Social

Bărbat găsit mort în mașină, pe o stradă din Mănăștur

  




Un bărbat a fost găsit mort în mașină, joi, în jurul orei 16.50, pe strada Câmpului, din Cluj-Napoca.

Potrivit purtătorului de cuvânt al ISU Cluj, este vorba despre un bărbat de aproximativ 40 de ani, iar autoturismul în care se afla era staționat.

Pompierii s-au deplasat la fața locului cu autospeciale de descarcerare, însă ușile autoturismului erau descuiate. Medicii nu au mai avut nicio șansă de a-l resuscita, fiind nevoiți să declare decesul bărbatului.

La fața locului s-au deplasat și echipaje ale Poliției, care au început cercetările pentru a stabili circumstanțele în care a avut loc incidentul.

coral1_1_1.jpg
19-10-2017, 18:21
934 vizualizări
10 comentarii
Nae20-10-2017, 20:08
RIP pentru barbatul din articol.

Intrebarea mea e daca ar fi mers la articol un titlu de forma:

"Bărbat găsit mort în mașină, pe o stradă din Cluj"

?

Asa-i ca va asteptati cand dati click pe asa ceva ca barbatul si strada sa fie dn Dej?
Hopaaa21-10-2017, 7:57
Ma astept sa mi-o mototolesti in gura
Domokos Geza19-10-2017, 22:28
Pai mergea omul nostru pe strada si cand a auzit la radio ce legi face PSD si cum ne minte a facut stop cardiac. E simplu.
asd19-10-2017, 21:06
Traiasca Boc!
ioplec20-10-2017, 20:16
Esti r e t a r d a t! puteai sa comentezi la orcare stire dar nu stiri de genul acesta!
dan19-10-2017, 20:11
Cum am mai zis,decat cu Boc...!:))
Claudiu19-10-2017, 20:56
Nu era cazul pentru astfel de glume. Poate daca cineva era in zona si observa momentul cand i s-a facut rau omului l-ar fi putut ajuta sau sa anunte din timp ambulanta.
Dan centru19-10-2017, 21:08
Sa-l ierte Dumnezeu.
Daca nu vedeam vârsta,puteam jura ca-i unul tare de tot, care-l vrea jos pe BOC , mai ales ca am văzut ca-i vorba de str Câmpului.
Păcat ca nu-i acela .
Nicu Zorilor20-10-2017, 6:17
Pacat ca nu esti tu acela, un bon de masa in plus pentru amarati, nu pentru limbrici sinecuristi untoldisti, ptiu de jigodie ce esti!
@Nicu Zorilor20-10-2017, 11:45
Vai vai boulet , ce te-ai simțit. Eu vorbesc serios și tu chiar ai crezut?