banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg

Social

BMW ”înecat” sub podul din Mărăști spre Terapia - VIDEO

  



 

Un BMW a rămas blocat în lacul format sub podul din Mărăști pe drumul spre fabrica Terapia

 

Șoferul a calculat greșit adâncimea apei și a crezut că poate trece pe lacul format sub pod, dar realitatea i-a jucat o festă urâtă. Apa a intrat la motor și mașina a rămas blocată.

 

Ceilalți conducători auto au ocolit cum au putut partea mai adâncă a ”lacului”, pentru a nu avea aceeași soartă. 

 

 

Video: Bianca Vesa

coral1_1_1.jpg
12-7-2018, 17:44
59 vizualizări
29 comentarii
gunoieru14-7-2018, 16:22
bayern unter alles!

deth to jermani!
Ovidiu13-7-2018, 9:41
ziarist de doi lei, se scrie "innecat"
abc14-7-2018, 10:00
Idiotule, mai si semnalizezi cu claxonul, consulta un Dex, il ai gratuit pe goagăl, prostovane semidoct! Ineca se scie, oligofrenule!
Ovidiu16-7-2018, 12:35
prostovane , innecat , innorat, nu mai fugi de la scoala
poov13-7-2018, 8:42
Am solutia pentru PSD pentru a castiga alegerile: sa angajeze niste indieni sa invoce ploaia mai des.
poov13-7-2018, 8:41
Cum ziceam si anterior, pozele sunt trucate, se poate vedea clar un PIXEL ALBASTRU.

Ieri nici n-a plouat in Cluj! Nu mai fiti invidiosi pe cel mai bun primar din Romania, Emil Boc.
normal!13-7-2018, 1:11
Taranii manelisti nu stiu decat de bemveu. Astia sunt votacii ceapistului.
RADU cluj 12-7-2018, 23:23
NATURA ! unde te pui cu natura ,,,, boc bmw in fata naturii nu te pui !
jon13-7-2018, 8:18
şiii cee?.....n-are decât să înveţe să noate bembeuuu!
Dinu12-7-2018, 22:44
Destin de beemvist. Nu stii tu ce sa mai faci de jmecher ce esti, cruci ti-ai pus, kilometrajul l-ai dat inapoi, lantzau de aur ai, prost esti, dar mai trebuie sa faci ceva, si-atunci te bagi prin balti cu viteza... si ramai de fraier. La mai multe!
@dinu12-7-2018, 23:21
Ma tu esti un prost sub acoperire :))
z13-7-2018, 8:01
Da bine zice Dinu,toti trec fain frumos numa un idiot a ramas acolo.
ASD13-7-2018, 10:23
Sunt stiri si cu alte marci auto la apa dar alea nu le puteti vedea cand sunteti spalati pe creiere, vb lui @exe...
cluj12-7-2018, 19:51
L-am votat pe boc si-mi pare rau ,acum ii dau la mooie si nu am bmw
mario12-7-2018, 18:38
Intrebati-l pe Dan Tarcea, sigur are vreo explicatie luminata. :))
razvan12-7-2018, 19:00
Parcarile is de vina...daca nu erau, nu mai veneau automobile prin zona ;)
Mario12-7-2018, 19:06
Astia de la BMW is de vina ca nu fac masini subacvatice. :))
lulu cluj12-7-2018, 18:35
BMW la apa ! hai gunoaie de bmw-isti !
BMW13-7-2018, 9:02
Proasta mataranga a fost la curu si gura ma-tii !!!!!
Marian13-7-2018, 11:31
:)))))))))))))))) Mataranga ! :)))))))))))))))
cj12-7-2018, 18:21
sunt rute ocolitare, cretinilor
Cjn 12-7-2018, 18:23
Bai taranoiule cu opinci, asta e ruta ocolitoare? Tu crezi ca pe aici e ca la tine la stana? Vita opincata!
@cj12-7-2018, 18:24
3 sferturi orasul a fost sub apa ca in India, geniule
Mario12-7-2018, 19:09
Sistemul de canalizare nu mai face fata. Spor autoritatilor la dat autorizatii de construire.
SANYI12-7-2018, 20:19
RUTA OCOLITOARE CRETINILOR.

INAPOI IN MUNTI SI LA BUNICI !

SI CEL MAI IMPORTANT --- RAMENTI ACOLO !

poov12-7-2018, 18:01
Astea sunt trucate, facute in Photoshop. Nu exista asa ceva in orasul de 5 stele!
pesedeuu12-7-2018, 18:43
Normal ca sunt trucate, e activistii lui Dracnea s-al deie jos pe Boc a nost hal mai bun primar din galaxie si nu numai ca nici nu o plouat la cluj ca numa o picurit un pic si sar astia sa deie lovitura de palat la primarie da noi pe Boc il votam cai bun si ne da festival si pietonale si muzica in statie de otobuz cand merem la lucru la holongarit pe santieruri si la lucru in mol sa adunam carucioarere abandonate de pesedisti
@poov12-7-2018, 22:35
Orasul asta iti da posbilitatatea sa iesi in strada homosexualule, sa spui lumii ca si tu existi, bolnavule.....
@@13-7-2018, 6:42
Bai carpa-n fund, ai citit macar titlul articolului, macar in poza te-ai uitat, oligofrenule, poti da din coada oricat ca esti gay si faci marshuri, aici e vorba de altceva ma popo!