Social

Bagaj important uitat într-un taxi, la Cluj-Napoca. SHARE

  



 

Un cetățean din Kenya și-a uitat un bagaj important într-un taximetru din Cluj-Napoca, iar acum se fac eforturi pentru găsirea acestuia.

 

In atentia taximetristilor.

 

Aseara in jurul orei 20 un prieten din Kenya si-a uitat o geanta de laptop intr-un taxi. Cursa a fost din Gheorgheni Str Nicolae Titulescu pina in Floresti Muzeul apei.A avut mai multe bagaje si a pierdut din vedere geanta.Aceasta contine Pasaportul!!!!, laptop Asus, un tablouas si niste diplome, incarcator telefon.

Foarte important: prietenul meu are zbor spre Kenya marti si pasaportul este vital.

 

Va rugam sa ne contactati la nr 0754826871”, a scris Linda Damian.

coral1_1_1.jpg
26-2-2018, 11:49
59 vizualizări
7 comentarii
Hehe27-2-2018, 3:19
,,Prietenul" din Kenya, prieten la fu'tai?:)
Murphfy26-2-2018, 19:31
Oare nu-i Bene al nostru, cu pașaport falsificat de către cei ce-l susțin?
linda p ulista26-2-2018, 15:27
auzi acolo ce expresie: "un prieten din Kenya"
.26-2-2018, 18:11
:(
georgian26-2-2018, 13:17
eu cred ca Linda noastra i-a ascuns geanta "amicului" kenyan ca inca nu s-a saturat sa se infiga in mataranga africana si a cautat pretext sa-l mai cazeze la dansa cateva zile!!!
clujean26-2-2018, 13:20
Este infiorator cate maimute gen "georgian" au acces la internet !
jiji27-2-2018, 14:36
vorbind de maimute intr-un text despre un kenyan...are dreptate mare domnul gregorian...