banner vertical 155x600 ACI.jpg
banner vertical 155x600 ACI_1.jpg

Social

Bătaie în trafic! S-au șicanat și apoi s-au luat la bătaie - VIDEO

  



 

Doi șoferi s-au luat la bătaie pe o stradă din Cluj sub privirile stupefiate ale trecătorilor.

 

După divergențele pe care le-au avut în trafic, cei doi șoferi au parcat și s-au luat la bătaie. Diferența de gabarit dintre cei doi a făcut la lupta să se termine rapid, nefiind nevoie de intervenția poliței.

 

Un locatar a filmat o altercatie intre 2 soferi pe Bulevanrdul Muncii colt cu Fabricii, între un curier DHL si un alt sofer”, transmite indieframe.com.

 

Video: indieframe.com

coral1_1_1.jpg
13-2-2018, 11:26
93 vizualizări
21 comentarii
antoldeanu14-2-2018, 10:50
Hai lume hai, Electrice, Nereseea, untold si intre timp Tamas si Brudasca si alte Sue paparude cu Sarmale reci si rancede, meserie ce mai, trai pe vatrai, stai cu berea in mana si-ti canta haladitii , moca pentru voi, cu bani grei de la Primarie, de la noi. Paine si circus, asta aveti, sa nu uitati cand votati. Idioti de oameni.
....14-2-2018, 11:24
Vezi ca Antoldu produce profit care se reinvesteste inapoi in Cluj, Fraiere...

Si aia cu berea in mana platesc de asemenea impozite, idiotule fara 'creer'....
@.....14-2-2018, 13:56
untoldul tau nenoroceste copii suferinzi de la spitalul de copii, te gandesti doar la urechile tale, ia asculta si vocile copilasilor care ar vrea sa doarma noaptea
.........................14-2-2018, 15:19
A, daca ti-a placut sexul amu grijesteti produsul mai parinte. Nu opri muzica ca copilu vrea sa doarma, tinei mainile la urechi sau infundai cu dopuri. Si mai mereti cu prostile voastre mutativa la tara ca acolo numai vaca mugeste si oaia behaie, taranoilor batrani
Mircea14-2-2018, 22:50
Nenorocitule, sa nu dea Dumnezeu sa ajungi parinte ca vai de bietu copil.
Esti un mare cretin/a sa vorbesti asa, sa iti fie rusine ca faci umbra pamantului degeaba.
Ma dezgusta postarea ta pt ca imi dau deama cat esti de redus/a.
Ion A.15-2-2018, 1:16
vine ea o vreme cand pana si a pomeni numele acestei destrabalari bubuitoare numita untold va fi infractiune
Mirciulica16-2-2018, 10:26
Iti dai DEAMA ba Mircea? :D
Adela.13-2-2018, 21:43
Ghici ciupercă cine se lăuda in gura mare la ședinta Consiliului Local că suntem in fruntea listei privind siguranta cetătenilor vizavi de alte orașe europene ( hai sixtir ce noroc pe capul nostru ) ,bătăi , furturi ,atacuri ,violuri jafuri etc.
Bocila13-2-2018, 19:07
Iooiii ce faaainn ii lacluujjjj, dube, DHL, stopuri si semnafoare, apoi seara pe floster pe eroilor sa ne belim fasolea in vitrinile luminate cu toale scumpe si cu Zvarowski, apoi facem poze si selfY si trimtem acasa sa vada bietii tarani cu mainile muncite ce mare domn o ajunc coaca pisu la Cluujjj, ce bineeiiii, iupiiiyyy, votam Boocc, ca ne da Untoalde si paranghelii iooii ce biiineee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@Bocila13-2-2018, 19:37
Taci Sile si nu mai provoca oamenii.
Bocanila13-2-2018, 22:00
BOC președinte, TISE primar!
Ion A.14-2-2018, 1:22
da, in Botswana, unde vor fi platiti cu bancnotele binecunoscute :))
Bocila14-2-2018, 6:38
Ba eu nu-i provoc, le arat realittatea de zi cu zi, de faptul ca fara educatie esti manipulat mereu.
Hank Rearden13-2-2018, 16:15
E anul 2018, iar romanii inca filmeaza portrait (adica tin telefonul pe verticala).

Se vede ca traim intr-o tara de analfabeti digitali. Chiar daca au acces la tehnologie moderna, unii nu sunt capabili decat s-o batjocoreasca. Acest filmaci e un exemplu.
Udi13-2-2018, 13:24
Asta da bataie!!!Asta da stire!!!)))))))))))
...13-2-2018, 12:21
Ah, soferi pe duba :))
exe13-2-2018, 12:16
Unul dintre motivele pt care concernul BMW nu produce autoutilitare este ca produsele lor sa nu ajunga pe mainile unor cocalari de genul..!!
BMW este un brand serios ce tine mult la imagine...!!

Glumesc desigur, spalatii pe creiere cu IQ-uri dintr-o cifra n-o sa-si dea seama....

::::))))))):::::)))))))))
Bemve13-2-2018, 16:41
Bmw produce exclusiv pt fanii dany mocanu, salam si valy da storm
tom tom13-2-2018, 12:05
paine si circ... cat timp poporul are circ, nu conteaza ca se omoara intre ei tot ai lui...
stapanul ii mai arunca o painica din cand in cand, si el se gudura frumos....

ce am fi vrut sa se intample, pe niste drumuri futute de gropi din metru in metru, cu supraaglomeratie in trafic pentru ca nu exista rute alternative, cu semne si marcaje inexistente sau mai proaste ca-n Rusia, cu politisti corupti si pititi prin birouri de frica sa nu dea vreo amenda cui nu trebuie, cu o administratie publica incompetenta si populista, preocupata doar sa faca parcari si sa "urbanizeze" blocuri peste blocuri, ca deh, de-acolo iese banul, nu din parcuri si piste de bicilete.

cu niste imbecili in administratia publica, ma intreb daca dureaza mai mult de un an pana cand vedem aceeasi scena, dar cu pistoale...

hai, spuneti ca bat campii si mai trageti-i lui boc o limba-n dos. spuneti ca nici asta nu e in ograda lui. ca n-are nimic de-a face cu traficul, cu ordinea publica, cu infrastructura urbana.... stiti voi, barbile obisnuite.

daca nici dupa atatia ani nu v-a convins cat e de "genial", meritati sa il lingeti in fund.
soso 13-2-2018, 17:37
Calatoresti des in RUSIA ?
Moc an14-2-2018, 7:33
VOTATI BOC !..