin Coco și DodoCj Adrian

coral1_1_1.jpg
4-10-2018, 10:22
4588 vizualizări
12 comentarii
Doru5-10-2018, 17:15
X6 in Floresti? Cata minte trebuie sa ai sa iti cumperi X6 si sa stai in Floresti, chiar la casa, nu vad care e smecheria???
Hank Rearden5-10-2018, 14:19
Daca avea CASCO, s-ar putea sa-i fi dat el foc, sa isi ia banii de pe asigurare, sa vanda ap din floresti si sa-si poata lua o garsoniera confort 2, sa se mute si el la oras ca oamenii :))
corectare4-10-2018, 11:57
Act mafiot, la fel ca-n '98. Fetele se freacă pe hip-hop în club
Bogu4-10-2018, 23:14
Exact!!! si din categoria TARANUL DE ORAS E CEL MAI PROST ANIMAL! Dar intrebare: Sa fi posesor de BMW x6 si stai la bloc in Floresti, pe str. Eroilor la 300 m de ferma de pui? Fara intentia de a jigni pe locuitorii din comuna Floresti....dar ceva nu e ok in acest decor.
Aha4-10-2018, 23:30
A vandut 2 camere in Manastur si a luat 3 camere si bemveu la Floresti. Tipic romanesc :)))))
exe4-10-2018, 11:15
Nu m-ar mira ca vreun spalat pe creier de povesti cu BMW-uri, ce are si noaptea cosmaruri cu aceasta marca 'rea' sa fi avut o criza psihica si sa fi comis aceasta infractiune, imaginand-usi cand a trecut pe langa masina ca e Dracu' si ca trebuie starpit. Bolnavii astia psihici nu stii niciodata ce reactii pot avea...

::))))):::)))))))))
J4-10-2018, 11:22
Imaginand-usi.... :))))) Esti prost de puti bai exe.
Ti se potriveste perfect marca beamve
@J4-10-2018, 11:43
beamve...::))))

Tu esti si mai prost bai J, plus spalat pe creier. BMW se scrie fraiere =))
poov4-10-2018, 10:57
Mafiot a fost turcul din Germania care i-a vandut masina la un pret mai bun, desi stia ca are sistemul electric defect, sau mecanicul din Romania care a reparat o masina dauna totala si n-a facut cum trebuie sistemul electric.
...4-10-2018, 10:55
sa conduci masina mai scumpa decat cotetul in care locuiesti, asta inseamna sa fii florestean :))
andi4-10-2018, 15:33
nu dragu meu, inseamna sa fi ruman....cam asa face boboru ruman....uitate si la gazetaru asta "reprezentanșei auto BMR, din Florești."
asa sunt rumanii PSB,
ce fain era sa se aprinda si polistirenu de pe bloc si sa arda tot acolo, pe urma se trezeau ca nu puteau intra pompierii pe strada si ardeau toti ca niste sobolani....colectivu era fix poola pe langa ce facea bmb-ul asta....